پرش به محتوا

لوله بازکنی جنت آباد

 • از
لوله بازکنی رشت

تضمین کیفیت فنر زنی

لوله بازکنی رشت

فنر زنی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی رشت

سرویسدهی شبانه روزی

لوله بازکنی رشت

فنر زنی با دستگاه پیشرفته

لوله بازکنی رشت

فنر زنی توسط سرویسکار ماهر

لوله بازکنی رشت

اعزام فوری سرویسکار

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد (مجموعه لوله بازکنی لوله یار) معتبرترین و سریعترین مجموعه لوله بازکنی در سراسر ایران است، وبسایت مجموعه لوله یار دارای اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) و بیش از 20 سال سابقه می باشد که این امکان را به مشتریان می دهد تا با خیالی آسوده گرفتگی لوله ها را به ما بسپارند.

لوله یار دارای شعب بسیاری در سراسر ایران می باشد که از این شعبه می توان به لوله بازکنی زنجان ، لوله بازکنی یزد، لوله بازکنی قم ، لوله بازکنی بوشهر ، لوله بازکنی فیروزکوه، لوله بازکنی ستارخان، لوله بازکنی پیروزی ، لوله بازکنی جنت آباد و…. اشاره کرد.

تماس با لوله بازکنی جنت آباد

مشتریان ما فقط با یک تماس تلفنی و و یا پر کردن و ارسال فرم درخواست سرویسکار ثبت نمایند، تیم پاسخگویی ما بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و درخواست های مشتریان است.

درخواست سرویسکار

مجموعه های معتبر لوله بازکنی جنت آباد

امروزه افراد و مجموعه های زیادی در زمینه لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فعالیت می کنند که اکثر این مجموعه ها معتبر نیستند، درخواست لوله بازکن از این مجموعه های نامعتبر احتمال آسیب رسیدن به لوله مسدود شده و هزینه لوله بازکنی را افزایش می دهد.

یکی از بهترین مجموعه های لوله بازکنی و معتبرین مجموعه ، لوله یار نام دارد، همانطور که خدمتتان عرض شد وبسایت لوله یار دارای اینماد و بیش از 20 سال سابقه است که نشانگر اعتبار بالای این مجموعه می باشد.

چگونه سایت های معتبر لوله بازکنی جنت آباد را تشخیص دهیم؟

همانطور که خدمتتان عرض شد افراد بسیاری در زمینه لوله بازکنی فعالیت می کنند ک اکثر آنها کلاهبردار هستند، اگر شما توانایی تشخیص لوله بازکنی های معتبر را نداشته باشید ممکن است از مجموعه های نامعتبر درخواست سرویسکار کنید که عواقب ناخوشایندی دارد که در ادامه توضیح خواهیم داد.

اگر عبارت “لوله بازکنی جنت آباد” را در گوگل سرچ کنید، خواهید دید که چند سایت اول در کنار اسمشان یکی از کلمات ( دارای حامی مالی، تبلیغ، ad، sponserd) وجود دارد، این وبسایت همانطور که از اسمشان پیداست تبیلغات موقتی گوگل هستند.

 مشابه این تبلیغات را در دیوار ها و در ساختمان ها مشاهده می کنید که فاقد اعتبار هستند، اصطلاحاً به این وبسایت ها ادوردز گفته می شود و مالک وبسایت با غیرفعال کردن تبلیغ خود ، دیگر ردی از ایشان نمی ماند، چس در نتیجه این وبسایت ها فاقد اعتبار بوده و درخواست سرویسکار از این وبسایت ها به هیچ وجه توصیه نمی شود.

اگر کمی اسکرول کنید و پایین تر بروید ، با وبسایت هایی رو به رو می شوید که هیچکدام از عبارت هایی که خدمتتان عرض شد در کنار آنها وجود ندارد، به این وبسایت ها سئو گفته می شود، وبسایت های سئو دارای اعتبار بیشتری نسبت به وبسایت های ادوردز دارند، چون بصورت دائمی در جست و حوی گوگل نمایش داده می شوند و به دلیل اعتبار بالای آنها، گوگل این وبسایت هارا به نتیجه های بالاتر رسانده است.

اما توجه داشته باشید که وبسایت های سئو نیز می توانند کلاهبردار باشند، چون راه های بسیار زیادی برای دور زدن ربات های گوگل وجود دارد تا وبسایت های فاقد اعتبار را به نتیجه های بالا رساند، پس باید معیار دیگر یک وبسایت معتبر را بدانید تا بتوانید معتبرترین وبسایت را انتخاب کنید.

 معیار های وبسایت معتبر عبارتند از سابقه کاری و اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) ، هر وبسایتی که شامل این دو مورد باشد قابل اعتماد بوده و مشتریان با خیال راحت می توانند گرفتگی لوله های فاضلاب را به این مجموعه بسپارند.

عواقب درخواست لوله بازکن از مجموعه های نامعتبر

 • به سرقت رفتن اموال با ارزش و قیمتی
 • آسیب رسیدن به لوله
 • پرداخت هزینه های بسیار زیاد

این سه مورد از مواردی است که در چند سال اخیر گزارش شده است، با درخواست لوله بازکن کلاهبردار هر اتفاقی امکان دارد رخ بدهد، پس پیشنهاد حتما از مجموعه های معتبر درخواست سرویسکار کنید.

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی

یکی از ویژگی های مهم لوله یار سرویسدهی شبانه روزی است، گرفتگی لوله از جمله مشکلاتی است که بلافاصله بعد از رخ دادن باید رفع شود در غیر اینصورت باعث بوجود آمدن مشکلات بشتری خواهد شد.

 به همین دلیل ما در لوله یار به صورت شبانه روزی فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان هستیم تا اگر در طول شب گرفتگی لوله برای مشتریان رخ داد از بوجود آمدن مشکلات بیشتر جلوگیری کنیم، برای درخواست لوله بازکن شبانه روزی فقط کافیست با شماره 09123942014 تماس بگیرید.

لوله بازکنی جنت آباد حرفه ای

همه ما زمانی که به یک خدمت نیاز داریم سعی میکنیم تا بهترین و کاربلد ترین فرد در آن زمینه را پیدا کنیم و مشکل خود را به ایشان بسپاریم، اگر گرفتگی لوله نیز برای هرکدام از مشتریان بوجود بیاید قطعاً به دنبال ماهرترین و کاربلدترین سرویسکار لوله بازکنی خواهند بود تا با خیالی آسوده گرفتگی لوله فاضلاب را به ایشان بسپارند.

 ما در لوله یار با استخدام یا آموزش سرویسکار های کاربلد و ماهر توانسته ایم حرفه ای ترین مجموعه لوله بازکنی در سراسر ایران باشیم، به منظور درخواست لوله بازکن ماهر و با تجربه با شماره 09123942014 تماس بگیرید.

مزایای استفاده از خدمات لوله یار

یکی از مزایای مهم لوله کاهش چشمگیر هزینه های ناشی از ترکیدگی و تعویض لوله های فاضلاب است، ما در لوله یار تخفیف 15% برای مشتریان ثابت خود در نظر گرفته ایم، مشتریانی که برای بار دوم و بیشتر با لوله یار تماس بگیرند 15% تخفیف دریافت می کنند.

قیمت لوله بازکنی جنت آباد

قیمت خدمات لوله بازکنی جنت آباد مانند تمام خدمات دیگر متغیر بوده و با توجه به فاکتور های اتحادیه محاسبه می شود، به فرض مثال، هزینه باز کردن لوله ای که با سیمان یا گچ مسدود شده است خیلی بیشتر از هزینه باز کردن لوله ای است که با دستمال کاغذی یا مو مسدود شده است.

توجه داشته باشید که از پشت به تلفن امکان اعلام قیمت لوله بازکنی وجود ندارد، شاید برایتان سوال پیش بیاید که پس این مجموعه هایی که پشت تلفن قیمت می دهند چگونه قیمت محاسبه می کنند؟ تا زمانی که سرویسکار نوع گرفتگی و… را تشخیص نداده است نمی تواند قیمت دقیق لوله بازکنی را اعلام کند.

هر فردی که قبل از تشخیص گرفتگی قیمت میدهد قطعاً کلاهبردار بوده و بعد از اتمام لوله بازکنی با بهانه های مختلف هزینه بسیار زیادی از شما دریافت خواهد کرد.

علائم گرفتگی لوله ( لوله بازکنی جنت آباد )

 • استشمام بوی بد فاضلاب
 • کند شدن تخلیه آب
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک و…
 • بالا زدن آب و آب گرفتگی 
 • شنیده شدن صدای عجیب هنگام تخلیه آب

زمانی که هرکدام از این موارد را مشاهده کردید نشانگر گرفتگی لوله است و باید با لوله بازکن تماس بگیرید.

 بعضی از افراد با مشاهده این علائم خودشان با استفاده از شیلنگ و اسید های لوله بازکن اقدام به لوله بازکنی می کنند که کاملا کار اشتباهی است، استفاده از شیلنگ برای لوله بازکنی باعث مقاوم تر شدن گرفتگی شده  و هزینه لوله بازکنی جنت آباد را افزایش می دهد، اسید های لوله بازکن نیز به مرور زمان به بافت لوله آسیب زده و باعث ترکیدگی لوله می شوند.

مناطق تحت پوشش لوله یار:

 • کاشانی
 • مهران
 • ستاری
 • شاهین
 • چهارباغ
 • 35 متری گلستان
 • آبشناسان
 • المهدی
 • سیمون بولیوار

توجه داشته باشید که اگر منطقه محل سکونت شما در موارد بالا یافت نشد به دلیل نمی باشد که تحت پوشش لوله یار نیست، با یک تماس تلفنی با ما ، از نزدیکترین شعبه برای شما سرویسکار ارسال خواهد شد.

انواع گرفتگی لوله

گرفتگی لوله با چربی :

این نوع گرفتگی همیشه در لوله های سینک ظرفشویی اتفاق می افتد، چون با وارد شدن چربی و ته مانده غذا روی ظروف ، لوله دچار گرفتگی می شود.

گرفتگی لوله با مو های زائد:

زمانی که شما موی سرتان را اصلاح میکنید، مقداری مو روی سرتان باقی می ماند، زمانی برای از بین رفتن این خورده مو ها دوش میگرید، مو های زائد وارد لوله می شوند، و با چسبیدن به یکدیگر به مرور زمان راه عبور آب را  مسدود کرده و باعث گرفتگی می شود.

افتادن صابون، در شامپو  و.. درون لوله:

این گرفتگی نیز  همیشه در لوله های حمام رخ میدهد، گاهی اوقات با پرت شدن حواستان امکان دارد صابون یا در شامپو … به داخل لوله افتاده و باعث گرفتگی شود.

انداختن دستمال کاغذی و… درون لوله:

گرفتگی با دستمال کاغذی و…. اکثراٌ در لوله های توالت رخ می دهد، چون بعی از افراد دستمال کاغذی یا …. را به درون کاسه توالت می اندازند که این عمل باعث گرفتگی لوله می شود.

افتادن اشیاء مانند گوشی و… درون لوله:

گاهی اوقات افراد به دلیل حواس پرتی یا ….. گوشی موبایل ، ساعت و …. از دستشان افتاده و به درون لوله می رود و باعث گرفتگی لوه می شود، در این نوع گرفتگی دیگر از دستگاه هایی مانند فنر برقی ، پمپ تراکم هوا و… استفاده نمی شود، سرویسکار متخصص و کاربلد با ابزار های خاص اشیاء قیمتی مشتریان را از درون لوله خارج می کند.

ورود مصالح ساختمانی به درون لوله:

زمانی که یک خانه در حال بازساری یا بنایی و…. است، امکان دارد ماسه ، شن، سیمان، گچ و… وارد لوله های فاضلاب شده و باعث گرفتگی شود، که این نوع گرفتگی ها جزء سختترین گرفتگی های لوله هستند.

وجود شاخ و برگ درختان و نواحی ناودان و…:

زمانی که شاخ و برگ ، زباله و… در اطراف کفشور ها و ناودانی وجود داشته باشد، با آب حاص از باران یا شست و شوی اطراف لوله ، این زباله ها به درون لوله هدایت شده و باعث گرفتگی لوله می شوند.

رسوبات و جرم درون لوله:

زمانی که یک لوله در حال استفاده است، آب از آن عبور کرده و باعث بوجد آمدن رسوبات و جرم درون لوله می شود، لوله هایی که آب داغ از آنها عبور می کند، بیشتر دچار این نوع گرفتگی می شوند، این نوع گرفتگی در تمامی لوله های ساختمان اعم از لوله آشپزخانه، کفشور ها، لوله سرویس بهداشتی و… امکان دارد رخ دهد.

باز کردن انواع لوله ها

باز کردن لوله آشپزخانه:

گرفتگی لوله های آشپرخانه معمولاً به دلیل ورود چربی و ته مانده غذا و گاهی اوقات و به دلیل ورود تفاله چای و… به درون لوله اتفاق می افتد، رفع گرفتگی این لوله با دریل برقی، فنر، برقی و واتر جت امکان پذیر است، اما در اکثر مواقع از فنر برقی برای رفع این نوع گرفتگی استفاده می شود، چون همانطور که خدمتتان عرض شد ، واتر جت هزینه بالایی دارد و دریل برقی نیر از رده خارج شده است و چندین سال است که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

باز کردن لوله حمام:

لوله های حمام معمولا با موی زائد، افتادن درب شامپو یا صابون و… مسدود می شود که این گرفتگی نیز با فنر برقی معمولی قابل رفع است، اما لوله های حمام به دلیل عبور آب داغ و گرم از آنها، دچار گرفتگی با رسوب می شوند، رسوبات داخل لوله بر اثر عبور آب داغ آز آنها بوجود می آید و یکی از سختترین گرفتگی ها است، این نوع گرفتگی نیاز به تجهیزات مخصوص برای رفع گرفتگی دارد.

باز کردن لوله توالت:

گرفتگی لوله های توالت انواع مختلفی دارند، به طور مثال اگر با رسوب داخل لوله گرفته شود همانند لوله حمام بوسیله تجهیزات خاص باید گرفتگی آن رفع بشود، اما اگر با دستمال کاغذی و… مسدود شود با فنر معمولی قابل رفع خواهد بود و هزینه زیادی نیز نخواهد داشت.

یکی دیگر از مشکلاتی که برای لوله های توالت رخ می دهد، افتادن اشیاء قیمتی درون کاسه توالت یا لوله است، در این مواقع اصلا جای نگرانی وجود ندارد، فقط کافیست با لوله یار تماس بگیرید تا سرویسکار ماهر برای درآوردن اشیا از لوله برایتان ارسال کنیم.

باز کردن لوله ناودانی، کفشور و…:

لوله های ناودانی و… همانطور که میدانید با واد شدن شاخ و برگ درختان و زباله های اطراف لوله توسط آب باران و…. به درون لوله اتفاق می افتد، اگر گرفتگی مقاوم نباشد، با دستگاه معمولی قابل رفع خواهد بود، اما اگر از شیلنگ و… استافده کرده باشید برای رفع گرفتگی و گرفتگی را مقاوم تر کرده باشید، باید با استفاده از تجیهیزات خاص رفع شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیا👍

هم اکنون تماس بگیرید....!