پرش به محتوا

لوله بازکنی قم

لوله بازکنی کاشان

تضمین کیفیت فنر زنی

لوله بازکنی کاشان

فنر زنی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی کاشان

سرویسدهی شبانه روزی

لوله بازکنی رشت

فنر زنی با دستگاه پیشرفته

لوله بازکنی رشت

فنر زنی توسط سرویسکار ماهر

لوله بازکنی رشت

اعزام فوری سرویسکار

لوله بازکنی قم

خدمات فنی لوله یار معتبرترین مجموعه تاسیساتی در ایران است که در زمینه های لوله بازکنی ، لوله کشی، تخلیه چاه و… فعالیت می کند، این مجموعه با بیش از 20 سال سابقه و جلب رضایت مشتریان در این مدت توانسته است بهترین مجموعه در ایران شود، وبسایت لوله یار دارای اینماد (نماد اعتماد الکترونیک) است که به مشتریان این امکان را می دهد تا با خیالی آسودهد از خدمات ما بهره مند شوند.

تماس با لوله یار

مشتریان ما فقط با یک تماس تلفنی و و یا پر کردن و ارسال فرم درخواست سرویسکار ثبت نمایند، تیم پاسخگویی ما بصورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل پاسخگوی سوالات و درخواست های مشتریان است.

درخواست سرویسکار

لوله بازکن های معتبر

امروزه افراد بسیار زیادی در زمینه لوله بازکنی مشغول هستند که برخی از این افراد کلاهبردار هستند و برخی هم تحت پوشش اتحادیه نیستند و با ترفند های خاص هزینه های زیادی از مشتریان دریافت می کنند، یکی موارد مهمی که می تواند به مشتریان کمک کند تا مجموعه های معتبر را بشناسند ، نماد اعتماد الکترونیک است، وبسایت ما به دلیل معتبر بودن توانسته است نماد اعتماد دریافت کند، داشتن اینماد به مشتریان ما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده از خدمات ما بهره مند شوند.

عواقب درخواست لوله بازکن از مجموعه های نامعتبر

شاید برایتان سوال پیش بیاید که اگر گرفتگی لوله فاضلاب را به افراد متفرقه بسپارید چه اتفاقی می افتد، همانطور که خدمتتان عرض شد افراد متفاوتی در این صنف مشغول به کلاهبرداری هستند، بعضی از این افراد کلاهبردار سارق بوده و با اسم لوله بازکن وارد خانه می شوند و اموال قیمتی شما را به سرقت می برند، برخی هم واقعا لوله بازکن هستند اما دلیل اینکه کلاهبردار نامیده می شوند قیمت هایی است که برای لوله بازکنی تعیین کرده اند ، بطور مثال لوله ای که هزینه باز کردن آن 500 هزار تومان است را به قیمت 5 میلیون تومان باز می کنند، این افراد ترفند خاص خودشان را برای دریات مبالغ بالا از مشتری دارند، اگر از مجموعه های نامعتبر درخواست لوله بازکن کنید قطعاً گیر این افراد سودجو خواهید افتاد.

تجهیزات لوله بازکنی

شاید برای شما هم پیش آمده است که بعد از باز کردن لوله مسدود شده همان لوله بعد از چند روز دوباره مسدود می شود، دلیل این اتفاق استفاده نکردن و یا استفاده نادرست از تجهیرات لوله بازکنی است ، اگر سرویسکاری که گرفتگی لوله را به او سپرده اید مهارت کافی برای باز کردن لوله را داشته باشد، به هیچ وجه لوله بعد از رفع گرفتگی دوباره مسدود نمی شود، مجموعه لوله یار دارای سرویسکار های ماهر و کاربلد است که مشتریان می توانند از خدمات آنها بهره مند شوند.

لوله بازکنی قم شبانه روی

لوله های فاضلاب به دلیل عبور 24 ساعته اب در آنها امکان دارد هر لحظه از شبانه روز مسدود شوند، اگر گرفتگی لوله بلافاصله رفع نشود می تواند باعث آب گرفتگی و کثیف کردن لوازم خانگی و … شود، ما در لوله یار به منظور جلوگیری از این مشکلات بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان هستیم، سرویسکاران ما حتی در ایام تعطیل نیر 24 ساعته فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند.

لوله بازکنی قم بدون کثیف کاری

همانطور که می دانید هر چیزی که به فاضلاب مربوط است کثیف کاری در پی دارد، گرفتگی لوله نیز کثیف کاری در پی دارد، اما سرویسکاران ما با ارائه خدمات اصولی و استفاده درست از تجهیزات لوله بازکنی کثیف کاری را به صفر رسانده اند، اگر به دنبال لوله بازکنی بدون کثیف کاری هستید فقط کافیست با لوله یار تماس بگیرید.

چه زمانی به لوله بازکنی قم نیاز داریم؟

  • استشمام بوی بد فاضلاب
  • وجود حشرات موذی مانند سوسک و…
  • کند شدن تخلیه آب 
  • شنیدن صدای عجیب در زمان تخلیه آب
  • بالا زدن آب

زمانی که هر کدام از موارد بالا را مشاهده کردید، بهترین کار تماس با متخصص است، به هیچ عنوان نباید خودتان اقدام به باز کردن لوله بکنید، اگر از اسید های لوله بازکن استفاده کنید به مرور زمان این اسید های به بافت لوله آسیب زده و باعث ترکیدگی لوله می شود.

چه زمانی به لوله بازکنی قم نیاز داریم؟

  • استشمام بوی بد فاضلاب
  • وجود حشرات موذی مانند سوسک و…
  • کند شدن تخلیه آب 
  • شنیدن صدای عجیب در زمان تخلیه آب
  • بالا زدن آب

زمانی که هر کدام از موارد بالا را مشاهده کردید، بهترین کار تماس با متخصص است، به هیچ عنوان نباید خودتان اقدام به باز کردن لوله بکنید، اگر از اسید های لوله بازکن استفاده کنید به مرور زمان این اسید های به بافت لوله آسیب زده و باعث ترکیدگی لوله می شود.

قیمت لوله بازکنی قم

قیمت لوله بازکنی نسبت به نوع گرفتگی و… متغیر است، افرادی که قیمت های کم مانند 50 هزار تومان و…. برای رفع گرفتگی لوله اعلام می کنند قطعاً کلاهبردار بوده و قصدشان جذب مشتری است، این افراد بعد از اتمام لوله بازکنی با ترفند های خاص و بهانه های مختلف هزینه زیادی از شما دریافت می کنند، قیمت لوله بازکنی را تنها زمانی می شود بطور دقیق اعلام کرد که سرویسکار نوع گرفتگی را تشخیص داده باشد.

دلیل قیمت های زیاد لوله بازکنی

در تمامی اصناف با به وجود آمدن واسطه ها قیمت کالا یا خدمات بالا می رود، زمانی که واسطه بوجود می آید مشتری باید به دو یا چند نفر سود بدهد، بطور مثال اگر یک سرویسکار یا مجموعه لوله بازکنی قیمت باز کردن یک لوله را 300 هزار تومان اعلام کتد، واسطه اول آن را 400 هزار تومان به واسطه دوم اعلام می کند و واسطه دوم آن را 500 هزار تومان به مشتری اعلام می کند، در این صورت شما 200 هزار تومان ضرر کرده اید، اما اگر مستقیم با آن مجموعه تماس بگیرید هزینه پرداختی شما 300 هزار تومان خواهد بود، 95% تبلیغاتی که مشاهده می کنید مربوط به واسطه های لوله بازکنی است، اما لوله یار با حذف واسطه ها قیمت معقول لوله بازکنی را از مشتریان دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیا👍

هم اکنون تماس بگیرید....!