پرش به محتوا

لوله بازکنی رشت☎️09123942014☎️

 • از
لوله بازکنی رشت

تضمین کیفیت فنر زنی

لوله بازکنی رشت

فنر زنی بدون کثیف کاری

لوله بازکنی رشت

سرویسدهی شبانه روزی

لوله بازکنی رشت

فنر زنی با دستگاه پیشرفته

لوله بازکنی رشت

فنر زنی توسط سرویسکار ماهر

لوله بازکنی رشت

اعزام فوری سرویسکار

خدمات فنی لوله یار

لوله یار، بهترین و معتبرین مجموعه لوله بازکنی در سراسر ایران، دلیل اینکه این مجموعه را معتبرترین لوله بازکنی ایران خطاب کردیم این است که تمامی فاکتور های یک مجموعه معتبر را دارد، این مجموعه بیش از 20 سال سابقه دارد، هسته اولیه لوله یار در سال 1380 در تهران تاسیس شد و به مرور زمان تمامی استان ها و شهر های ایران تحت پوشش این مجموعه قرار گرفتند، نکته قابل توجه این است که وبسایت این مجموعه دارای اینماد( نماد اعتماد الکترونیکی ) است که معتبر بودن این مجموعه را تایید می کند.

روش های درخواست لوله بازکن

تماس تلفنی با تیم پشتیبانی:

مشتریان می توانند با تماس تلفنی با یکی از شماره های 09123942014یا09101606090 به راحتی و در کمترین زمان از مجموعه لوله یار، درخواست لوله بازکن کنند.

 

ثبت درخواست آنلاین:

یکی دیگر از روش های ثبت درخواست سرویسکار بصورت آنلاین است، به این صورت که شما از قسمت منو وارد صفحه درخواست آنلاین سرویسکار شده و یا روی دکمه زیر کلیک می کنید، فرم را پر کرده و روی گزینه ارسال کلیک میکنید ، در اسرع وقت سرویسکار مربوطه با شما تماس گرفته و پس از آن در محل حاضر می شود.

روند درخواست لوله بازکن تا رفع مشکل

 1. تماس مشتری با مجموعه لوله یار
 2. ارائه توضیحات کوتاه در مورد مشکل بوجود آمده
 3. بررسی نزدیکترین سرویسکار مربوطه توسط پشتیبانی
 4. ارسال آدرس شما به سرویسکار
 5. حاضر شدن سرویسکار در محل
 6. بررسی مشکل توسط سرویسکار
 7. استفاده از تجهیزات پیشرفته و رفع مشکل

این روند در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود

رفع گرفتگی لوله با بهترین لوله بازکنی رشت

اگر برای شما مشکلی پیش بیاید قطعاً به دنبال بهترین فرد برای سپردن مشکلات به ایشان خواهید بود، مجموعه لوله یار بهترین مجموعه لوله بازکنی در ایران است، اگر به لوله بازکنی حرفه ای، فوری، شبانه روزی و…. نیاز دارید بهترین گزینه برای شما لوله یار است.

 تنها با یک تماس ساده می توانید از بهترین مجموعه لوله بازکنی درخواست سرویسکار ثبت کرده از شر گرفتگی لوله در کمتر از 20 دقیقه خلاص شوید،ما در لوله یار بهترین سرویسکار های لوله بازکنی را به منظور حل مشکلات مشتریان به آدرس ایان اعزام میکنیم، ماهر ترین و کاربلد ترین سرویسکار های لوله بازکنی را قطعاً فقط در لوله یار خواهید یافت.

دلیل اینکه بهترین مجموعه لوله بازکنی لوله یار است، مشتریان با رضایت ، سابقه درخشان این مجموعه ، اینماد و دیگر ویژگی های این مجموعه است، اگر به دنبال بهترین لوله بازکنی هستید بدون اتلاف وقت روی دکمه تماس با ما کلیک کرده و با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

دلیل شکستن لوله در حین لوله بازکنی رشت

همانطور که می دانید اگر هر مشکلی را به یک فردی که توانایی و مهارت کافی حل کردن آن را ندارد بسپارید ، قطعاً به جای حل مشکل یک مشکل دیگر نیز بوجود خواهد آورد، شاید برایتان پیش آمده باشد که در حین لوله بازکنی ناگهان لوله مسدود شده دچار شکستگی یا ترکیدگی شود، دلیل اتفاق فقط و فقط کاربلد نبودن سرویسکار است، اگر این بلا سرتان آمده باشد حتما از هزینه های بالای جبران این مشکل خبر دارید، حالا اگر گرفتگی لوله را به یک فرد متخصص و کاربلد بسپارید بدون کوچکترین مشکل گرفتگی لوله را رفع خواهد کرد.

لوله بازکنی رشت با رعایت بهداشت

 گرفتگی لوله یکی از یکی از مشکلاتی است که کثیف کاری زیادی در پی دارد و این تبدیل به یکی از دغدغه های مشتریانی شده که دچار گرفتگی لوله شده اند، رعایت نظافت و ولوله بازکنی بدون کثیف کاری است، متاسفانه بعضی از افراد لوله بازکن بدون رعایت نظافت لوله را باز می کنند و باعث کثیف کاری و کثیف شدن لوازم خانگی می شوند، اما سرویسکاران ما در لوله یار با را رعایت بهداشت کامل ، لوله را باز کرده و از بوجود آمدن کوچکترین کثیف کاری جلوگیری می کنند.

لوله بازکنی رشت با بهترین تعرفه

اگر گرفتگی لوله های فاضلاب را حتی یکبار به مجموعه های متفرقه سپرده باشید ، حتما از قیمتت های فضایی لوله بازکنی اصفهان خبر دارید، دلیل بالا بودن قیمت لوله بازکنی واسطه ها در این شغل هستند، بسیاری از افراد با طراحی یک وبسایت مشتریان را به سرویسکاران معرفی کرده و پورسانت دریافت می کند.

 سرویسکار در این مواقع مجبور است هزینه زیادی از مشتری بگیرد تا بتواند پورسانت واسطه را پرداخت کند و خودش هم دستمزدش را دریافت کرده باشد، اما لوله یار تمامی واسطه هارا حذف کرده و شما بصورت مستقیم از لوله یار درخواست سرویسکار میکنید، به همین دلیل قیمت لوله بازکنی تا حد قابل توجهی کاهی می یابد، اگر به دنبال لوله بازکنی با قیمت مناسب هستید، فقط کافیست با لوله یار تماس بگیرید.

لوله بازکنی رشت شبانه روزی

همانطور که می دانید گرفتگی لوله یکی از مشکلاتی است که در هر لحظه از شبانه روز امکان دارد رخ دهد، اگر گرفتگی لوله بلافاصله رفع نشود موجب بوجود آمدن مشکلاتی مانند بالا زدن آب و کثیف کردن لوازم خانگی و… خواهد شد.

 مجموعه لوله یار برای جلوگیری از مشکلاتی که گرفتگی لوله در پی دارد و حل کردن مشکل مشتریان در کمترین زمان ممکن ، بصورت شبانه روزی فعال بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر ایران است، اما اگر در ایام تعطیل این اتفاق برای شما رخ داد، اصلا جای نگرانی وجود ندارد، چون لوله یار حتی ایام تعطیل نیز بصورت شبانه روزی فعال است.

لوله بازکنی رشت فوری

همانطور که خدمتتان عرض شد، گرفتگی لوله باید بلافاصله رفع شود در غیر اینصورت باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتری خواهد شد، سرویسکاران لوله یار سریعترین لوله بازکن های ایران هستند ، نهایتاً 20 دقیقه بعد از تماس شما با لوله یار ، سرویسکار به منظور حل مشکل شما در محل حاضر خواهد شد، دلیل اینکه سرویسکاران ما در کمترین زمان به محل گرفتگی میرسند، ارسال نزدیکترین سرویسکار است، سرویسکاران لوله یار در سطح ایران وجود دارند و بعد از تماس شما با پشتیبانی، تیم پیشتیبانی با بررسی آدرس شما ، نزدیکترین سرویسکار به شما را برای حل مشکلتان ارسال خواهند کرد.

لوله بازکنی رشت تضمینی

یکی از ویژگی های مهم لوله یار ( لوله بازکنی رشت ) ، تضمین لوله های است که توسط سرویسکاران این مجموعه رفع گرفتگی شده اند، شاید بعضی از مجموعه هارا دیده باشید از ضمانت های یک ساله و… سخن می گویند، اما این جملات تبلیغاتی بیش نیستند، مجموعه لوله یار به مدت یک ماه لوله های مسدود شده ای که توسط نیرو های خودش رفع شده اند را تضمین می کند و در صورت گرفتگی مجدد سرویسکار اعزام کرده و دوباره گرفتگی لوله را رفع می کند.

وبسایت های معتبر لوله بازکنی رشت

شاید برایتان سوال پیش بیاید که کدام وبسایت های لوله بازکنی رشت معتبر هستند؟ اگر فاکتور های یک مجموعه معتبر را بدانید می توانید وبسایت های معتبر لوله بازکنی اصفهان را شناسایی کنید، فاکتور های مجموعه معتبر لوله بازکنی عبارتند از:

 • سابقه بلند مدت
 • رضایت مشتریان
 • اینماد(نماد اعتماد الکترونیک)
 • تعداد شعبه های مجموعه

موارد بالا فاکتور هایی هستند که اگر ی وبسایت دارای این موارد باشد می توان به آن وبسایت اعتماد کرد اما یک راه دیگر وجود دارد تا مطمئن تر از وبسایت ها درخواست لوله بازکن ثبت کنید.

اگر عبارت لوله بازکنی اصفهان را در گوگل سرچ کنید، چند سایت اول را خواهید دید که در کنار اسمشان یکی از کلمات ( دارای حامی مالی، تبلیغ، ads،sponserd) نمایش داده می شود، به این وبسایت ها ادوردز گفته می شود که همان تبلیغات گوگل هستند  با یک کلیک از گوگل حذف شده و کوچکترین رد پایی از این وبسایت ها باقی نمی ماند، پس قابل اعتماد نیستند.

 اما اگر کمی به پایین اسکرول کنید، وبسایت هایی را خواهید دید که دیگر هیچکدام از این کلمات در کنار اسشمان نمایش داده نمی شود، این وبسایت ها سئو هستند، و کاملا قابل اعتماد هستند، چون گوگل به دلیل معتبر بودن به آنها رتبه های بالا را اختصاص داده است.

عواقب استفاده از خدمات مجموعه های نامعتبر

 • به سرقت رفتن اموال شخصی
 • از دست رفتن هزینه زیاد بابت لوله بازکنی 
 • آسیب دیدن لوله مسدود شده
 • دریافت خدمات بی کیفیت
 • ارائه فاکتور نامعتبر
 • عدم تضمین خدمات

علائم گرفتگی لوله

 • بوی بد فاضلاب
 • وجود حشرات موذی مانند سوسک …
 • شنیده شدن صدای عجیب در هنگام تخلیه اب
 • کند شدن تخلیه آب
 • بالا زدن آب از لوله

موارد بالا علائم گرفتگی لوله هستند که بعضی از افراد با مشاهده این علائم دست به کار شده و خودشان اقدام به لوله بازکنی می کنند، این کار کاملا اشتباه است، چون باعث مقاوم تر شدن گرفتگی و در نتیجه بالا رفتن قیمت لوله بازکنی خواهد شد.

دلایل گرفتگی لوله ها

 • ورود یا چربی به لوله 
 • ورود اضافه غذا یا تفاله چای به لوله
 • ورود مو های زائد داخل لوله
 • افتادن صابون، در شامپو و… در لوله
 • انداختن دستمال کاغذی و… در کاسه توالت
 • افتادن اشیاء مانند گوشی و… درون لوله
 • ورود مصالح ساختمانی از جمله سیمان و گچ به لوله
 • وجود شاخ و برگ درختان در نواحی کفشور و ناودانی
 • بوجود آمدن رسوبات و جرم درون لوله
موارد بالا دلایل گرفتگی لوله ها سرویس بهداشتی، آشپرخانه، کفشور ، ناودانی و… هستند که با دانستن آنها و کمی رعایت می توان تا حدی از گرفتگی لوله ها جلوگیری کرد.

انواع گرفتگی لوله

گرفتگی لوله با چربی :

این نوع گرفتگی همیشه در لوله های سینک ظرفشویی اتفاق می افتد، چون با وارد شدن چربی و ته مانده غذا روی ظروف ، لوله دچار گرفتگی می شود.

گرفتگی لوله با مو های زائد:

زمانی که شما موی سرتان را اصلاح میکنید، مقداری مو روی سرتان باقی می ماند، زمانی برای از بین رفتن این خورده مو ها دوش میگرید، مو های زائد وارد لوله می شوند، و با چسبیدن به یکدیگر به مرور زمان راه عبور آب را  مسدود کرده و باعث گرفتگی می شود.

افتادن صابون، در شامپو  و.. درون لوله:

این گرفتگی نیز  همیشه در لوله های حمام رخ میدهد، گاهی اوقات با پرت شدن حواستان امکان دارد صابون یا در شامپو … به داخل لوله افتاده و باعث گرفتگی شود.

انداختن دستمال کاغذی و… درون لوله:

گرفتگی با دستمال کاغذی و…. اکثراٌ در لوله های توالت رخ می دهد، چون بعی از افراد دستمال کاغذی یا …. را به درون کاسه توالت می اندازند که این عمل باعث گرفتگی لوله می شود.

افتادن اشیاء مانند گوشی و… درون لوله:

گاهی اوقات افراد به دلیل حواس پرتی یا ….. گوشی موبایل ، ساعت و …. از دستشان افتاده و به درون لوله می رود و باعث گرفتگی لوه می شود، در این نوع گرفتگی دیگر از دستگاه هایی مانند فنر برقی ، پمپ تراکم هوا و… استفاده نمی شود، سرویسکار متخصص و کاربلد با ابزار های خاص اشیاء قیمتی مشتریان را از درون لوله خارج می کند.

ورود مصالح ساختمانی به درون لوله:

زمانی که یک خانه در حال بازساری یا بنایی و…. است، امکان دارد ماسه ، شن، سیمان، گچ و… وارد لوله های فاضلاب شده و باعث گرفتگی شود، که این نوع گرفتگی ها جزء سختترین گرفتگی های لوله هستند.

وجود شاخ و برگ درختان و نواحی ناودان و…:

زمانی که شاخ و برگ ، زباله و… در اطراف کفشور ها و ناودانی وجود داشته باشد، با آب حاص از باران یا شست و شوی اطراف لوله ، این زباله ها به درون لوله هدایت شده و باعث گرفتگی لوله می شوند.

رسوبات و جرم درون لوله:

زمانی که یک لوله در حال استفاده است، آب از آن عبور کرده و باعث بوجد آمدن رسوبات و جرم درون لوله می شود، لوله هایی که آب داغ از آنها عبور می کند، بیشتر دچار این نوع گرفتگی می شوند، این نوع گرفتگی در تمامی لوله های ساختمان اعم از لوله آشپزخانه، کفشور ها، لوله سرویس بهداشتی و… امکان دارد رخ دهد.

مراحل لوله بازکنی رشت

فنر برقی:

 1. وصل کردن دستگاه برق
 2. تشخیص نوع گرفتگی 
 3. قرار دادن فنر مناسب و تجهیزات مورد نیاز در دستگاه
 4. هدایت فنر به درون لوله
 5. کنترل دور موتور و باز کردن گرفتگی 

توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه نیازمند مهارت و دقت بسیار بالایی است، در صورت نداشتن مهارت و دقت به لوله مسدود شده آسیب خواهد رسید.

دریل برقی:

مراحل رفع گرفتگی لوله با دریل برقی دقیقا مشابه دستگاه فنر برقی است، میتوان گفت دستگاه فنر برقی نسخه ارتقا یافته دریل است، دریل چند سالی است که دیگر مورد استفاده سرویسکاران قرار نمیگیرد، و جایش را به فنر برقی داده است.

پمپ تراکم هوا:

 • وصل کردن دستگاه به برق
 • پر شدن مخزن دستگاه
 • متصل کردن دریچه خروجی به دهانه لوله
 • باز کردن دریچه و هدایت باد درون لوله

این دستگاه یکی از پر قدرت ترین دستگاه های لوله بازکنی است، پمپ تراکم هوا همانطور که از اسمش معلوم است بوسیله باد لوله را باز میکند،  این دستگاه دارای یک مخزن است که در قسمت انتهایی آن یک دینام برای پر کردن مخزن قرار داده شده است، استفاده از این دستگاه نیز نیازمند مهارت کافی است.

واتر جت:

از این دستگاه به ندرت در لوله بازکنی استفاده می شود، به دلیل بالا بودن هزینه و سر و صدای زیاد، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه دارای جثه بسیار بزرگ است و بوسیله فشار آب گرفتگی لوله ها را رفع می کند.

 

روش های لوله بازکنی در خانه

لوله بازکنی با تلمبه دستی:

لوله بازکنی رشت
لوله بازکنی رشت

تلمبه دستی یکی از ابزار های لوله بازکنی رشت در خانه است که می توانید بوسیله این ابزار گرفتگی های جزئی را رفع کنید، اما پیشنهاد می وشد تا از این ابزار استفاده نکنید، اگر گرفتگی جزئی نباشد باعث مقاوم تر شدن گرفگتی و در نتیجه بالا رفتن هزینه لوله بازکنی خواهد شد.

اسید های لوله بازکن:

لوله بازکنی رشت
لوله بازکنی رشت

استفاده از اسید های لوله بازکن به هیچ وجه توصیه نمی شود، چرا که باعث آسب دیدن بافت لوله شده و در نهایت موجب ترکیدگب لوله می شود که جبران این خسارت نیازمند هزینه و زمان بسیار زیاد است.

نرخ لوله بازکنی رشت

لوله بازکنی رشت نرخ ثابتی ندارد و قیمت باز کردن لوله ها با یکدیگر متفاوت است، محاسبه قیمت لوله بازکنی با توجه به موارد زیر انجام می شود:

 • نوع گرفتگی
 • دستگاه و تجهیزات استفاده شده
 • مدت زمان لوله بازکنی
 • لوله مسدود شده
 • مکان لوله مسدود شده
 • مقاومت گرفتگی

به طور مثال ، قیمت باز کردن لوله ایکه با سیمان مسدود شده و یک زمان برده تا گرفتگی رفع شود، خیلی بیشتر از لوله ای خواهد بود که با دستمال کاغذی مسدود شده است.

ماجرای قیمت های ارزان لوله بازکنی رشت

شاید در تبلیغات لوله بازکنی رشت دیده باشید که بعضی از افراد از کلماتی مانند “لوله بازکنی رشت 100 هزار تومن” استفاده کرده اند، این قیمت ها دروغی بیش نیست و فقط برای جذب مشتری است، این افراد با اعلام قیمت های پایین مشتری را جذب کرده و بعد از اتمام لوله بازکنی با بهانه های مختلف هزینه های بسیار بالایی را در مشتری دریافت می کنند.

لوله بازکنی رشت بدون کثیف کاری

همانطور که خدمتتان عرض شد، یکی از دغدغه های مشتریان در هنگام گرفتگی لوله، رفع گرفتگی بدون کثیف کاری است، سرویسکاران ما در لوله بازکنی تهران بدون کوچکترین کثیف کاری گرفتگی تمامی لوله ها را رفع می کنند، سریکساران لوله یار در هنگام لوله بازکنی از دستکش و لباس مخصوص به منظور رعایت بهداشت استفاده می کنند، اگر به دنبال لوله بازکنی بدون کثیف کاری در تهران هستید، پس بدون اتلاف وقت با کلیک کردن روی دکمه تماس با ما ، با پشتیبانی لوله یار تماس گرفته و سرویسکار درخواست کنید.

لوله بازکنی رشت بدون تخریب

گاهی اوقات به دلیل مقاوم بودن گرفتگی لوله و یا موارد دیگر که اجازه نمی دهد گرفتگی لوله به درستی انجام شود، لوله بازکن مجبور به کنده کاری و تعویض لوله می شود، شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد و قطعاً می دانید چه هزینه و زمان زیادی نیاز دارد.

 اما اگر گرفتگی لوله ها را به سرویسکاران کاربلد لوله یار بسپارید خواهید دید که سختترین گرفتگی هارا به راحتی رفع  می کنند، زیرا که سرویسکاران لوله یار از مهارت و دقت بسیار بالایی برخوردارند، فقط کافیست گرفتگی لوله های فاضلاب را به لوله یار بسپارید تا بدون کوچکترین کثیف کاریو تخریب و… گرفتگی لوله رفع شود.

باز کردن انواع لوله ها

باز کردن لوله آشپزخانه:

گرفتگی لوله های آشپرخانه معمولاً به دلیل ورود چربی و ته مانده غذا و گاهی اوقات و به دلیل ورود تفاله چای و… به درون لوله اتفاق می افتد، رفع گرفتگی این لوله با دریل برقی، فنر، برقی و واتر جت امکان پذیر است، اما در اکثر مواقع از فنر برقی برای رفع این نوع گرفتگی استفاده می شود، چون همانطور که خدمتتان عرض شد ، واتر جت هزینه بالایی دارد و دریل برقی نیر از رده خارج شده است و چندین سال است که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرد.

باز کردن لوله حمام:

لوله های حمام معمولا با موی زائد، افتادن درب شامپو یا صابون و… مسدود می شود که این گرفتگی نیز با فنر برقی معمولی قابل رفع است، اما لوله های حمام به دلیل عبور آب داغ و گرم از آنها، دچار گرفتگی با رسوب می شوند، رسوبات داخل لوله بر اثر عبور آب داغ آز آنها بوجود می آید و یکی از سختترین گرفتگی ها است، این نوع گرفتگی نیاز به تجهیزات مخصوص برای رفع گرفتگی دارد.

باز کردن لوله توالت:

گرفتگی لوله های توالت انواع مختلفی دارند، به طور مثال اگر با رسوب داخل لوله گرفته شود همانند لوله حمام بوسیله تجهیزات خاص باید گرفتگی آن رفع بشود، اما اگر با دستمال کاغذی و… مسدود شود با فنر معمولی قابل رفع خواهد بود و هزینه زیادی نیز نخواهد داشت.

یکی دیگر از مشکلاتی که برای لوله های توالت رخ می دهد، افتادن اشیاء قیمتی درون کاسه توالت یا لوله است، در این مواقع اصلا جای نگرانی وجود ندارد، فقط کافیست با لوله یار تماس بگیرید تا سرویسکار ماهر برای درآوردن اشیا از لوله برایتان ارسال کنیم.

باز کردن لوله ناودانی، کفشور و…:

لوله های ناودانی و… همانطور که میدانید با واد شدن شاخ و برگ درختان و زباله های اطراف لوله توسط آب باران و…. به درون لوله اتفاق می افتد، اگر گرفتگی مقاوم نباشد، با دستگاه معمولی قابل رفع خواهد بود، اما اگر از شیلنگ و… استافده کرده باشید برای رفع گرفتگی و گرفتگی را مقاوم تر کرده باشید، باید با استفاده از تجیهیزات خاص رفع شود.

درآوردن اشیاء از لوله

درآوردن اشیاء از لوله
درآوردن اشیاء از لوله

 در بسیاری از مواقع شاهد افتادن گوشی موبایل، جواهرات و…. درون لوله ای فاضلاب هستیم، زمانی که این اتفاق رخ می دهد، به هیچ وجه نباید از دستگاه های لوله بازکنی برای رفع گرفتگی انجام شود، چون باید اشیاء قیمتی به برون از لوله آورده شود.

 معمولا دستگاه های لوله بازکنی زباله های داخل لوله را به درون فاضلاب هدایت می کنند، این اتفاق نیز راه های خاص دارد، زمانی که شما با لوله یار تماس گرفته و  سرویسکار برای درآوردن اشباء لوله درخواست میکنید، ما ماهر ترین و با تجربه ترین سرویسکار را برایتان ارسال میکنیم، چون یک لحظه غفلت باعث می شود تا آن شئی قیمتی را برای میشه از دست بدهید، اگر اشا قیمتی شما نیز ذرون لوله فاضلاب افتاده است، فقط کافیست با لوله یار تماس بگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیا👍

هم اکنون تماس بگیرید....!