لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی تهران
لوله خونتون گرفته ؟؟؟
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی زعفرانیه در تمامی مناطق 22 گانه
در 24 ساعت شبانه روز
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه  جزو قیمت بالاترین محله های تهران در منطقه ۱ تهران است که درسمت شمال شهر تهران و منطقه شمیران قرار دارد. این محله که ادغامی از شهرسازی جدید و ساختارهای قدیمی است که در کوهپایه‌های البرز قرار گرفته شده و از شمال به ارتفاعات توچال منتهی می‌شود.
این منطقه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت به شمار می‌رود که از جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه، از غرب به رودخانه ولنجک و از شرق نیز به محله تجریش ختم می‌شود. این محله بین ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

سرگذشت محله

لوله بازکنی زعفرانیه

در قدیم این محل روستایی در شمال غربی تجریش بین سعدآباد و ولنجک بوده است. فردی به نام حسین‌علی خان مویدالممالک قسمت عمده ای از اراضی آن را به نام خود زده بود. این زمین‌ها به نزدیکی باغ فردوست منتهی میشد. بعد از آنکه خیابان ولیعصر فعلی شکل بگیرد، برای رسیدن به اسدآباد از باغ فردوس تا شمال سعدآباد جاده‌ای ساخته شد که لوله بازکنی زعفرانیه تهران در حاشیه همین خیابان قدیمی واقع شده است.

محله اسد آباد کجا میباشد ؟

محله اسدآباد بین محله‌های ولنجک تا لوله بازکنی زعفرانیه واقع شده است که از طرف شمال به ارتفاعات البرز، از طرف غرب به خیابان فلاحی و از طرف شرق هم به رودخانه سعدآباد منتهی می‌شود. محله اسدآباد اگرچه وسعت زیادی ندارد ولی از محله‌های قدیمی شمیران به شمار می آید. اولین کسانی که به این محله کوچ کردند نخست اکبری‌ها و پس از آن طایفه زراعی‌ها و سپانلوها بودند. در قسمت‌های شمال پیشینه خانه‌ها بیشتر است و تغییر ساختار از جدید به قدیم واضحتر به چشم می‌آید و کوچه‌ها هم تنگ‌تر می‌شوند.

علت نامگذاری

پشت نام هر محله‌ای ماجرا و گذشته ای وجود دارد که این محل هم از این موضوع جدا نیست. اگرچه باورها و عقیده‌های گوناگونی در باره اسم گذاری محله لوله بازکنی زعفرانیه به این نام موجود است. اما مهمترین و معروف‌ترین آن به عصر قاجار باز می گردد! وقتی که کاخ سعدآباد در این محله به رنگ زعفرانی بود که با گذشت زمان مردم این محله را نام گذاری کردند.
یکی دیگر از ماجراها این است که: زمین هایی از سمت محمدشاه قاجار به یکی از خدمتکارانش که به اسم «زعفران باجی» معروف بوده است، تحویل داده شده بود. تا زمان رضاشاه اراضی این منطقه به شکل بایر و قسمتی از آن هم کشتزار کشاورزان شمیرانی بوده است. پس از آن و در زمان محمدرضا پهلوی هم از زمین های آن برای کاشت گندم استفاده می کردند. از سمتی دیگر با همکاری شوکت الملک پنجاه من پیاز زعفران در سعدآباد کاشته شد که این کشت نزدیک خیابان لوله بازکنی زعفرانیه بود و به همین علت به تدریج این خیابان به این اسم معروف شد.

امکان دسترسی محله

برای اینکه رفت و آمد به محله برای شما آسان باشد قادر هستید از میدان تجریش خودتان را به این محل برسانید. اگر که قصد دارید از متروی تهران استفاده کنید بایستی در ایستگاه متروی تجریش پیاده شوید، برای BRT هم روند به همین شکل است و باید ایستگاه‌های BRT میدان تجریش پیاده شوید و از آن‌ محل به محله لوله بازکنی زعفرانیه بروید. اگر که اتومبیل شخصی دارید، بزرگراه چمران و همینطور خیابان‌های ولیعصر و شریعتی برای رفت و آمد به بهترین راه ها هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

بازار های خرید

یکی از معروف ترین و کاملترین مراکز خرید پایتخت یعنی «مرکز تجاری پالادیوم» در محله  وجود دارد که در خیابان مقدس اردبیلی قرار گرفته است. اگرچه مراکز خرید فقط همین یکی نیست. مرکز خرید بامیک که بالاتر از خیابان اعجازی، مرکز خرید پلازا که در تقاطع محله و آصف و همینطور بازار روز میوه الف از دیگر مراکز خرید لوله بازکنی زعفرانیه هستند که آپشن های فوق العاده ی این محله به شمار می آید.

قیمت خانه

آپارتمان هایی که در این محل وجود دارند آپشن های فوق العاده ای دارند به دلیل همین هزینه خانه در محله لوله بازکنی زعفرانیه زیاد است. اگر جزو کسانی هستید که در زندگی خود نگرانی مالی ندارید این محله انتخاب خوبی برای زندگی است. آب و هوای این محله بسیار دلچسب و ملایم است اگر که در این محله راه بروید این مسئله را به خوبی احساس می کنید. یکی از خصوصیات مهم این محله بودن خانه های شیک با آپشن های خوب و خانه‌های ویلایی مدرن است.
هم اکنون تغییرقیمت در محله نشان دهنده ی این است که هزینه خانه در این منطقه برای هر مترمربع تقریبا 130 میلیون تومان است.
تخلیه چاه و لوله بازکنی زعفرانیه از اصلی ترین سرویس های عرضه شده از کادر خدمات لوله یار استان تهران می باشد که با روش های نوین و استاندارد قابلیت انجام دارد. کادر خدمات لوله یار تهران با داشتن چند خصوصیت مهم برای عرضه سرویس هایی مانند برطرف کردن مسدودیت لوله، خارج ساختن وسایل ارزشمند از چاه، تعیین ترکیدگی لوله یکی از برترین انتخاب ها برای لوله بازکنی در زعفرانیه به حساب می آید. در ادامه مطلب به سرویس های این کادر و مزایای انتخاب خدمات لوله یار تهران خواهیم پرداخت.

چرا خدمات شرکت لوله یار برترین لوله بازکنی در زعفرانیه می باشد؟

لوله بازکنی سرویس های خود را در کلیه نواحی این شهر عرضه می نمایند و یکی از اصلی ترین کار آنها، لوله بازکنی در محله می باشد. به چند علت مهم می شود گفت این پرسنل از بهترین انتخاب ها برای برطرف کردن مسدودیت لوله در محله زعفرانیه می باشد که شامل :

لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی زعفرانیه با هزینه مناسب
پرسنل و تیم های معتمد و معروف در زمینه لوله بازکنی نرخ های متنوعی را برای سرویس های خود عرضه می نمایند که توسط اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه بیان شده است. هر کدام از سرویس ها از جمله حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، چاهک حمام، برطرف کردن مسدودیت وان حمام در محله چاه بازکنی زعفرانیه و دیگر نواحی استان تهران دارای نرخ های تعیین شده ای می باشند. این هزینه ها کاملا تعیین شده و مشخص بوده و برای هر کدام از خدمات طبق خصوصیات آن ها نرخ مشخصی اعلام شده است.
اگر در جستجوی ارزان ترین لوله بازکنی زعفرانیه می باشید، می توانید پرسنل لوله یار تهران را انتخاب کنید. عرضه سرویس های لوله بازکنی با قیمت های اتحادیه و بسیار ارزان از بارز ترین ویژگی های این تیم می باشد. برای راحتی بیشتر مشتریان عزیز این مجموعه، پس از تمام شدن پروسه لوله بازکنی و حل مشکل گرفتگی لوله در محله زعفرانیه، فاکتور ارائه می شود.

لوله بازکنی زعفرانیه به صورت شبانه روزی

مهم نیست که در چه ساعتی از شبانه روز به سراغ گروه لوله بازکنی در تهران هستید، در هر حال می توانید تیم خدماتی لوله یار شهر تهران را انتخاب کنید. کلیه شعبه های این تیم به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی (حتی روزهای تعطیل قانونی سال) حاضر هستند که به شما‌ مشتریان عزیز سرویس های مورد نظرتان را ارائه نمایند. به بیانی دیگر، این تیم با عرضه سرویس های لوله بازکنی به صورت ۲۴ ساعته محله زعفرانیه در همه روزهای سال و بدون کوتاه ترین مرخصی در حال خدمات دهی می باشد.

لوله بازکنی زعفرانیه

لوله بازکنی در زعفرانیه

بودن لوله بازکن کاربلد و مجرب به تعداد بسیار در تیم خدمات لوله یار استان تهران زمینه ای را فراهم کرده است به گونه ای که حد فاصل تماس شما با ما جهت دریافت خدمات و اعزام تیم با وسایل کاربردی روز به موقعیت موردنظر حداکثر نیم ساعت می باشد. این نکته خصوصا در وضعیتی که برای تعیین ترکیدگی لوله در زعفرانیه احتیاج به تیم های مجرب با ارائه سرویس ها در کوتاه ترین زمان دارید، اهمیت خود را نشان می دهد. همیگطور نیاز به ذکر است که کلیه کادر این تیم از تجربه بسیاری برخوردار بوده و از تجهیزات حرفه ای برای خدمات مختلف لوله بازکنی زعفرانیه استفاده می کنند. به همین خاطر است که تمام مشکلات موجود در فاضلاب را سریع و در کمترین زمان برطرف می کنند.

لوله بازکنی زعفرانیه شبانه روزی

تعیین ترکیدگی و نشت یابی، برطرف کردن مسدودیت چاهک حمام، سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی به روش های گوناگونی صورت می گیرد. ما در کادر خدمات لوله یار استان تهران برای هر کدام از این سرویس ها، لوازم و دستگاه های جدید و استانداردی را بکار می بریم. برای مثال، بمنظور فنر زنی لوله فاضلاب در محله از فنرهای فولادی سرمته دار با طول های مطابق وسایل لوله کشی استفاده می شود. به جز این، تعیین ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه هایی با مقیاس نرمال و جدید صورت گرفته و سرعت کار را تا میزان زیادی زیاد تر خواهد داد.

لوله بازکنی زعفرانیه

چاه بازکنی زعفرانیه

حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی، چاهک حمام و سینک ظرفشویی و کفشور پارکینگ و آشپزخانه با خدمات لوله بازکنی تهران طوری انجام میشود که هیچ خسارتی در محیط به وجود نمی آورد. لوله بازکنی بدون صدمه و کثیف کاری خصوصا در محدوده های مسکونی بسیار اهمیت دارد، زیرا حل مشکل خرابی هزینه خیلی بالایی به همراه خواهد داشت. برای مثال، تصور کنید برای بررسی ترکیدگی لوله در محله از خدمات پرسنلی بهره مند شوید که مجهز نباشند و همچنین مهارت کافی را در این زمینه نداشته باشند. در این صورت احتمال دارد قسمتی از کف یا دیوارها را آسیب بزنند که ترمیم آنها هزینه بالایی برایتان خواهد داشت.


 

آیا شمادر برابر هزینه ای که دارید، تضمین میکنید ؟

مبلغ هر کدام از خدمات ما براساس مبلغی می باشد که اتحادیه برای ما معین کرده و البته پایینتر از مبلغ اتحادیه هم در تمام تهران تیم خدمات ما در حال فعالیت می باشند.

آیا شما در آخر کار، تمیز کاری میکنید ؟

تمیزکاری به وسیله مجموعه لوله یار و خوشحالی مشتریان عزیز از کار صورت گرفته و جلوگیری از کثیف شدت در زمان کار.

شرکت لوله یار، جمعه ها تعطیل می باشد ؟

خیر، ما جمعه ها هم فعالیت داریم ، روز های تعطیل رسمی هم در خدمت مشتریان میباشیم.. شرکت لوله یار بهترین سرویس ها را عرضه میکند، تمام کوشش ما جلب خشنودی شما میباشد.

شماره تماس شرکت لوله یار؟

شما برای ثبت درخواست های خود میتوانید با شماره 28425218-021 تماس بگیرید.