لوله بازکنی ولیعصر

بهترین خدمات در
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی ولیعصر
و تمامی مناطق تهران
بصورت 24 ساعته
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی ولیعصر

لوله بازکنی ولیعصر چند سالی است که این میدان و چهارراه شامل یکی از مناطق پرهیاهوی مرکز تهران محسوب می شود. این منطقه در مقایسه با سایر محله‌ های تهران سنتی به شمار می رود. وجود تعدادی دانشگاه و بورس خرید لوازم الکترونیک موجب شده تجمع جمعیتی در این محله بسیار زیاد باشد. این خیابان و خیابان حافظ و خیابان انقلاب جزء مسیر های اصلی این محله و منطقه ۶ تهران می باشند.
در این مقاله، عنوان های گفته شده در بخش زیر را به صورت کامل شرح خواهیم داد:
شرحی در خصوص پیدایش این محله ، پیشینه محله ، لوکیشن محله ، ساختار محله ، امکان دسترسی‌ محله، موسسات آموزشی و مذهبی محله، هزینه خانه در محله

لوله بازکنی ولیعصر
لوله بازکنی ولیعصر

پیدایش محله

این میدان قبلا به عنوان یکی از اماکن تفریحی تهران به شمار میرفته است. نخست کلیه زمین های آن محله بهجت‌آباد معروف بود که بر اساس بخش بندی شهرداری، محله بهجت‌آباد در محدوده شمالی میدان واقع شده است. این محله مسیری بین خندق ناصری با عباس‌آباد و جلالیه و یوسف‌آباد بود. نخست تصمیم بر این بود که دانشگاه تهران در این منطقه واقع شود که بعد از تحقیقاتی معلوم شد منطقه ی مشخص شده سیل‌خیز است و از عملی کردن این تصمیم پشیمان شدند.

اما بعد از این مورد، رفته رفته تصمیم برای تاسیسات در این محله شروع شد و ساختمان‌های ارزشمندی مانند کالج آمریکایی تهران که بعد ها به دبیرستان البرز تغییر اسم داد، ایجاد شد. فرآیند زندگی در این محله ظاهر خیلی خوبی پیدا کرد و بعد از چند سال مردم بسیاری، محل زندگی خود را به بهجت‌آباد قدیم انتقال دادند.

دلیل اسم گذاری این محله به بهجت‌آباد به دلیل یکی از دخترهای میرزایوسف که همسر جلال‌الدوله پسر مسعودمیرزا ظل‌السلطان بود است.

محله شهرک

این شهرک در محدوده 1 و 2 شهرداری منطقه 18 تهران واقع شده است. این شهرک تعداد 70 هزار نفر را در خود قرار داده است از محلات شلوغ تهران محسوب می‌شود با توجه به این، ساختار این شهرک در بخش شمالی آن بیشتر قدیمی و ضعیف (در برابر اتفافات طبیعی) است.

محل قرار گیری شهرک

این شهرک منطقه ی بسیار بزرگی دارد به گونه ای که از طرف شمال به خیابان طالقانی، لوله بازکنی ولیعصر از طرف جنوب به حریم راه آهن، از طرف شرق به خیابان و بزرگراه آیت الله سعیدی و از طرف غرب به خیابان شهدای دانش آموز و خیابان حیدری جنوبی متصل و منتهی می شود.

به طور کلی در بخش بندی های شهرداری این محله به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌ شود که در هر دو سمت خیابان شهید بهرامی‌ واقع شده و هر یک برخوردار از سرای محله مستقل هستند. وسعت شهرک  تقریبا 169/6 هکتار می باشد.

موسسات فرهنگی شهرک

سرای محله های شمالی و جنوبی در لوکیشن های زیر قرار گرفته اند :
سرای محله شمالی، سرای محله جنوبی همینطور این محله دارای دو کتابخانه و یک فرهنگسرا است که نظیر :
فرهنگسرای خاتم، کتابخانه امامزاده زید و کتابخانه استاد حکیمی می باشد.

مکان های مذهبی
لیست بعضی از این مکان های مذهبی که بیشتر دارای حسینیه ها و مساجد هستند به بیان زیر است :
دفتر مرجع عالیقدر آیت ‌الله ‌العظمی‌مکارم شیرازی، مسجد 14 معصوم، مسجد امیر المومنین (ع)، حسینیه سید الشهدا
مسجد امام هادی (ع)، حوزه علمیه پنج تن آل ‌عبا ( مخصوص آقایان )، حوزه علمیه امام حسن مجتبی (ع) ( مخصوص بانوان )، امامزاده زید

موسسات آموزشی
یک از دغدغه های اکثر خانواده ها در زمان انتخاب خانه نزدیک بودن مسیر آن به مدرسه و محل تحصیل فرزندشان است. بر اساس مهم بودن این مسئله موسساتی که بیشتر دربرگیرنده مدارس در مقطع های گوناگون تحصیلی هستند را به بیان زیر بررسی کرده ایم :
ابتدایی دخترانه متقین، ابتدایی دخترانه سعادت، راهنمایی دخترانه عترت، متوسطه دخترانه چمران، دانشگاه فنی انقلاب اسلامی، دبستان پسرانه علی ‌اصغر، دبیرستان دخترانه ندای حق، هنرستان دخترانه ام‌ البنین،

بازار های خرید

وجود اماکنی که قادر باشد فراهم کننده احتیاجات و نیاز های روزانه مردم باشد دلیل دیگری است که در بحث انتخاب محل سکونت بسیار مهم است . از این نظر در حد متوسطی است . اصلی ترین و مشهور ترین مرکز خرید محله بازار این منطقه است که در خیابان یاران واقع شده است.

ساختار محله در مرکز شهر تهران

با توجه به اینکه در قسمت بالا بیان شد، این محله تقریبا سنتی است و سازه های سنتی بسیاری در این محل مشاهده می شود. اگرچه اغلب خانه‌ های این محله در سالهای ۴۰ و ۵۰ ایجاد شده است.
در چند سال گذشته به خاطر سود مشارکت در تاسیسات خیلی از صاحبان خانه صلاح دانستند خانه سنتی خود را خراب کرده و واحدهای نوینی را دریافت کنند. در کل در این محله خانه های تازه ساخت زیاد و خانه های سنتی مشاهده می شود.

لوله بارکنی ولیعصر

عرضه سرویسهای لوله بازکنی در ولیعصر
چاه بازکنی و لوله باز کنی ولیعصر با داشتن تیمی باتجربه و کاربلد و با بهره گیری از دستگاه های فول اتوماتیک و با پایینترین حد صدمات به اطراف و دهنه چاه و بدون کثیف کاری مشکل شما را حل می کند. شرکت لوله یار با داشتن تجهیزات و وسایل نوین در تایم کمی و با نازلترین هزینه به صورت 24شبانه روزی و سریع آمادگی عرضه سرویسها به شما مشتریان عزیز تهرانی در ولیعصر و محلات مرکزی تهران دارد.

لوله بازکنی ولیعصر
لوله بازکنی ولیعصر

فهرستی از سرویسهای لوله بازکنی لوله یار:
شرکت لوله باز کنی لوله یار، با عرضه ی سرویسهای لوله بازکنی ولیعصر سرویس دهی می‌کند. بعضی از سرویسهایی که عرضه می شود در بخش زیر بیان شده است:
خارج ساختن لوازم ارزشمند مثل طلا و گوشی از چاه
رفع گرفتگی لوله های درون سیفون لوله فاضلاب، داخل توالت ایرانی و فرنگی
تعیین ترکیدگی لوله ها با بهره گیری از وسایل نوین
رفع گرفتگی لوله حمام
رفع گرفتگی لوله های حیاتی ساختمان
حل مشکل گرفتگی لوله سینک ظرفشویی
رفع گرفتگی لوله توالت ایرانی و فرنگی
حل مشکل کلیه لوله های چدن قدیمی
رفع گرفتگی لوله ها و اتصالات داخل آشپزخانه ها، موتورخانه ها، حمام ها، سرویس های بهداشتی
اثربخش ترین شیوه های لوله بازکنی ولیعصر سیار و سریع
بهره گیری از فنر لوله بازکنی برقی
فنر لوله بازکنی ولیعصر بمنظور رفع گرفتگی های شدید لوله ی توالت بکاربرده می شود.
فنر لوله بازکنی از موتور و فنر ساخته شده است. موتور لوله بازکنی ولیعصر فنری یک دستگاهی مشابه دریل می باشد که فنر به سر آن نصب شده است.

فنر لوله بازکنی نیز فنری مطابق با لوله می باشد که باید از انعطاف موردنیاز برخوردار باشد تا داخل تورفتگی لوله بتواند خم شود. برای بهره گیری از این دستگاه باید اول فنر را به سر دریل یا موتور ویژه وصل کرد و سر فنر را داخل لوله هُل داده. پس از آن موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به چرخیدن کند.

وقتی که موتور روشن شد و فنر لوله بازکنی شروع به چرخیدن کرد ، به آرامی فنر را به داخل لوله بفشارید . این کار چندین بار انجام بدهید تا فنر به حد زیادی داخل لوله هُل داده شود و به منطقه ای که لوله گرفته شده، برسد. هنگامی که سر فنر به قسمت انسداد لوله برسد باعث به چرخش در آمدن خاک و موارد جامد سنگین درون لوله می شود و آن ها را به طرف چاه می برد . بمنظور ثبت درخواست خود در خصوص سرویسهای لوله بازکنی ولیعصر می توانید با لوله بازکنی لوله یار تماس حاصل فرمائید.

لوله بازکنی در ولیعصر

شرکت های لوله بازکنی در ولیعصر و مرکز تهران

شرکت های لوله بازکنی ولیعصر تهران فعالیت زیادی دارند. بعضی از این شرکت ها قانونی نیستند و بعضی دیگر به شکل استاندار و رسمی فعالیت می کنند. شرکت های غیر قانونی در حوزه لوله بازکنی ولیعصر کسانی هستند که با بکارگیری از مواد شیمیایی و بعضا آب قیمت بسیاربالایی را برای مشتری تعیین می کنند.

شرکت های مجرب و قانونی در چاه بازکنی ولیعصر و لوله بازکنی ولیعصر علی رقم این که از مواد شیمیایی و اسیدی بهره نمی برند بلکه از دستگاه ویژه لوله بازکنی استفاده می کنند. شرکت لوله یار جزء شرکت های با سابقه در حوزه لوله بازکنی است که به شکلی کاملا دقیق و استاندارد کار لوله بازکنی ولیعصر را انجام می دهد.

لوله بازکنی ولیعصر
لوله بازکنی ولیعصر

چاه بازکنی ولیعصر 

لوله بازکنی در ولیعصر به صورت شبانه روزی و با قیمتی منصفانه

لوله بازکنی در ولیعصر
لوله بازکنی در ولیعصر

تیم حرفه ای و مجرب در شرکت خدماتی لوله یار آماده هر نوع همیاری و مشاهده و راهنمایی های رایگان از خانه ها و آپارتمان های شما در لوله بازکنی ولیعصر و مرکز تهران را دارد. شرکت لوله یار با تحقیق در خصوص شرایط ساختمان شروع به انجام کار می کند. به آسانی و با همیاری شرکت لوله یار بدون هیچ نوع مسئله ای لوله فاضلاب را باز کنید.

این شرکت علی رقم سرویس های لوله بازکنی تهران ، برطرف کردن نم و رطوبت ساختمان، آماده تخلیه چاه فاضلاب، لایروبی و کف تراشی چاه، حفاری چاه جدید، لوله کشی آب و فاضلاب، رفع بوی بد و هر نوع همکاری در حوزه های متنوع ساختمانی را دارد، پس با شرکت لوله یار در ارتباط باشید.


 

با وجود شرایط کرونا، ارائه ی سرویس های لوله بازکنی ولیعصر چطور انجام می شه؟

کلیه کارکنان شرکت لوله یار باید توجه بسیاری به مسائل بهداشتی داشته باشند. و همچنین قبل از ورود به منزل مشتریان گرامی و نیز هنگام انجام کار از ماسک و دستکش مخصوص استفاده نمایند، همینطور فنر هایی که قرار است استفاده کنند کاملا تمیز می باشند.

آیا شرکت لوله یار ضمانتی است؟

معلومه که بله، به صورت کاملا مطمئن لوله های منزل شما را باز می کنند و همچنین پیش شما رفع گرفتگی لوله تست خواهد شد، و در نتیجه یک لوله کاملا باز شده و تمیز را به شما تحویل خواهیم داد.

چقدر زمان می بره تا زمان رسیدن سرویسکاران لوله یار؟

شرکت لوله یار در تمام محلات استان تهران نیرو های مجرب خود را قرار داده تا شما عزیزان از هر محله ای که درخواست کنید، سریعا و در کمتر از ۳۰ دقیقه در موقعیت شما حضور پیدا کنند.

آیا باز کردن لوله با فنر باعث کثیف شدن محیط می شود؟

خیر ! شرکت لوله بازکنی ولیعصر لوله یار به شما این ضمانت را می دهد تا بدون هیچ گونه کثیف کاری کار لوله بازکنی شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهد، پس نگران نباشید .