لوله بازکنی تهرانسر

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی تهرانسر 
به صورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر جزو محله های غربی استان تهران است که خودش دارای چند محله است . آسایش محلی، آپشن های خوب شهری به همراه هزینه پایین آن را به یکی از محله های خوش اسم برای خرید، اجاره و زندگی افراد مبدل کرده است. تاریخچه زندگی اولیه در این محله به اواخر عصر قاجار باز می گردد. امکان دسترسی به اتوبان¬ها و بزرگراه ها برای تردد به سایر مناطق شهر دارای استاندارد مطلوبی در این محله است. به تدریج به مردم ساکن در این محله به علت آپشن ها و وضعیت معقول زندگی در آن اضافه می شود. محله لوله بازکنی تهرانسر جزو محله های جوان پسند است که ساختاری به نسبت جدید دارد. تعداد زیاد آپارتمان ها و خانه های این محله نیاز پیداکردن خانه مورد نظر برای هر سطح از جامعه را تامین میکند. همینطور به علت هزینه خوبی که اکثر محله ها و ساختار های این محله دارند، امکان خانه دار شدن برای سطوح متوسط و ضعیف جامعه هم در آن وجود دارد. امکان دسترسی و سازمان حمل ونقل بمنظور لوکیشن خود از محدود محله های تهران است که امکان دسترسی مستقیم به کمربند بزرگراهی دارد. بنا براین ساکنان می توانند با بهره گیری از بزرگراه های ویژه کرج، آزادگان، فتح، لشکری، شیخ فضل اله به اسانی به دیگر مناطق شهر تردد داشته باشند. با درنظر گرفتن این نکته که طرح های ترافیکی در این محله موجود نیست اهالی آن برای تردد به سایر مناطق شهری مشکلی نخواهند داشت.
باید عرض کنم که این محله هم اکنون فاقد خط مستقیم مترو است و نزدیک ترین ایستگاه مترو، آزادی است که بااستفاده از تاکسی و اتوبوس می توان به آن دسترسی داشت.

لوله بازکنی تهرانسر

آپشن های محله

با در نظر گرفتن پروسه رو به تکامل زندگی و خواستار برای خرید ملک مسکونی در این محله آپشن های آن روز به روز بیشتر می شوند. لوله بازکنی تهرانسر یکی از محله های نرمال تهران از لحاظ آماده سازی شرایط برای ساکنین خود است. با مهمترین شرایط شهری محله در ادامه مقاله بیشتر آشنا می شوید.

بازارهای خرید

از جمله مرکز های خرید اصلی و شاخص این محله می توان به فروشگاه رفاه، کوروش، جانبو و شهفرایند جهت رفع نیازهای روزانه عموم، اشاره کرد. به جز آن پاساژ رضا، مرکز خرید امیر و الماس مال هم از مراکز خرید محله هستند. همینطور وجود مغازه ها و فروشگاه های کوچک در جای جای محله به منظور خریدهای روزانه، نیاز اهالی محله را از رفتن به سایر نقاط تامین می کند.
از بازارهای میوه و تره بار در محله می توان بازار میوه و تره بار شهرداری، بازار میوه و تره بار لوله بازکنی تهرانسر و بازار میوه و تره بار شهرک دریا را نام برد. شمار بازارهای تره بار در این محله هم نشان دهنده ی تقسیم بندی درست امکانات در محله است.

شرایط درمانی

در حال حاضردر این محله بیمارستانی فعالیت نمیکند اما بیمارستان صاحب کوثر در حال ساخت و اجرا برای رفاه اهالی محله است. مراکز درمانی معتمد در این محله عبارت اند از :
کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی گلسا واقع در خیابان شهید جعفر طهماسبی فرد
درمانگاه خیریه قوامین موجود در ابتدای بلوار لاله
مراکز دندانپزشکی سیب
درمانگاه تخصصی دندانپزشکی لوله بازکنی تهرانسر
درمانگاه شهید صنیع¬خانی در شهرک استقلال
مرکز بهداشت غربی
مراکز فرهنگی
سرای محله یاس، سرای محله غربی، سرای محله نفت، سرای محله شرقی و کتابخانه مسجدالنبی جزو مراکز فرهنگی این محله محسوب میشوند. معمولا در مراکز سرای محله ها انواع کلاس های آموزشی، فرهنگی و هنری تشکیل می شود. این کار در افزایش سطح علمی و فرهنگی اهالی مخصوصا قشر جوان تأثیر چشمیگیری دارد.

دانشکده ها و مراکز علمی

به علت جایگاهی که دارد برخوردار از دانشکده ها و مراکز آموزش عالی هم هست در قسمت پایین به چند دانشکده اشاره شده:
دانشکده فنی و حرفه ای سما دانشگاه آزاد اسلامی
دانشکده علوم سما دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه علمی کاربردی پارس
مرکز آموزش علمی کاربردی مهر کام پارس
مرکز آموزش علمی کاربردی پرسپولیس
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر
این مراکز علمی در رشته های متنوعی آماده پذیرش دانشجو هستند.
تردد به محله بااستفاده از اتوبوس هم به آسانی انجام میشود و خطوط اتوبوسرانی فراوانی به طرف لوله بازکنی تهرانسر وجود دارند. این خطوط نظیر:
• شهرک شهرداری-پایانه آزادی
• شهرک دانشگاه- پایانه آزادی
• پایانه آزادگان- شهرک فرهنگیان
• شرقی- پایانه مترو صادقیه

لوله باز کنی در تهرانسر

لوله بازکنی تهرانسر تهران یکی از سرویس های پرتقاضای شرکت ما می باشد، ما سرویس های لوله بازکنی در تهرانسر را بواسطه لوله بازکن های خوش رو و متخصص عرضه می نماییم.

لوله بازکنی تهرانسر

لوله بازکنی با سه شیفت پرکار به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی در کلیه روز های سال سرویس ارائه می دهیم.
چاه بازکنی محله تهرانسر تهران را بسیار تمیز و بدون کنده کاری و بدون هدر دادن وقت با ضمانت فاکتور در طول ۱۵ دقیقه خدمات دهی می کنیم.

رفع گرفتگی لوله

لوله بازکنی با فنر در تهرانسر ، لوله بازکن های شرکت خدمات لوله یار بمنظور توجه به نکات بهداشتی و رفع گرفتگی لوله ها از فنر های جداگانه استفاده میکنند برای مثال فنری که برای بازکردن گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده شده است، نباید در بخش لوله های آشپزخانه یا حمام مجدد استفاده شود.

چاه بازکنی تهرانسر

فنرزنی لوله در تهرانسر تهران بوسیله تیم حرفه ای شرکت لوله یار بدون ریخت و پاش، بدون کنده کاری و بدون صدمه زدن به لوله ها انجام می شود.

فنرزدن لوله در تهرانسر

فنرزدن لوله در تهرانسر تهران دربرگیرنده فعالیت هایی مثل فنرزدن لوله فاضلاب حمام، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت ایرانی، فنرزدن لوله فاضلاب سرویس توالت فرنگی،فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)، فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله فاضلاب شهری .

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانسر

انبساط لوله ها امکان دارد در هر تایمی و در شب یا روز اتفاق بیفتد و شما در این وضعیت نیاز به یک تیم لوله بازکنی در تهرانسر تهران دارید. به هیچ وجه نگران نباشید شرکت لوله یار در عرض ۱۵ دقیقه تیم حرفه ای لوله بازکن خود را به منزل شما اعزام می کنیم تا مشکل بسته شدن لوله را بی سرو صدا و بدون هدر رفتن وقت انجام دهد.

بازکردن انبساط لوله فاضلاب با استفاده از فنر در تهرانسر

بازکردن گرفتگی لوله حمام در تهرانسر

بسته شدن لوله حمام وقتی پیش می آید که یا حجم لوله کم باشد یا احتمال دارد گیرکردن اشیا و تجمع چربی و رسوبات لوله حمام را ببندد که نیاز به چاه بازکتی تهرانسر میباشد.

لوله بازکنی تهرانسر

راه باز کردن گرفتگی لوله حمام چیست ؟

بمنظور رفع گرفتگی لوله حمام این کار را با اطمینان به لوله بازکن های مجرب و حرفه ای ما تحویل دهید تا با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برقی مسئله را کاملا برطرف کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه تهرانسر

انبساط لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اغلب با تجمع چربی و رسوبات درون لوله وکاهش حجم لوله با گذشت زمان لوله بسته می شود و مستلزم فنر زنی است.

چگونه گرفتگی لوله آشپزخانه را رفع کنیم ؟

رفع گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به تیم حرفه ای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری فضای آشپزخانه با فنرزنی، دستگاه لوله بازکنی و کنده کاری رسوبات درون لوله منبسط را برطرف کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در تهرانسر

 

انبساط لوله توالت ایرانی بیشتر با دستمال کاغذی و بسته شدن سیفون توالت ایرانی یا انداختن اشیاء لوله اتفاق میفتد.
چطور انبسااط لوله توالت ایرانی را رفع کنیم ؟
این مدل انبساط اصولا بواسطه سرویسکاران شرکت خدمات لوله یار با دستگاه ژنراتور و فنر معمولی در عرض ۱۰ دقیقه حل می شود.

برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در تهرانسر

رفع گرفتگی لوله سرویس توالت فرنگی بایستی بااستفاده از فنر و روپوش فنر منحصر به فرد صورت گیرد، زیاد ساختار توالت فرنگی از جنس سرامیک می باشد و با فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی صدمه می رساند و حتی رنگ توالت فرنگی هم تغییر می کند.

لوله بازکنی تهرانسر

ولی لوله بازکنی تهران شرکت لوله یار با داشتن دستگاه لوله بازکنی حرفه ای و فنر و روپوش فنر این پیشامد را بی هیچ آسیبی به صورت اساسی و با ضمانت فاکتور برطرف می کنند .
شما در هر زمان و هر موقعیتی که احتیاج به سرویس های رفع گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید تنها کافیست با شماره درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید و در کوتاهترین زمان مشکل شما حل خواهد شد.

روش بازکردن گرفتی لوله

اغلب مردم بمنظور رفع گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را نابود می کند و موجب نشتی می شود.
اما شیوه رفع گرفتگی لوله با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ آسیبی به همراه ندارد چراکه در طول فنرزدن رسوبات درون لوله کنده می شود و راه آب باز می شود، همینطور سر فنر ها از ساختار فولاد می باشد و بدون آسیب و صدمه ای به لوله موانعی مانند رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را کاملا می تراشد.


 

چرا گروه متخصص لوله یار ؟

مجموعه خدماتی لوله یار، همیشه هدفش جلب خشنودی مشتریان خود بود و هست.
1. ما مجموعه با تجربه ای هستیم
2. امین و قابل اطمینان هستیم
3. کیفیت را تضمین می کنیم
4. ما همواره در حال بهتر شدن هستیم

چقدر باید منتظر رسیدن تیم لوله بازکن باشم؟

در کمترین حالت 10 دقیقه و بیشترین حالت 30 دقیقه در موقعیت شما حضور خواهیم داشت.

چجوری به سرویسکاران شرکت لوله یار اعتماد کنم؟

لوله یار بعد از اتمام کار کیفیت کار سرویسکاران را از پرسنل پشتیبانی می پرسد. و به هر سرویسکار لوله یار طبق این مسئله امتیاز می دهد، اگر که مشتری رضایت نداشته باشد و یا آن فرد امتیاز لازم را نگیرد، از ادامه همیاری با شرکت لوله یار حذف می شود. با این شیوه اشخاصی که قابل اعتماد و متعهد هستند، گزینش می شوند.

زمان کاری شما به چه صورت هست؟

تیم حرفه ای لوله یار، هر زمان از شبانه روز که بخواهید آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی خواهد بود. (حتی روز های تعطیل )