لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس
اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی تهرانپارس در تمامی مناطق 22 گانه
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی تهرانپارس

لوله بازکنی تهرانپارس این محله، جزو قدیمی­‌ترین محله‌­های استان تهران است که در قسمت شرقی این شهر مقرر شده است. این محله بر اساس نقشه‌های شهرداری شامل مناطق ۴ و ۸ به شمار می آید. در این منطقه قواعد جدید شهر سازی اعمال و رعایت شده است ؛ به گونه ای که خیابان‌کشی و کوچه‌ها همه با توجه به نکات هندسی مدلسازی شده اند. کل خیابان‌­ها و کوچه­‌ها به خیابان اصلی شمالی جنوبی به صورت عمودی هستند. خیابان اصلی این محل که با عنوان آرش تیرانداز یا تیرانداز معروف است در حقیقت نام آن حجربن‌عدی است . این بلوار در سال‌ های گذشته به آیت­‌الله خوشوقت تغییرنام یافت . این خیابان نقطه شروع تقسیم‌ بندی لوله بازکنی در تهرانپارس به دو قسمت غربی و شرقی است. از لحاژ هزینه و آپشن ها و… فرق بسیاری بین تهرانپارس غربی با  تهرانپارس شرقی وجود دارد.

لوله بازکنی تهرانپارس

بیوگرافی و اسم گذاری

در موقعیت حال حاظر محله تهرانپارس در قدیم روستاهایی با اسم ها مجیدآباد، حسین‌آباد و مهدی‌آباد قرار داشت. ابوالقاسم بختیاری و همسرش بی­بی عظیمه خانم بختیاری مالک قبلی این روستاها بودند. در سال ۱۳۱۰ بی­بی عظیمه خانم، بیوه ارباب ابوالقاسم­ خان اراضی را به شخصی زرتشتی به اسم هرمز آرش و همسرش پری آگاه آرش فروخت. ارباب هرمز آرش ۳ دنگ را به اسم خودش و ۳ دنگ باقی مانده را به اسم همسرش خرید . در مقاله های قدیمی آورده شده  که ارباب هرمز که از خانزادگان یزد بوده است نتیجه سعی خودش در هندوستان را در لوله بازکنی تهرانپارس فعلی سرمایه ‌گذاری کرده و موجب توسعه آن می‌شود.

هرمز آرش آغاز به درست کردن ویلا و شرایط رفاهی مثل مسجد، مدرسه و … کرده و زمین‌­های آن محدود کرد. به دنبال آن  زرتشتیان دیگر هم به فکر  خرید زمین و ساخت ویلا و توسعه در آن‌ جا افتادند. هرمز آرش با همکاری با مهندسان فرانسوی شهرسازی با قواعد و جدید را برای خیابان­‌های این منطقه طرح ریزی و به مرحله اعمال قرار داد. به همین علت افراد قدیمی این محله آن را به گفته ای، تهران پاریس نام نهاده اند. عمارت هرمز آرش هم اکنون در باغ اناری ( بوستان پلیس) به درج آثار ملی رسیده است. چندین سال بعد در بخش شرقی چاه بازکنی تهرانپارس قسمتی از محله‌­های مجیدیه و خاک سفید با آن ترکیب و باعث شکل گیری تهرانپارس شرقی کنونی شده اند.

امکان دسترسی 

برای رسیدن  به این محله مترو خط ۲ در ایستگاه تهرانپارس پس از چهار راه تیرانداز می ایستد. سایر ایستگاه­‌های احداث شده در این منطقه ایستگاه فرهنگسرا و ایستگاه باقری است. خط های اتوبوس بی‌­آر­تی و عادی مختوم به این محله : خط ۱۰۱ (این منطقه به سمت پایانه آزادی)، خط ۲۰۷ (چهارراه تهرانپارس به سمت میدان رسالت)، خط ۲۲۳ (شهرک پارس به سمت میدان رسالت)، خط ۲۲۴( پایانه علم و صنعت به سمت پایانه افق)، خط ۳۸۲ (پایانه علم و صنعت به سمت پایانه شهید زینالدین)، خط ۳۸۳ (میدان رسالت به سمت پایانه شهید زین الدین)، خط ۳۹۶ (فلکه سوم  به اول خیابان شهد مطهری)، خط ۳۹۸ (چهار راه لوله بازکنی تهرانپارس به سمت حکیمیه)، خط ۳۹۹ (پایانه علم و صنعت به سمت شهرک شهید بهشتی)، خط ۴۰۰ (پایانه علم و صنعت به سمت دانشگاه امام حسین)، خط ۴۰۲ (چهارراه  به سمت شهرک پارس). خطوط تاکسی هم در این محله به سادگی قابل دسترس است.

همینطور پایانه مسافربری بین شهری ترمینال شرق هم در خیابان دماوند سه راه  مقرر شده است.

امکان دسترسی به محله غربی با ماشین شخصی از راههای بزرگراه شهید باقری در غرب، بلوار شاهد از شرق، دماوند در جنوب و بزرگراه شهید زین‌الدین در شمال امکانپذیر است. درباره محله  شرقی هم راههای خیابان ۱۳۹ و خیابان شهید شفیعی مکرم در شرق، بلوار شاهد در غرب، خیابان طالقانی در جنوب و بزرگراه شهید زین‌الدین در شمال قابل دسترس است.

لوله بازکنی تهرانپارس

مراکز تفریحی 

موقعیت مکانی لوله بازکنی تهرانپارس در کوهپایه جنوبی رشته کوه البرز و مجاورت با پارک­‌های جنگی سرخه حصار و لویزان دارای آب و هوای خوبی است. به همین خاطر مراکز تفریحی و پارک­‌های بسیاری از تهران در این منطقه وجود دارد. برایی نمونه موارد زیر را می شود نام برد:

مجتمع‌های تجاری:

مجتمع تجاری سپید (فلکه اول )

مجتمع تجاری و اداری پارسیان (شرق پارک نبوت)

مجتمع چندمنظوره یاس (منطقه ۴ خیابان زهدی)

مجتمع تجاری شاپرک و شهر کودک شاپرک (بزرگراه رسالت پس از متروی علم و صنعت)

مجتمع تجاری نارسیس (بالاتر از فلکه سوم )

مجتمع فرهنگی مارکار (فلکه دوم)

سینما ماندانا (خیابان دماوند)

فرهنگسرای اشراق (روبرو ایستگاه مترو فرهنگسرا)

موزه گراف ایران (محوطه شمالی پار پلی یا باغ اناری سابق)

زمین تنیس شهرک امید (شهرک امید پشت بلوک ۲۰ و ۲۱)

سرزمین لی­لی پوت (خیابان اردیبهشت جنب شهرداری منطقه ۴

بوستان‌ها رس

بوستان نخل (خیابان فرجام، بلوار اردیبهشت)

بوستان اطلس (خیابان فرجام، خیابان گلشنی)

بوستان گلبرگ (فلکه دوم)

بوستان گل واژه (خیابان یزدان دوست)

بوستان عادل (خیابان فرجام، خیابان آهنی آمینه)

بوستان رز

بوستان پلیس، باغ اناری سابق (بلوار استقلال خیابان توحید)

بوستان یاس (فلکه دوم ، جنب خیابان اسفندانی)

بوستان اطلسی (خیابان یزدان دوست)

پارک سرخه حصار (جاده قصر فیروزه)

رستم باغ (چهارراه اشراق، خیابان جشنواره)

باغ پرندگان (لاین کندرو شهرک امید، خیابان کوهستان)

پارک جنگلی شیان، پارک لویزان (امام علی شمال، خروجی مبارک‌آباد)

در ادامه مقاله قصد داریم درمورد لوله بازکنی تهرانپارس صحبت کنیم.

احتمالا تا به حال با بسته شدن سینک ظرفشویی یا چاه دستشویی رو به رو شده اید که برای رفع مشکل احتیاج به خدمات لوله بازکنی و چاه بازکنی داشته‌اید. تخلیه چاه در حقیقت وقتی انجام می‌شود که چاه فاضلاب منزل با مواد زائد  که در لوله افتاده و گیر کرده است، مسدود می‌شود و باید چاه فاضلاب حتماً از مواد و زباله های اضافی تخلیه شود.

وقتیکه که شهروندان با بسته شدن لوله‌های خانه مواجه می شوند به  خدمات لوله بازکنی احتیاج دارند. همه افراد وقتیکه که دچار این مسئله می‌شوند قبل از تماس با خدمات لوله بازکنی نخستین کاری می‌کنند از محلول‌های لوله بازکنی استفاده می‌کنند.

بایید عرض کنم که محلول لوله بازکنی برای عوامل خیلی کوچک جواب میدهد؛ اما اگر با این شیوه مشکل رفع نشد پس حتماً وسیله ای در لوله افتاده که  باید با یک تیم حرفه ای لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید.

 

 

لوله بازکنی در تهرانپارس

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس یکی دیگر از شرکت‌هایی است که در حوزه لوله بازکنی تهران فعالیت دارد. احتمالا می دانید، یکی از شغل های خدماتی که خیلی از افراد ساکن در شهر تهران به آن احتیاج بسیاری دارند، کارهای مربوط به لوله بازکنی می باشد.

در حقیقت زندگی شهری در ساختمان و خانه‌های حیاط دار باوجود آمشن های منحصر به فرد؛ مسائلی مخصوصا در لوله‌های آب دارد که در هنگام اتفاق افتادن موجب نگرانی افراد می‌شود که یکی از این مسائل، کیپ شدن لوله، چاه توالت یا دستشویی است. مسائلی که اکثر افراد را به سوی لوله بازکنی تهرانپارس برای رفع  مشکلات لوله خود می‌کشاند.

بطور کلی، زمانیکه که اشخاص با همچین مسئله ای مواجه می شوند، با اولین جایی که تماس می‌گیرند، یک شرکت یا کسانی است که در حوزه خدمات لوله بازکنی کار میکنند و به تخصص کاری خود تسلط دارند، و اگر اینطورنباشد انتخاب یک شرکت اشتباه ضررهای جدی را به لوله‌های خود وارد خواهند کرد.

لوله بازکنی تهرانپارس

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تهرانپارس

یکی از خصوصیات تیم لوله بازکنی تهرانپارس سرویس ضمانت فعالیت های عرضه شده می باشد. پس از اینکه شما از خدمات لوله بازکنی در تهرانپارس بهرا مند شدید در صورتی که بعد از خدمات ما مجددا مسئله ای پیش آمد نگران نباشید. ما در کمترین زمان تیم حرفه ای خودمان را به موقعیت شما ارسال می کنیم تا مجددا ایراد را بررسی کنند و بدون دریافت هیچ هزینه ای خدمات لوله بازکنی را انجام دهند.

لوله بازکنی در تهرانپارس جزو همین شرکت‌ها است که بطور شبانه روزی  به ساکنین منطقه شرق و مخصوصا حیطه ی این منطقه خدمات لوله بازکنی عرضه میکنند. انتخاب یک لوله بازکنی نزدیک منزل نکات قوت بسیاری مانند کم شدن هزینه پیک خدمات کار و اعمال سریع کارها را دارد. به همین خاطر لوله بازکنی ۲۴ساعته تهرانپارس بیشتر وقت و توجه خود را به طرف شرق تهران قرار داده است.

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

شرکت لوله بازکنی لوله یار در ضمینه چاه بازکنی تهرانپارس بیشتر از 100 کارکن حاظرعرضه خدمات با منصفانه ترین قیمت و کمترین زمان به همشهریان محترم پایتخت است. تلاش ناظران این شرکت گرفتن خشنودی مشتریان و اعتماد مردم است که خدماتی مرغوب را عرضه نماییم.

لوله بازکنی تهرانپارس
لوله بازکنی تهرانپارس

کرونا

تندرستی شما مشتریان محترم  و خانواده گرامی و همچنین تیم حرفه ای لوله بازکن لوله یار، برای ما در ارجعیت دارد.

بااین حال به همه لوله بازکن ها گفته ایم بیشترین حد ایمنی را درنظر داشته باشند:

بکاریگری ماسک یکبار مصرف

بکارگیری دستکش یکبار مصرف در لحظه ورود به منزل شما

نظافت در پایان کار

ضدعفونی وسایل

 

آرزو داریم هر چه سریعتر همه مردم سراسر دنیا و همچنین کشورمان ایران به وضعیت قبل بازگردند.

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس سرویس

چاه بازکنی تهرانپارس

حل مشکل گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی

خارج کردن کلید، انگشتر و جواهرات از توالت

حل مشکل گرفتگی توالت ایرانی و فرنگی

برطر کردن گرفتگی چاه توالت، چاه فاضلاب

رفع گرفتگی لوله های گوناگون (چدنی ، پلیکا) توسط افراد مجرب

رفع گرفتگی سینک آشپزخانه

 

 

همین الان تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن به منزل شما در تهرانپارس برسیم .


 

ساعت کاری مجموعه شما چگونه است؟

به هیچ وجه تعطیلی نداریم حتی روز های تعطیل رسمی ، هر ساعت از شبانه  روز در خدمت مشتریات محترم هستیم.

با وجود کرونا، نیرویی که می فرستید نکات بهداشتی را رعایت می کند؟

باید بگم که هر انسانی جونش برای عزیزه پس نیرو های ما هم همینطورن. نگران نباشید. از شما بیشتر حواسشون هست به کرونا.

َضمانت ما چی هست؟

خیلی راحته، اگر گرفتگی لوله رفع نشد هزینه لوله بازکنی را دریافت نخواهیم کرد.

شماره تماس

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.