لوله بازکنی ارزان تهران

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی ارزان تهران
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی ارزان تهران

لوله بازکنی ارزان تهران با اشخاص کاربلد و حرفه ای برای خیلی از شهروندان تهرانی یک دغدغه بوده . گروه لوله بازکنی تهران که بتوان به آنها اطمینان کامل داشت و نسبت به حرفه و کارآمدی آنها شکی وجود نداشته باشد.

شرکت لوله یار با داشتن سالها تجریه کاری در خصوص لوله بازکنی و داشتن کادر با استعداد و کاربلد افتخار دارد که در این سال ها با حمایت تجهیزات جامع و حرفه ای خود نسبت به سرویس دهی به همشریان تهرانی اقدام کرده و باعث خشنودی و خوشحالی آنان گردیده است.این شرکت اماده اعزام نیرو به کلیه مناطق شامل لوله بازکنی ارزان شمال تهران ، لوله بازکنی ارزان جنوب ، لوله بازکنی شرق تهران و لوله بازکنی ارزان غرب تهران می باشد.

کسانی که هتل مسافرخانه و مهمانسرا دارند،رستوران ها و حتی آپارتمان های واحدی صلاح است که برای سرویس های پشتیبانی  با یک شرکت طرف قرارداد باشند تا اگر گرفتگی در لوله فاضلاب و یا ترکیدن لوله در ساختمان رخ داد بدون نگرانی و دغدغه با یک تماس با لوله بازکنی ارزان تهران به حل مشکل خود بپردازند.

لوله بازکنی ارزان تهران
لوله بازکنی ارزان تهران

لوله بازکنی ارزان تهران 

خیلی از مسائل ساختمان هیچ‌وقت اطلاع نمی دهد و ریسک ترکیدگی لوله و ایجاد نم و رطوبت و همینطور نشت کردن لوله آب و فاضلاب و از همه با اهمیت تر گرفتگی لوله فاضلاب  از جمله مسائل موجود در هر خانه یا اداره ای می باشد.

درصورتی که شما می خواهید با یک شرکت لوله بازکنی قرارداد بنویسید حتما به وجود آپشن ها دقت کنید.

شرکت لوله یار در هر زمان و در هر جایی آماده ارسال نیرو برای انجام کلیه سرویس های لوله بازکنی ارزان تهران  همراه با وسایل و ابزارهای کامل و حرفه ای است و به شما این ضمانت را می دهیم که هیچ مسئله ای در خصوص وظایف ما حل نشدنی نیست و راه حل آن در دست کارشناسان باتجربه ماست.

لوله بازکنی ارزان در تهران

از دیگر مسائلی که شهروندان تهرانی همراه از آن ناراضی هستند بحث هزینه است. خیلی از همکاران ما توجهی به قیمت اتحادیه لوله بازکنی ندارند و بعضا اتفاق افتاده که مبالغ بالایی از شهروندان دریافت کرده اند.با در نظر گرفتن اینکه آن کار آنها می توانست حاوی هزینه پایینتری باشد و حتی احتیاج به یکسری روند ها و ارسال لوله بازکن در تهران نبوده باشد.

این روزها گرفتگی لوله‌های فاضلاب مانند سینک ظرفشویی یا لوله آشپزخانه و چاه توالت و توالت فرنگی و وان حمام از جمله ماسئل طبیعی زندگی روزانه ما به حساب می آید. که اگر برای برطرف ساختن گرفتگی  با یکی از شماره های درج شده بر این برچسب‌های تبلیغاتی تماس گرفته باشید احتمالا با خاطره‌ای بد ناشی از سرویس لوله بازکنی ارزان تهران و یا دریافت هزینه‌های غیرطبیعی رو به رو شده اید.

اغلب صاحبان این آگهی‌ها اشخاص ناشی در خصوص گرفتگی لوله هستند که با فراهم کردن وسایل بی کیفیت و ساده و بدون کسب مجوز قانونی برای خودشان کاری راه انداخته اند.

این مسئله احتمالا کمی به خاطر مدیریت پایین مسئولین و نبود یک اتحادیه جدا برای لوله بازکنی و تخلیه چاه باشد و کلیه قیمت های اتحادیه آپدیت نیستند و برخی از همکاران ما هم از این مسئله به نفع خودشان استفاده می کنند ولی به صورت کلی هزینه لوله بازکنی ارزان در تهران  به وضعیت و موارد زیادی وابسته است در بخش زیر، نرخ لوله بازکنی در تهران در اوایل سال 97 را توضیح داده ایم:

لوله بازکنی ارزان تهران
لوله بازکنی ارزان تهران

لوله بازکنی ارزان تهران  ساده و سطحی بین 80 الی 100 هزار تومان

رفع گرفتگی و بهره گیری از فنر تا متراژ 20 متر بین 100 الی 120 هزار تومان

رفع گرفتگی لوله کف شور حمام در تهران : 80 هزار تومان

رفع گرفتگی لوله کف شور آشپزخانه : 110 هزار تومان

حل مسئله گرفتگی لوله سینک ظرفشویی : ۱2۰ هزار تومان

لوله بازکنی ارزان با دستگاهای حرفه ای مثل ( REMS ) با قیمت تقریبی 220 الی 280 هزار تومان

بازکردن لوله فاضلاب چاه سپتیک با استفاده از دستگاه واتر جت قیمت تقریبا 800 الی 900 هزار تومان

رفع گرفتگی لوله با استفاده از دستگاه کمپرس هوا عادی : قیمت تقریبا 120 الی 150 هزار تومان

بازکردن لوله فاضلاب با استفاده از دستگاه کمپرس هوای سنگین در تهران : قیمت تقریبا 150 الی 200 هزار تومان

لوله بازکنی ارزان تهران
لوله بازکنی ارزان تهران

بهترین لوله بازکنی ارزان تهران

شهروندان در زمان مشکل در تاسیسات خانه خود همواره در میان حجم زیادی از آگهی های تبلیغاتی از خود سوال می‌کنند برترین لوله بازکنی ارزان تهران  کدام است؟ یا کامل ترین کدام است؟ برای پاسخ به این پرسش شما و برای اینکه به مناسبترین گزینه را برسید ما از شما درخواست می‌کنیم که به تحقیق و پرس و جو در باره آن شرکت بپردازید و به چند مورد مهم دقت کنید:

1- آیا در بین دوستان و آشنایان آیا کسی با آنها کار کرده و از کار و اخلاق آنها راضی است؟

2- تجهیزات آنها جامع و بروز است یا تنها با یک دریل به خانه شما می آیند!

3- تیم آنها کار بلد و برخوردار از مجوز لوله بازکنی هستند.

4- هزینه های آنها بعد از بررسی اولیه و پیش از شروع کار گفته می شود و آیا عادلانه است یا خیر!؟

شرکت لوله یار با در نظر داشتن خواسته های بلند مدت تمام تلاش خود را می کند که خشنودی مشتریان را در الویت کارهای خود قرار دهد.

تجهیزات و اشخاص در حوزه لوله بازکنی ارزان تهران

دقت و پیگیری نکردن کلیه جوانب مسئله گرفتگی لوله و بکار نگرفتن و نداشتن وسایل لوله بازکنی ارزان تهران حرفه ای و اکتفا کردن به یک دریل ساده و چند متر فنر و حتی در مواقعی استفاده زیاد از محلول لوله بازکنی جزو مواردی است که اگر شما به آن دقت نکنید و بدون تحقیق با یک شرکت ناشناخته تماس بگیرید مشکلتان چند برابر خواهد شد.

دستگاه فنر لوله بازکنی ارزان تهران

این دستگاه مختص برطرف کردن مسئله گرفتگی لوله فاضلاب ایجاد شده و مدلهای گوناگون دستی و سنگین دارد که قدرت چرخاندن فنر های فولادی با حجم‌های مختلف را دارند که به سادگی می شود این دستگاه حرفه ای را با یک دریل خانگی ساده شبیه سازی کرد!

دستگاه کمپرس هوا

این دستگاه حرفه ای مختص فشرده سازی هوا در یک فضای فولادی است که تحمل فشار بالا تا 100 psi را دار و قادر است هوای فشرده شده را خیلی سریع در مسیر مشخص شده به جریان درآورد.این دستگاه گونه ها و انواع متنوعی دارد که این دستگاه را هم می شود با یک کمپرسور یخچال ساده شبیه سازی کزد.

لوله بازکنی ارزان تهران
لوله بازکنی ارزان تهران

دستگاه واتر جت

دستگاه واتر جت یا شوینده فشار توانمند ابزاری است که جریان عادی آب را می‌گیرد و به آب پر فشار و با سرعت زیاد مبدل می کند. این دستگاه به یک پمپ جا به جایی مثبت تجهیز گردیده که نقش ایجاد جریان آب فشار توانمند را بر عهده دارد و اصلی ترین قسمت واترجت به حساب می آید.و مدلهای گوناگونی دارد که نمونه ساده آن در لوله بازکنی همان دستگاه کارواش خانگی است!

و خیلی تجهیزات دیگر که قادر است یک شرکت لوله بازکنی با سابقه و تخصصی در لوله بازکنی ارزان تهران را از یک شرکت غیر حرفه ای جدا کند. در حقیقت لوله بار با بهره گیری بر این تجهیزات است که خود را به عنوان یک لوله بازکنی به صورت ضمانتی در تهران معرفی می کند.

 

مشخص کردن دلیل نم و رطوبت و همینطور نشت یابی لوله یکی از موارد سختی است که احتیاج به مهارت و تجربه بالای کارشناس تشخیص ترکیدگی لوله و نم و رطوبت دارد که با بهره گیری از تجهیزات شنود فرا صوتی خود و تجربه بسیاری که در کارهای قبلی داشته می تواند به طور کامل و ضمانتی شروع به پیدا کردن دلیل نم و رطوبت و ترکیدگی لوله کند.

بنابراین از شما می خواهیم که از کنار این مسئله مهم به سادگی نگذرید و خانه و ساختمانتان را به هر کسی نسپارید!

حمایت از کلیه نقاط تهران بزرگ

یک شرکت مطمئن لوله بازکنی ارزان تهران  باید این امکان را داشته باشد که اعضای خود را برای سرویس دهی در کلیه نواحی تهران متحد کند و به عنوان مثال فقط به لوله بازکنی ارزان شمال تهران  اکتفا نکند شرکت لوله یار تلاش می‌کند تا با استفاده از گروه لوله بازکنی گوناگون در مناطق مختلف و تجهیز آنها کار لوله بازکنیی ارزان در شمال تهران و لوله بازکنی ارزان در شرق تهران و همینطور لوله بازکنی ارزان در غرب تهران و جنوب را حمایت فنی کند.

 

هم اکنون نواحی قابل حمایت شرکت لوله یار عبارت اند از:

ازگل – اقدسیه – الهیه – امام زاده قاسم – اوین – باغ فردوس – تجریش – جماران – چیذر – دارآباد – دربند – درکه – دزاشیب – زعفرانیه – سوهانک – شهرک نفت – شهرک محلاتی – فرمانیه – فرشته – قیطریه – کاشانک – کامرانیه – محمودیه – نیاوران – ولنجک – پارک وی – لواسان – نوبنیاد – ارتش – جوادیه – اراج – گلاب دره – بلوار کاوه – مقدس اردبیلی – اندرزگو – تهران ویلا – ستارخان – سعادت آباد – شهرک غرب – شهرک مخابرات – شهرآرا – صادقیه – طرشت – فرخزاد – گیشا – همایون شهر – مرزداران – اشرفی اصفهانی – پونک – باغ فیض – بلوار سرو – سئول – بلوار پاک نژاد – بلوار فرحزادی – دادمان – ایران زمین – مخبری (گلستان) – پیامبر اعظم – شاهین – سازمان آب – فردوسی غربی – فردوسی شرقی – آیت اله کاشانی – پل مدیریت – فرهنگ – کوی فراز – سیمون بولیوار – مهستان – ایوانک – ونک – ملاصدرا – شیخ بهایی – گاندی – ولیعصر – پاسداران – اختیاریه – دروس – دروازه دولت – دیباجی – جردن – سید خندان – ظفر – قلهک – میرداماد – هروی – احتشامیه – مجیدیه – بنی هاشم – خواجه عبدالله – جلفا – نفت – آفریقا – زرگنده – بلوار پروین – تهران پارس – حکیمیه – سراج – شمس آباد – شمیران نو – علم وصنعت – فرجام – قنات کوثر – لویزان – شیان – نارمک – هنگام – جنت آباد – حصارک – سازمان برنامه – شهران – شهرزیبا – شهرک آپادانا – شهرک اکباتان – شهرک اندیشه – شهرک پرواز – شهرک کوهسار – شهرک ولفجر – شهرک نفت – بیمه – آجودانیه

در صورتیکه با مسئله گرفتگی رو به رو شده اید و احتیاج به کارشناس رفع گرفتگی لوله دارید همین الان با متخصصان ما تماس حاصل فرمائید. با تیم حرفه ای لوله بازکنی ارزان تهران به صورت سریع و با ابزار کامل به محل شما فرستاده شوند.


 

از کجا باید متوجه پر شدن چاه شویم؟

زمانی که چاه فاضلاب کاملا پر می شود بخاطر بوی خیلی نامطبوعی که دارد ساکنین را آزار می دهد که این مورد می تواند یکی از علائم سرازیر شدن چاه باشد ولی باید عرض کنم که علت اصلی سرازیر شدن بایستی بواسطه ی کارشناسان مورد ارزیابی قرار گیرد.
یکی دیگر از علائم ها می شود بالا زدن فاضلاب را نام برد که از کاسه توالت خارج می شود. اما دوباره عرض می کنم که بطور قطع باید بواسطه ی متخصص لوله بازکنی کاملا مورد ارزیابی قرار گیرد متخصص تمام مسائل را بررسی می کند و اگر لازم بود به محل انسداد فنر می زند و اگر مسئله ی ایجاد شده حل نشد دلیل حتمی آن، این هست که چاه فاضلاب پر شده است.

چرا باید لوله یار را انتخاب کنید ؟

تیم حرفه ای لوله یار همیشه در جستجوی جلب خشنودی و لبخند رضایت مشتریان خود بوده است. لوله یار تیمی پر از ایده است و با مشتریان خود کاملا صادق بوده و همینطور قابل اطمینان، لوله یار کیفیت سرویس رسانی خود را تضمین می دهد‌

آیا لوله یار در منطقه ی خاصی از تهران فعالیت دارد؟

خیر، تیم اصولی لوله یار در تمام مناطق تهران آماده سرویس دهی سر وقت به تمامی مشتریان خود می باشد.

ساعات کاری شرکت لوله یار به چه صورت هست ؟

شرکت لوله یار با بهترین کادر و کاملترین تجهیزات لوله بازکنی در ۲۴ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی می باشد .

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

شما میتوانید برای ثبت درخواست خود با شماره 28425218-021 تماس بگیرید

Rate this post