لوله بازکنی تجریش

لوله خونتون گرفته ؟؟؟
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی تجریش
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی تجریش

لوله بازکنی تجریش  اگر بخواهیم خیابان تجریش را از لحاظ تاریخی مورد بررسی قرار دهیم، چندین سال قبل این خیابان را با اسم طجرشت می شناختند. شاهد این مطالبه این است که مورخی در توضیح پادشاهی طغرل سلجوقی گفته است که: آن موقع که سلطان از شهر تبریز به طرف ری رفت تا زفاف به دار الملک باشد. کمی رنج بر او مستولی شد، به قصران بیرونی در ری به دیه طجرشت که از لحاظ خنکی هوا نزول فرمود، چه حرارت هوا به غایت بود ( به سال ۴۵۵ قمری).
صدها سال بعد شهر تهران پایتخت حکومت قاجار شد و این محله به ییلاق ساکنین آنجا مبدل شد و بزرگان این شهر باغ های بسیاری برای اقامت تابستان در آنجا بنا کردند. خیابان تجریش گذشته برخوردار از ۳ محله ی گوناگون بود و هر یک شامل نقاط مختلفی مثل محله ی بالا: باغ فردوس، چهار راه حسابی، زعفرانیه، الهیه، محله پائین: ظهیرالدوله، سه راه دزاشیب، سه راه قیطریه، اسدی و فردوسی، محله ی قلعه نو و حومه: زعفرانیه، محمودیه، ناودانک، جعفرآباد بوده است. با گذشت زمان به تدریج مهاجرت مردم از دیگر نقاط کشور به شهر تهران و اطراف آن زیادتر شد به گونه ای که تعدادی از آنان در لوله بازکنی تجریش سکنی گزیدند.

لوله بازکنی تجریش

جاذبه های خیابان تجریش

امامزاده صالح (ع)
امامزاده صالح (ع) مرکز معنوی خیابان لوله بازکنی تجریش بوده است. بازار تشکیل شده ی قدیمی در حاشیه‌ ی امام زاده صالح ، محفل اقتصادی محله تجریش است. حسن ملقب به صالح از نوادگان امام موسی کاظم (ع) است. در مورد امامزاده صالح می گویند که او تحت تعقیب فردی از پل کَرَخ یا کرج کنونی بود. شخص تعقیب کننده درنهایت ایشان را در باغ جنت گلشن زیر چنار عظیم نزدیک چشمه ساری به دام انداخته و او را به شهادت رساند. ساکنین محل به احترام او و باورهای دینی خود، برای او آرامگاهی می‌ سازند که با گذشت زمان منبع خوبی و برکت برای ساکنین این منطقه شده است. ساختمان اصلی این آرامگاه را هلاگو میرزا فرزند فتحعلی شاه به سال ۱۲۱۰ ق احداث کرده است.
اشخاص قدیمی تر درمورد خیابان لوله بازکنی تجریش و محله ی آن بر این باورند که نزدیک پل رومی در جاده ی قدیم شمیران رو به شمال طرف بر روی تپه باغی وسیع به اسم گِلِ باوکان این خیابان ادامه داشته است. دو دهکده ی تجریش و دزاشیب در گذشته در آن جا وجود داشته است. از گل باوکان تا امامزاده قاسم هم باغ دیگری به اسم جنت گلشن بنا شده بوده است.
در زمین های اطراف این باغ ها گرگ های بسیاری وجود داشته اند که موجب ترس و وحشت در میان ساکنین محله تجریش می شده اند. به همین دلیل هم ساکنین این محله دهکده را ترک کردند و به اطراف امامزاده صالح در جنت گلشن رفتند و اساس شکل گیری محله ی تجریش کنونی را ساختند. این دهکده رفته رفته گسترش یافت و طوری شد که حتی شخص طغرل هم برای فرار از گرمای منطقه ی جنوب کوه های البرز و ری به آنجا می آمد.

بازار تجریش

بازار تجریش در حقیقت یک بازار مسقف در میدان تجریش است. این بازار از یک سو به میدان تجریش، از سوی دیگر به امامزاده صالح و کوچه ‌های دور آن امکان دسترسی دارد. بخش وسیع لوله بازکنی تجریش یکی از سنتی ‌ترین بخش های شهر تهران در این بازار قرار گرفته شده است. این بازار که مثال کوچکی از بازار تهران است از مراکز خرید قدیمی شمیران به شمار می رود و دو محله ی سرپل و تجریش را به هم متصل می ‌کند. این بازار به دلیل نزدیکی به دربند و کاخ‌ های سعدآباد و نیاوران و بودن در کنار حرم امامزاده صالح (ع) هر لحظه پذیرای تعداد زیادی از گردشگرهای داخلی و خارجی است. در بازار تجریش از مدل های مختلف صنایع دستی مانند ترمه و ظرف های مسی یزد و سفال لالجین گرفته تا مدلهای متنوع خشکبار، شیرینی، زعفران، ادویه، ترشی و میوه برای خرید یافت می‌ شود.

کاخ سعد آباد

یکی از جذابیت های تاریخی با اهمیت در خیابان لوله بازکنی تجریش کاخ سعد ‌آباد تهران است که در دامنه ی رشته‌ کوه البرز و در نقطه شمالی تهران وجود دارد و همینطور دارای بهترین آب و هوا در شهر تهران است. با تقریبا ۱۸۰ هکتار مساحت، مجموعه ی کاخ سعد آباد از جمله جنگل طبیعی، چشمه‌ های طبیعی جوشان، قنات‌، باغستان‌، گلخانه‌ و خیابان می باشد. در عصر قاجار از این کاخ برای محل اقامت تابستانی شاهان قاجار استفاده می‌ شد و در زمان رضا پهلوی هم، استراحتگاه او محسوب می شد.

 

لوله بازکنی تجریش 

لوله بازکنی تجریش

اگر لوله بازکنی تهران آب منزل شما بسته شده اند فقط کافیست که با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا بر اساس نیاز و خواسته شما تیم متخصص برای سرویس دهی در موقعیت شما حضور پیدا کنند و کارهای رفع گرفتگی و تخلیه چاه منزل ششما را انجام دهند.
تیم ماهر ما آماده ست تا انواع خدمات تاسیساتی را برای شما شهروندان تجریشی انجام بدهد شرکت خدمات لوله یار عرضه کننده خدمات لوله بازکنی تجریش و همینطور تخلیه چاه در تجریش می باشد. درصورتیکه چاه خانه یتان بالا زده و همانطور متوقف شده ، و مشکل نم دهی دارید، می توانید از خدمات لوله بازکنی تجریش ما استفاده کنید.
روند کار لوله بازکنی تجریش
اول مشخص کردن اینکه صدمه وارد شده به لوله کشی از کجاست
راهنمایی و مشاوره برای پیشگیری از بیشترشدن صدمه
معرفی راه های تعمیراتی مناسب با مقدار خرابی
خرید لوازم یدکی مورد احتیاج برای لوله کشی
رفع هر مدل نشتی و پارگی
هر گونه نیاز به جوش
چاه بازکن تجریش سریع و شبانه روزی
لوله بازکنی تجریش شبانه روزی و سریع در کمترین زمان ممکن (کمتر از نیم ساعت)
لوله بازکن توالت فرنگی در تجریش

لوله بازکنی در  تجریش

لوله بازکنی تجریش

همواره سعی ما بر این بوده که تعمیرات و لوله کشی را به گونه ای انجام بدهیم که حد امکان کار به حفر چاه نرسد . بر اساس تجارب ما تنها 6% مجراهای فاضلاب احتیاج به رفتن تعمیرکار به داخل چاه دارند . تجهیزات لوله بازکنی ما موجب می شود به جز صرفه جویی در وقت همینطور در هزینه شما هم صرفه جویی گردد برای هر مدل عملیات تخلیه چاه و لوله بازکنی احتیاج به شخص مجرب در این حوزه است که در ادامه روند کار ما توضیح داده شده است.
سرویس های ما در زمینه تخلیه چاه در تجریش
لایروبی چاه در تجریش و لوله بازکنی تجریش
ترمیم چاه در تجریش و ته زنی چاه فاضلاب
حفر و ترمیم چاه ریزشی در تجریش و لوله بازکنی تجریش
تعیین ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه و نشت یابی لوله
تعمیر و لوله کشی حل مشکل گرفتگی لوله سرویس بهداشتی در تجریش
رفع مسدویت لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری
ریع گرفتگی انواع لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا و …
ساخت وساز ساختمان ها و لوله های نصب شده در منازل و ساختمان ها باگذشت زمان پس از مدتی که از ساخت بناها می گذرد رو به خرابی می رود و اتفاقاتی مثل ترکیدگی و شکستگی لوله کاملا عادی و در صورت اتفاق هر چه زود تر نیاز به لوله بازکنی تجریش دارید تا این مشکل را برطرف کنید تا باعث مشکلات بد تر نشود.
در حین بروز همچین مشکلاتی بایستی خیلی سریع کار به افراد ماهر و متخصص در حوزه لوله بازکنی تجریش و تخلیه چاه تجریش بسپارید. خدماتی که این مجموعه به مشتریان محترم خود عرضه می نمایند نظیر: لوله بازکنی تجریش، تعیین ترکیدگی لوله، رفع نم، لایه روبی و تخلیه چاه تجریش، حفر چاه، رفع بوی نامطبوع. کلیه مسائل ساخت و ساز خانه خود را با فکری آسوده به ما بسپارید.

فواید انتخاب چاه بازکن تجریش

لوله بازکنی تجریش باضمانت و بدون آسیب
دیدن و راهنمایی رایگان در حوزه لوله بازکنی تجریش
آشنایی با تمامی راه های لوله باز کنی تجریش

تخلیه چاه تجریش

لوله بازکنی تجریش

تخلیه چاه در تجریش، لوله بازکنی در تجریش و همینطور فاضلاب آماده سرویس دهی به مشتریان گرامی منطقه تجریش و اطراف می باشد. اهالی شهر تجریش می توانند با فکری راحت کارهای ساخت و ساز خانه خود را به ما سپرده و برترین سرویس رسانی با قیمتی منصفانه را از‌ما‌بخواهید و دیگر نگران کارکرد بد بعضی از دوستان غیرحرفه ای نباشند. سابقه و حرفه در مرز کار ما بوده و با سالها تجربه در این زمینه این امر را به مشتریان خود ثابت نموده ایم.
مسائلی برای پیشگیری از مسدودیت لوله بازکنی در تجریش
1.برای پیشگیری از واردشدن ته مانده غذاها حتما از یک صافی برای جلوگیری از ورود زباله ها به چاه استفاده شود.
2. روغن اضافه غذاها را درون سینک نریزید.
3. زمانیکه می خواهید ظرف هارا بشورید حتما روغن موجود در آن را بگیرید و بعد بشورید.
4. از انداختن دستمال کاغذی به توالت فرنگی بطورجدی دوری کنید و دقت کنید که دکمه را کاملا فشار داده تا آب کاملا خالی شده باشد.
5. برای دستشویی ایرانی هم باید حواستان باشد تا شئ درون سیفون نیفتد.
6. اگر توالت و حمام شما به دلیل کمی متراژ ساختمان مشترک است از افتادن لوازم حمام پیشگیری شود.
7. از ریختن مو در حمام پیشگیری کرده چون که موجب بسته شدن چاه می شود.


 

چقدر وقت لازم است تا  نزدیکترین لوله بازکن به مبدا برسد؟

مجموعه لوله یار از سرعت بالایی برخوردار است. از موتور استفاده می کنیم اما ممکنه ترافیک باشه. 30 دقیقه زمان کافیه.

ساعت کاری مجموعه شما چگونه است؟

مجموعه لوله یار تعطیلی نداره ، و به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی میباشد.

در شرایط کرونا پروتکل های بهداشتی رعایت میشود؟

نگران نباشید. از شما بیشتر حواسشون هست به کرونا و تمامی پروتکل ها رعایت خواهد شد .

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.