لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی سوهانک
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی سوهانک
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی سوهانک جزء محلاتی با آب و هوایی عالی در شمال شرق تهران و در منطقه یک شهرداری قرار گرفته است. لوکیشن به صورتی است که در ضلع شمالی آن دامنه های جنوبی البرز واقع شده اند به همین خاطر دمای هوای این محله به نسبت دیگر محلات ۴ الی ۵ درجه کم تر است. این منطقه از طرف شمال با دامنه های جنوبی البرز و بلندیهای این ناحیه، از سمت غرب به مینی سیتی از سمت شرق به جاده لواسان و در پایان از سمت جنوب به اتوبان ارتش وصل می شود.

پیشینه محله

خانه سازی در این محله از سال ۱۳۴۲ آغاز شد با این حال که از ساخت و ساز آپارتمان در این محله حدود ۵۰ سال میگذرد ولی هنوز هم ساختار قدیمی و کوچه های کم عرض خودش را دارد. اگرچه نتیجه ۵۰ سال ساخت و ساز در این محله خانه ها و برج‌ های لوکس و باشکوه هم هست.
تاریخچه این محله جذاب است. بعضی ها گفته اند که این محله، از محلات محبوب یکی از شاهان ایران به اسم فتحعلی شاه بوده که این محله را برای شکار و استراحتگاه خود برگزیده بود. بعضی ها نیز اینطور گفته اند که ناصرالدین شاه قاجار، خانه ای در این محل داشته که بعضی از تصمیمات بااهمیت دولتی اش را در همین خانه گرفته بود.

لوله بازکنی سوهانک
لوله بازکنی سوهانک

هزینه خرید خانه

لوله بازکنی سوهانک ، به دلیل وجودش در شمال تهران که محله ای خوش آب و هوا است از هزینه بالایی در خصوص ملک و املاک برخوردار می باشد. به بیانی بایستی برای یک آپارتمان در این محله از وضعیت مالی مناسبی برخوردار باشید. اغلب آپارتمان ها  تازه ساخت هستند ولی سازه های قدیمی متعددی نیز در آن مشاهده می شوند. اندازه آپارتمان در این محله بیشتر بالای ۱۰۰ متر است. هزینه خرید خانه و آپارتمان در محله با در نظر گرفتن متراژ، طول بنا و مدل آپشن ها و شرایط متفاوت است.

معرفی خیابان های مهم و امکان دسترسی

این محله در ناحیه ترافیکی و طرح ترافیکی واقع نشده است به جز این، آپشن های حمل و نقل عمومی خوبی نیز دارد. آپشن هایی مثل، ایستگاه مترو و اتوبوس‌. ایستگاه مترو قائم قرار گرفته در بلوار قائم کم مسیر ترین ایستگاه مترو به این محل است. از سمتی این محله برخوردار از ایستگاه اتوبوس است و اهالی یا سایر اشخاص این امکان را دارند که برای رفت و آمد از آن بهره بگیرند. درصورتی که اتومبیل شخصی دارید به آسانی این امکان را دارید که به بزرگراه هایی مثل ارتش، امام علی و صدر دسترسی داشته باشید.
در خصوص محل سوخت بایستی عرض کنم که پمپ بنزین سیاه سنگ  در ابتدای پردیس و پمپ بنزین حکیمیه و جایگاه بنزین قرار گرفته در بزرگراه بابایی جزء پمپ بنزین های قابل دسترس لوله بازکنی سوهانک می باشند.
از خیابان‌های اصلی و مهم  نیز می شود، خیابان هایی مثل سلمان، خیابان درمانگاه و خیابان سوهانی را نام برد.
مراکز خرید
این محله به جز وسایل حمل و نقل عمومی مناسب دارای مراکز خرید بسیاری می باشد. این مراکز خرید عبارت اند از:
۱. مرکز خرید لاله ( موجود در بزرگراه ارتش، شهرک قائم، بلوار شاهد، میدان امام علی)
۲. مرکز خرید نخل ( موجود در بزرگراه ارتش، خیابان نخل)
۳.مجتمع تجاری کوثر ( موجود در خیابان سلمان،)
۴.مرکز خرید سن سون (موجود در شهرک محلاتی، شهرک قائم، خیابان توحید)
۵. و مرکز خرید پلاتینیوم (موجود در خیابان علیرضا سوهانی، خیابان یکم)
۶.مرکز تجاری الزهرا (موجود در شهرک قائم،  خیابان بوستان جنوبی، خیابان نرگس یکم)
۷.مرکز خرید پرنیان ( کنار‌گذر ارتش)

پارک جنگلی

پارک جنگلی لوله بازکنی سوهانک یکی از وسیع ترین و معتبر ترین پارک های این محله به حساب می آید. این پارک برخوردار از محیطی جذاب و باشکوه بوده و برای سپری کردن زمان استراحت مناسبترین انتخاب است. برترین مسیر رسیدن به این پارک جنگلی، از میدان نوبنیاد و اتوبان ارتش و ادامه جاده لشگرک به طرف شمال می باشد. در صورتی که می خواهید به سمت تپه‌های شمال حرکت کنید پیشنهاد می شود از پایان خیابان بروید. از سایر اماکن تفریحی می شود : بوستان آسمان، بوستان مروارید، بوستان نیایش و بوستان کوی لاله را نام برد.

اماکن ورزشی، فرهنگی و درمانی محله

گروه ورزشی امام علی  یکی از وسع ترین گروه های آموزشی-تفریحی این محله به شمار می رود در این گروه سالن هایی مثل بدنسازی، سالن ایروبیک، سالن رزمی و سالن چند کاره در شاخه های بدنسازی، رزمی، ایروبیک، آمادگی جسمانی، ژیمناستیک، یوگا، اسکیت، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و ویژه بانوان و آقایان قرار دارد.
دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تهران مرکز در این محل قرار گرفته است در این دانشگاه دانشکده‌هایی نظیر مدیریت، اقتصاد و حسابداری، حقوق و علوم سیاسی، رسانه و ارتباطات، زبان، تربیت بدنی و علوم ورزشی، علوم اجتماعی و هنر وجود دارند. درب شرقی این دانشگاه در پایان بلوار ارتش، خیابان شهید سوهانی، بالاتر از میدان لوله بازکنی سوهانک و درب جنوبی آن قرار گرفته در بلوار ارتش، شهرک قائم بعد از مترو قائم، خیابان خندان وجود دارد.

لوله بازکنی سوهانک
لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی سوهانک

لوله بازکنی سوهانک ، یکی از اصلی ترین سرویس های شرکت لوله یار می باشد. لوله بازکنی  با بهره گیری از دستگاه لوله بازکنی حرفه ای و جدید و فنر لوله بازکن، بواسطه ی مجرب ترین مجموعه متخصص سریع صورت می گیرد. همانطور که بیان شد، یکی از اصلی ترین سرویس های شرکت لوله یار در تمام نقاط تهران، لوله بازکنی سوهانک می باشد. ما همواره تلاش میکنیم تا لوله بازکنی را به گونه ای انجام دهیم، تا لبخند رضایت را بر چهره مشتریان خود ببینیم.
لوله بازکنی بواسطه ی متخصصان حرفه ای لوله یار انجام می گیرد. در صورتی که چاه بازکنی سوهانک بواسطه ی برترین لوله بازکن و متخصصان صورت نگیرد، امکانش هست که مسائل متعددی مثل سوراخ شدن لوله اتفاق بیفتد‌.
احتمالا میدانید که هر شخصی در کاری مهارت دارد و بایستی کار را به دست کاربلد بسپارید.شرکت لوله یار در حوزه لوله بازکنی و تخلیه چاه تخصص لازم و کافی دارد، و کاملا حرفه ای است، به همین دلیل لوله بازکنی سوهانک سریع و بدون هیچ کثیف کاری صورت می گیرد.

اگر که شما دوستان عزیز با بسته شدن لوله های منزل رو به رو شدید، و بوی نامطبوع فاضلاب را احساس کردید و همینطور شرایط به حدی وخیمه که نمی توانید از سرویس بهداشتی و یا از آشپزخانه منزل استفاده کنید، تنها لازم است با شماره ثبت شده در سایت لوله یار تماس حاصل فرمایید تا متخصصان لوله یار سریع مشکل را رفع کنند.

لوله بازکنی شبانه روزی سوهانک

لوله بازکنی سوهانک
بسته شدن لوله فاضلاب ، آشپزخانه ، حمام، تراس ، پشت بام … امکان دارد در هر زمانی از شبانه روز رخ دهد، و شما در این موقعیت به سرویس های شبانه روزی لوله یار احتیاج پیدا کنید. تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا سرویسکار سریع به موقعیت شما اعزام شود.
لوله بازکنی در سوهانک، شامل اصلی ترین سرویس های شرکت لوله یار است. لوله بازکنی سوهانک به طور شبانه روزی ، بدون هیچ گونه تعطیلی ، حتی در روزهای تعطیل رسمی و روز های جمعه عرضه داده میشود.
بلافاصله بعد از تماس شما مشتریان گرامی، نزدیک ترین نمایندگی یک متخصص کاربلد به محل شما فرستاده میشود. کلیه تیم لوله یار موتور سیکلت دارند.

لوله بازکنی در سوهانک

لوله بازکنی در سوهانک نیز شامل سرویس های لوله یار می باشد. سرویس های شرکت لوله یار منصفانه تر از باقی شرکت های لوله بازکنی می باشد.
از شما می خواهم اطمینان داشته که، هزینه لوله بازکنی سوهانک لوله یار ارزان ترین قیمت است. همانطور که عرض کردم، خشنودی و لبخند رضایت مشتریان جزء اولیین اهداف ما می باشد و خواهد بود. ما تلاش می کنیم که حل مشکل گرفتگی لوله را با خشنودی مشتریان انجام دهیم. چراکه که خشنودی مشتریان محترم برای ما در الویت است. هزینه شرکت لوله یار، منصفانه ترین تعرفه و پایینترین هزینه می باشد. به همین دلیل جهت خشنودی مشتریان ما هزینه لوله بازکنی را برای شما دوستان ضمانت می کنیم.
احتمالا آگاه هستید، شرکت های لوله بازکنی فراوان اند، و بایستی یک شرکت با هزینه مناسب را برگزید که هم سرویس های آن مرغوب باشد. خیالتان راحت ، شرکت لوله یار مناسبترین انتخاب برای حل مشکل شما دوستان  است.

دلیل انتخاب لوله بازکنی سوهانک

همانطور که عرض کردم، لوله یار یکی از برترین شرکت های لوله بازکنی در تمام شهر تهران است.این شرکت با سالها سابقه در خصوص لوله بازکنی حفر چاه تخلیه چاه … کار می کند و تا کنون موفق شده 96% خشنودی مشتریان گرامی را جذب نماید.
بمنظور انتخاب لوله یار جهت حل مشکل گرفتگی لوله علتهای بسیاری وجود دارد، که در قسمت زیر به شرح این علتها خواهیم پرداخت.


اصلی ترین موارد انتخاب شرکت لوله یار بمنظور حل مشکل گرفتگی :
انجام سرویس های سریع و بدون کثیف کاری، تحویل کار با فاکتور و با ضمانت، ارزان ترین شرکت لوله بازکنی تهران  ، دارای چندین سال سابقه در این حوزه، متخصصان مورد اطمینان، بدون تعطیلی ، شبانه روزی، مجرب ترین لوله بازکن و ماهرانه، با سابقه ترین لوله بازکن ، پاسخگویی در تمام طول شبانه روزی میباشد.


 

آیا شرکت لوله یار تضمینی است؟

بله شرکت لوله یار خدمات لوله بازکنی را کاملا تضمینی ارائه می دهد. و همینطور برای اینکه شما مطمئن شوید رفع گرفتگی امتحان (تست) خواهد شد. و لوله را به صورت باز به شما عزیزان تحویل می دهیم.

ارسال سرویسکار چقدر زمان می بره؟

شرکت لوله یار در کل تهران نمایندگی داره، و بلافاصله بعد از تماس شما، تیم لوله یار در کمتر از ۳۰ دقیقه به محل مورد نظر شما اعزام می شوند.

در صورت گرفتگی لوله منزل چیکار باید بکنم؟

اول باید عرض کنم که به هیچ وجه نگران نباشید، بعضی وقتها ممکنه مسدودیت لوله خیلی سخت باشه و شما خودتون به تنهایی از پسش بر نمیاید، به همین خاطر با شرکت لوله یار تماس بگیرید که با سال ها سابقه در خصوص لوله بازکنی، با تجهیزات کامل و مخصوص که هر نوع سختی را رفع می کند تیم مجرب خود را به موقعیت شما اعزام کند.

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.