لوله بازکنی شهرک نفت

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی شهرک نفت
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی شهرک نفت

لوله بازکنی شهرک نفت در ارتفاعات استان تهران قرار دارد اما محدوده مکانی آن به صورتی است که به خاطر ترکیب با مسیر های مهم شهر قابلیت رفت و آمد در تمام نقاط شهر تهران در کوتاه ترین تایم با حداقل ترین هدر رفتن وقت در هنگام ترافیک وجود دارد. این شهرک از سمت جنوب وصل است به خیابان آبشار که خیابان آبشار در امتداد با بزرگراه یادگار امام به هم می رسند، این بزرگراه از سمت شرق با بزرگراه چمران و از سمت جنوب با بزرگراه هاشمی رفسنجانی بهم برخورد می کنند و از بخش جنوبی شهرک نفت رسیدن به بزرگراه اشرفی اصفهانی آسان می باشد.

پیشینه شهرک

موسس این شهرک، کمپانی نفت بوده است که اجازه راه اندازی آن از سال هزار و سیصد و شصت را داد و پایان ساخت آن در سال هزار و سیصد و شصت و چهار بوده که از همان سال به بعد کارگران شرکت نفت در آن سکونت داشته اند.

لوله بازکنی شهرک نفت
لوله بازکنی شهرک نفت

ترافیک در شهرک

لوله بازکنی شهرک نفت و کلیه شهرک های حومه در ناحیه طرح ترافیک نیستند و رفت و آمد در آنها در کلیه روزها امکانپذیر می باشد.

امکان دسترسی به اتوبوس و تاکسی

این شهرک به خاطر مجاورت با فرحزاد، دسترسی آسانی دارد، از خطوط تاکسی رانی که به منظور دسترسی به شهرک و یا رفت و آمد در شهر می شود نام برد: چهارراه مینی سیتی-شهرک نفت، فرحزاد-پل مدیریت، چهاردیواری- فرحزاد. همینطور قابلیت دسترسی به خط اتوبوسهای تندرو BRT ایستگاه شهید اشرفی اصفهانی در سمت جنوب لوله بازکنی شهرک نفت موجود است. بر اساس تحقیقات و نقشه ی مترو تهران پس از راه اندازی خط شش مترو تهران قابلیت دسترسی به ایستگاه اشرفی اصفهانی فراهم شده، این کار می تواند در خصوص رفت و آمد به نقاط گوناگون شهر تهران، راهنمای خوبی باشد.

امکان دسترسی به مترو

کوتاه ترین مسیر در خصوص رفتن از ایستگاه مترو به شهرک ایستگاه مترو میدان صنعت است که هم اکنون فعالیت نمی کند و در آینده ای نزدیک و پس از حل مسائل و اعمال اصلاحات مورد استفاده خواهد بود.

پمپ بنزین

پمپ بنزین یادگار امام، نزدیک ترین مسیر سوخت گیری بنزین و گاز برای اتومبیل های شخصی است که در ضلع جنوب شرقی شهرک و در بزرگراه یادگار امام واقع شده است.

آپشن های شهرک
پارک پرواز موجود در شمال بزرگراه یادگار امام و در بخش شرقی لوله بازکنی شهرک نفت است که مسافتی نزدیک با شهرک دارد. این پارک به خاطر موقعیتش در بلندی برخوردار از ویویی واقعا دلنشین و جذاب می باشد که مطمئنا جایی برای گردش آخر هفتهء خیلی از ساکنین محله و شهرک های حومه می باشد. این پارک جزءاماکنی است که در روزهایی که هوا پاکه، مناظر زیبا و چشم‌ انداز دلنشینی را مشاهده کنید و از بالای آن کل تهران را می توانید ببینید.
گروه فرهنگی، ورزشی و تجاری اریکه ایرانیان در بلوار فراز و بخش جنوب شرقی خیلی دور نیست. این مجتمع برخوردار از سالن کنسرت چند کاره به گنجایش هشتصد و شش نفر و اگرچه سه سالن مستقل تئاتر می باشد. همینطور پردیس سینمایی اریکه ایرانیان با سه سالن با تجهیزات به سیستم های صوتی مدرن و ظرفیت تقریبا دویست نفر در اختیار اهالی شمال غربی تهران است. این مجتمع برخوردار از استخر جداگانه خانم ها و آقایان و سالن بولینگ و بیلیارد، سالن بدنسازی، سالن زیبایی می باشد. داروخانهء امید و بیمارستان اختصاصی و فوق اختصاصی عرفان در میان چهار راه سرو و بلوار شهرداری وجود دارد که با عرضه خدمات درمانی گوناگون نظیر: اورژانس، اطفال، خون و آنکولوژی، چشم پزشکی، داخلی ریه، قلب و عروق، غدد، روانشناسی و روانپزشکی، زنان و زایمان، عفونی، فیزیوتراپی، روماتولوژی، آزمایشگاه و پاتولوژی و جراحی های گوناگون مثل عمومی، گوش ، گلو و بینی، مغز و اعصاب، جراحی کودکان و نوزادان، قلب، ستون فقرات و جراحی پلاستیک و ترمیمی و سرویس های دیگر در خدمت ساکنین محله های اطراف مثل اهالی لوله بازکنی شهرک نفت می باشد. مجتمع تجاری، فرهنگی و ورزشی اریکهء ایرانیان گروهی است متمرکز از کلیه آپشن هایی که خانواده ها در روزهاس استراحت و تفریح خود به آن احتیاج دارند، علی رقم ارائه دادن خدمات فرهنگی و ورزشی مختلف، برترین مرکز خرید شمال غرب تهران هم به شماره می آید که اشخاص متعددی را از تمام شهر تهران به طرف خود جذب می کند، این مجتمع وسیع در فاصله ای کم به شهرک نفت و در اختیار اهالی آن قرار می گیرد.
مرکز خرید میلاد نور قرار گرفته در شهرک غرب نیز مسافتی نه چندان زیاد با این شهرک دارد که با ارائه پوشاک، طلا و جواهر، وسایل منزل، موبایل و کامپیوتر، وسایل ورزشی و حتی رستوران هم پذیرای ساکنین حومه و صد در صد تمام شهر تهران می باشد که اهالی شهرک نفت نیز این امکان را دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به آن برسند.

لوله بازکنی شهرک نفت

لوله بازکنی شهرک نفت، یکی از سرویس های پر تقاضای شرکت لوله یار می باشد، ما سرویس های لوله بازکنی در شهرک نفت را بواسطه ی سرویسکاران خوش رو، مجرب و با حوصله عرضه می نماییم. لوله بازکنی شهرک نفت را با سه زمانبندی فعال به شکل ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی در کلیه روز های سال سرویس عرضه می نماییم. چاه بازکنی شهرک نفت تهران را بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون خش و مهمتر از همه هدر نرفتن وقت بصورت تضمینی با ارائه فاکتور به مدت ۱۵ دقیقه خدمات رسانی می کنیم.

لوله بازکنی شهرک نفت
لوله بازکنی شهرک نفت

بازکردن گرفتگی لوله با فنر | لوله بازکنی شهرک نفت

لوله بازکنی شهرک نفت با فنر، متخصصان شرکت لوله یار بمنظور در نظرگرفتن نکات بهداشتی و رفع گرفتگی لوله ها از فنر های جداگانه استفاده می کنند برای مثال بهره گیری از فنری که بمنظور حل مشکل گرفتگی لوله توالت فرنگی استفاده شده، نباید در بخش لوله های آشپزخانه یا حمام استفاده شود.

لوله بازکنی در شهرک غرب

فنرزنی لوله در شهرک نفت بواسطه ی سرویسکاران شرکت لوله یار بدون کثیف کاری، بدون تراش کاری و بدون صدمه زدن به لوله، صورت می گیرد.

لوله بازکنی ۲۴ ساعته در شهرک نفت

لوله بازکنی شهرک نفت
لوله بازکنی شهرک نفت

بسته شدن لوله ها امکان دارد در هر زمان از شبانه روز رخ دهد و شما شهروندان عزیز در شهرک نفت تهران احتیاج به سرویس های لوله بازکنی شهرک نفت به صورت شبانه روزی خواهید داشت. به هیچ وجه دغدغه نداشته باشید، ما در عرض نیم ساعت ، تیمی از سرویسکاران مجرب را به منزل شما اعزام می کنیم تا گرفتگی لوله را بدون دردسر و با حوصله رفع کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از فنر در شهرک نفت
حل مشکل گرفتگی لوله حمام در شهرک نفت

گرفتگی لوله حمام وقتی رخ‌ می دهد که یا اندازه لوله کم باشد یا امکانش هست افتادن وسایل و تجمع چربی و رسوبات باعث گرفتگی لوله حمام شود.

راهکار حل مشکل گرفتگی لوله حمام

جهت رفع گرفتگی لوله حمام، بدون هیچ نگرانی کار را به تیم متخصص ما تحویل دهید تا با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برقی مسئله گرفتگی لوله را بصورت کامل برطرف کنند.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه در شهرک نفت| لوله بازکنی شهرک نفت

مسدودیت لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) بیشتر با تجمع چربی و رسوبات درون لوله و کاهش یافتن حجم لوله به تدریج لوله بسته می شود و احتیاج به فنرزدن دارد.

راهکار حل مشکل گرفتگی لوله آشپزخانه | لوله بازکنی شهرک نفت

حل مشکل گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به مجموعه متخصص ما تحویل دهید تا بدون ذره ای کثیف کاری فضای آشپزخانه با استفاده از دستگاه لوله بازکنی فنر زنی و کنده کاری رسوبات درون لوله گرفتگی را برطرف کنند.
رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت ایرانی در شهرک نفت | لوله بازکنی شهرک نفت
گرفتگی لوله توالت ایرانی بیشتر با گیر کردن دستمال کاغذی و افتادن اشیاء داخل آن باعث گرفتگی لوله می شود.
راهکار حل مشکل گرفتگی لوله توالت ایرانی| لوله باز کنی شهرک نفت
این مدل مسدودیت ها بیشتر بواسطه ی تیم شرکت لوله یار با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر عادی بدون کثیف کاری در عرض ۱۰ دقیقه برطرف می شود.

لوله بازکنی شهرک نفت
لوله بازکنی شهرک نفت

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در شهرک نفت | لوله بازکنی شهزک نفت
حل مشکل گرفتگی لوله های سرویس توالت فرنگی بایستی با استفاده از فنر و لایه فنر ویژه صورت گیرد، چراکه بافت توالت فرنگی از سرامیک است و هنگام فنر زدن بدون لایه، فنر به توالت فرنگی صدمه می زند و حتی رنگ توالت فرنگی نیز تغییر خواهد کرد.
ولی تیم حرفه ای شرکت لوله یار، با داشتن دستگاه لوله بازکنی حرفه ای و فنر و لایه فنر این مسئله را بی هیچ آسیبی به صورت همیشگی ومطمئن برطرف می کنند. شما هرموقع که احتیاج به سرویس های رفع گرفتگی لوله داشتید تنها لازم است با شماره ثبت شده در سایت تماس بگیرید و در کوتاه ترین زمان مشکل شما برطرف خواهد شد.
شرکت معتبر لوله یار، مفتخر است که به صورت ۲۴ ساعته ، بدون تعطیلی ، کاملا مجهز و با بهره گیری از دستگاه های جدید و حرفه ای، خدمات لوله بازکنی را به بهترین نحو ممکن به شهروندان تهرانی در لوله بازکنی تهران عرضه نماید.


 

چرا گروه متخصص لوله یار ؟

مجموعه خدماتی لوله یار، همیشه هدفش جلب خشنودی مشتریان خود بود و هست.
1. ما مجموعه با تجربه ای هستیم
2. امین و قابل اطمینان هستیم
3. کیفیت را تضمین می کنیم
4. ما همواره در حال بهتر شدن هستیم

چقدر باید منتظر رسیدن تیم لوله بازکن باشم؟

در کمترین حالت ۱۰ دقیقه و بیشترین حالت ۲۰ دقیقه در موقعیت شما حضور خواهیم داشت.

چجوری به سرویسکاران شرکت لوله یار اعتماد کنم؟

لوله یار بعد از اتمام کار کیفیت کار سرویسکاران را از پرسنل پشتیبانی می پرسد. و به هر سرویسکار لوله یار طبق این مسئله امتیاز می دهد، اگر که مشتری رضایت نداشته باشد و یا آن فرد امتیاز لازم را نگیرد، از ادامه همیاری با شرکت لوله یار حذف می شود. با این شیوه اشخاصی که قابل اعتماد و متعهد هستند، گزینش می شوند.

زمان کاری شما به چه صورت هست؟

تیم حرفه ای لوله یار، هر زمان از شبانه روز که بخواهید آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی خواهد بود. (حتی روز های تعطیل )