لوله بازکنی شهرک غرب

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی شهرک غرب در تمامی مناطق 22 گانه
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب  به علت شکل گیری شهر های جدید ، خیابان های عریض و مطلوب ، میزان جمعیت کم ، آب‌ وهوای خوب، شرایط رفاهی و درمانی خیلی زیاد ، خانه های ویلایی با معماری منحصر به فرد و متامیز و امکان دسترسی خوب به اتوبان و بزرگراه، جزو یکی از قیمت بالا ترین محله های شهر تهران مبدل شده ‌است.
شهرسازی جدید و منحصر به فرد این منطقه این فکر را در انسان ها به وجود می آورد که این منطقه پیشینه خیلی زیادی ندارد و جدیدا ایجاد شده است اگر که اینطور نیست بلوار خوردین که در حال حاظر یکی از بلوارهای مهم لوله بازکنی شهرک غرب محسوب می شود در سال ۱۳۴۰ روستایی با آب و هوایی عالی بود که اگرچه اهالی آن مسیحی بودند ؛ ساختار این روستا توسط تیمی از مهندسان آمریکایی، عوض شد و در آن به‌ جدید ترین خانه‌های ویلایی مدلسازی و به گفته ای به شهرک های جدید آمریکا شباهت دارد، و در نهایت به این نام اسم گذاری و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اسم آن به شهرک قدس مبدل شد.

لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب

میدان صنعت

اگر اهل تهران یا اینکه در اطراف شهر تهران زندگی می کنید حتما نام میدان صنعت را بارها شنیده اید نکته جالب این جاست که این میدان در تیر ماه سال ۱۳۷۵ هم ‌دوره با روز صنعت تاسیس شد. این میدان تنها میدان این محله است بعضی از اهالی شهر تهران، این میدان را با اسم میدان شهرک هم به یاد دارند .
میدان صنعت در بخش جنوب مقرر شده و امتداد شمالی بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری (بزرگراه امام) و راه های ورودی-خروجی بزرگراه همت را به بلوارهای خوردین، پاک نژاد و فرحزادی را به هم وصل می کند.

خیابان‌های اصلی

در این قسمت قصد دارم چند خیابان با اهمیت این محله را مورد بررسی قرار دهم. نخست باید عرض کنم اغلب خیابان‌های لوله بازکنی شهرک غرب عریض و سر زنده است و حیطه ترافیکی ندارد . این محله برخوردار از ۷ فاز است که لیست اسم خیابان های این فازها را برای شما عرض می کنم :
۱. در فاز یک خیابان‌هایی مثل ایران زمین، مهستان و گلستان مقرر شده است.
۲. در فاز دو  خیابان‌ هایی مثل هرمزان و پیروزان قرار دارد.
۳. در فاز سه خیابان بدخشان مقرر شده است.
۴. در فاز چهار خیابان‌هایی مانند زرافشان، فلامک، خوارزم و درخشان احداث شده اند.
۵. در فاز پنج خیابان‌های سیمای ایران و فلامک جنوبی وجود دارند.
۶. در فاز شش خیابان گل افشان وجود دارد.
۷. فاز هفت که کار ساخ و ساز در آن پس از پیروزی انقلاب ایجاد شد خیابان‌هایی مانند سپهر، دریا، صدف، درختی، مطهری، فخارمقدم و سعدی مقرر شده اند.

بلوارهای مشهور

توجه داشته باشید که این منطقه ۴ بلوار مهم دارد. که در ادامه مقاله اسم آنها را خدمت شما عرض می کنم :
۱. بلوار خوردین لوله بازکنی شهرک غرب که در بخش بالا گفتیم اسمش را از روستای خوردین فرا گرفته است یکی از بلوارهای مهم  به به حساب می آید.
۲.بلوار ایوانک در این منطقه است که در ضلع غربی منطقه مقرر شده است.
۳. بلوار دادمان  از دیگر بلوارهای مهم این محله است.
۴. بلوار پاکنژاد هم یکی دیگر از بلوارهای معروف است که شمال این منطقه را به جنوب آن متصل می کند.

معروف ترین منطقه این محل در تهران کجاست؟

از دید بعضی از افراد و کارشناسان املاک خیابان ایران زمین جزو برترین ناحیه های شهرک است خیابان ایران زمین که در بخش بالای مقاله به آن اشاره کردیم در فاز یک وجود دارد این خیابان به علت دارا بودن آپارتمان های لوکس و جدید و همینطور برج های خیلی شیک لوله بازکنی شهرک غرب را متمایز و خاص جلوه می دهد . اگرچه خیابان هایی مثل گلستان، مهستان و… از طرفداران خاصی برخوردارهستند.
شرایط این منطقه از نظر جابجایی عمومی خیلی مناسب است در میدان صنعت این منطقه ایستگاه تاکسی وجود دارد، ترمینال تاکسی احداث شده در این منطقه این موقعیت را برای شما آماده میکند که به اغلب مناطق تهران امگان دسترسی داشته باشید اما فقط یک ایستگاه تاکسی وجود ندارد، این محله برخوردار از چند ایستگاه اتوبوس نیز هست و نکته حتئظ اهمیت اینجاست که شهرک دارای ایستگاه مترو موجود در میدان صنعت است.

لوله بازکنی شهرک غرب

 

لوله بازکنی شهرک غرب با تجربه چند ساله و مجهز به سروسیکاران حرفه ای و مجرب، آماده عرضه سرویس در حوزه ی لوله بازکنی، چاه بازکنی شهرک غرب، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تعیین ترکیدگی لوله، خارج ساختن اشیاء گران قیمت از لوله فاضلاب و چاه، برطرف کردن بوی چاه فاضلاب، خالی کردن و لایه روبی چاه فاضلاب است.

لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی در شهرک غرب بطور ۲۴ساعته و ضمانت شده خدماتی با کیفیت و قابل اعتمادی را در کمترین زمان ممکن به مشتریان محترم در شهر تهران عرضه می نماید.
در صورت ایجاد هر مسئله ای مثل بسته شدن لوله های فاضلاب، بسته شدن لوله های سرویس بهداشتی، مسدودیت توالت فرنگی، نشتی آب و …. لازم است که فقط با شرکت خدماتی لوله بازکنی شهرک غرب تماس حاصل فرمایید!
بطور طبیعی همه ما منزلی زیبا، مرتب و دلباز را می پسندیم. اکثرا برای دستیابی به چنین خانه ای هزینه های بسیاری میکنند، حالا فرض کنید منزل شما از این لحاظ خواسته شما را فراهم نکند.
اکثر صاحب خانه ها بر این باورند که رو مخ ترین مسئله ای که میتواند آرامش یک خانه را بگیرد ، بوی بد و مانده آن درخانه است، که وقتی در جستجوی منبع این بو میگردند با بسته شدن و مسائل لوله و چاه فاضلاب و لوله بازکنی مواجه می شوند.
نخستین حرکت بهره گیری از راه های خانگی و راحت است که برای مسائل کوچک و جزئی چاه وفاضلاب میباشند، اما اگر مسدودیت دشوار باشد احتیام به راهنما و کارشناس این کار است.

ما لوله بازکنی در شهرک غرب تهران را بمنظور انجام این کار شما پیشنهاد میکنیم، این تیم در همه مناطق استان تهران، حاظر برای سرویس دهی میباشد در ادامه مقاله از تیم لوله یار اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار میدهیم .

لوله بازکنی در شهرک غرب

مسائل کوچک لوله ها احتمال دارد با مشکلات کوچکی مانند تخلیه کردن آب – سینک آشپزخانه یا سرویس بهداشتی آغاز شود. اما همین مشکلات کوچک می توانند باگذشت زمان، مسائل بیشتری به وجود بیاورد .
لوله بازکنی شهرک غرب  خدماتی است که مستلزم تجربه و مهارت بسیاری است و همینطور از دستگاه های خاص این کار باید استفاده شود.

لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب
راه های رفع گرفتگی لوله آب و فاضلاب

مواد شیمیایی: این راه راحت ترینو کم هزینه ترین راه برای رفع گرفتگی لوله میباشد، اما باید دقت کنید که استفاده از مواد شیمیایی برای لوله بمنظور مسدودیت های کوچک مناسب است و اگر لوله دچار گرفتگی های دشواری شده باشد، احتیاج به اشخاص ماهر و کاربلد میباشد.
کمک خواستن از شرکت های لوله بازکنی شهرک غرب : بااینکه روش های راحت وجود دارد و برای رفع گرفتگی لوله های آب و فاضلاب کارساز است ولی اگر دیدید که برای رفع گرفتگی های دشوار کارآمد نیست ، زمان مواجه شدن با این مسئله بهترین راه تماس با شرکت های لوله باز کنی است.

لوله بازکنی شهرک غرب تهران با سابقه چند ساله در این حوزه و با داشتن خشنودی از سمت مشتریان محترم، از این امتحان هر بار پیروز بیرون آمده است.

وسایل رفع گرفتگی لوله آب و فاضلاب

باز کردن لوله به شیوه صنعتی در لوله بازکنی، با بکارگیری از دستگاه های متنوعی صورت میگرد که کار هر شخص معمولی نیست.
دستگاه تراکم هوا
دستگاه تراکم هوا، لوله باز کن پرقدرت است که بیشتر مجهز به لوله های چدنی است و پلی مری یا فولادی با فشار پرقدرت میباشد، و اگر مسدودیت لوله دلیلش مواد بیرونی مانند پارچه یا نایلون نباشد، استفاده میشود.

بکارگیری دستگاه تراکم هوا

نخستین راه بکارگیری دستگاه تراکم هوا است. شلیک هوا به درون لوله مسدود آب و فاضلاب موجب رفع گرفتگی لوله بسته شده میشود. این شلیک هوا خیلی قدرتمند است و فشار هوا مناسب با ساختار لوله متفاوت است.
دستگاه فنر لوله بازکنی شهرک غرب
فنر لوله باز کن در دو مدل دستی و برقی وجود دارد. دستگاه فنرلوله بازکن از یک فنر و یک موتور درست شده است، که مسئول موتور چرخش و تکان دادن فنر میباشد و فنر آن برای کار فیزیکی و رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب است.

بکارگیری دستگاه فنر لوله باز کن

دومین راه، بهره گیری از دستگاه فنر لوله بازکنی شهرک غرب میباشد، در این شیوه با بکارگیری یک دستگاه الکتروموتور و فنر منحصربه فرد لوله فاضلاب، که فنر را به درون لوله انتقال می دهد و با حرکات چپ یا راست و عقب و جلو کردن آن،راه لوله را لوله بازکنی تهران باز میکنند.

لوله بازکنی شهرک غرب
لوله بازکنی شهرک غرب

کرونا
تندرستی شما مشتریان محترم و خانواده گرامیاتان و همچنین تیم لوله بازکن، برای ما در الویت قرار دارند.
بر این اساس به تیم خود سپرده ایم بیشترین ایمنی را رعایت کنند:
1- استفاده از ماسک یکبار مصرف
2- استفاده از دستکش یکبار مصرف در حین واردشدن بهم منزل
3- تمیزکاری در پایان کار
امیدواریم هر چه سریعتر تمام دنیا و کشورمان ایران به وضعیت طبیعی بازگردند.


 

ساعت کاری شرکت شما به چه صورت میباشد؟

به هیچ وجه شرکت ما تعطیلی ندارد حتی در روزهای تعطیل رسمی ، هر ساعت از شبانه روز در خدمت مشتریان محترم می باشیم.

در شرایط کرونا، شخصی که می فرستید به نکات بهداشتی توجه میکند؟

باید عرض کنیم که هر آدم جونش برایش عزیزه پس متخصصان ما هم به همین صورت. پس دلواپس نباشید. از شما بیشتر حواسشون هست به کرونا.

ضمانت لوله یار چی میباشد؟

خیلی مشخص میباشد، اگر مشکل لوله حل نشد هزینه لوله بازکنی را دریافت نخواهیم کرد.

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

برای ثبت سفارشات میتوانید با شماره 28425218-021 تماس بگیرید.