لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی تهران
اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 33554523-021
لوله بازکنی تهران در تمامی تهران
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان در قدیم این خیابان به اسم خیابان تاج معروف بود.برخی قسمتی از این محله را به اسم برق آلستوم هم می شناختند. در منابع گوناگون ذکر شده که مرحوم حاج محمد علمدار در ساخت این محله مسئولیت حائظ اهمیتی داشته است.

با بیشترشدن جمعیت، باغ‌ها و ارضی این محله قابل سکونت شدند. بعد از انقلاب اسم خیابان هم به اسم الانش مبدل شد. این اسم گذاری به یاد «سردار ستارخان» و به گرامیداشت کوشش های او در رابطه با جنبش مشروطه است. خیابانی فرعی در این محله نزدیک به محله صادقیه هم به عنوان باقرخان یار قدیمی اش ثبت شده است.

ساختار محله ستارخان

این منطقه شاهراه ارتباطی غرب و شرق استات تهران به شمار می رود پس تردد اتومبیل ها در این محله بالا است و رسیدن به محله ستارخان برای دیگر محله ها هم مهم است. علی رقم تردد اتومبیل ها گردهمایی فروشگاه‌های متنوع این محله نزدیک به صادقیه را به محله‌ای سرحال مبدل کرده و در اغلب ساعات شبانه روز فروشگاه‌ها خدمات ارائه می‌کنند که این از دلایل گسترش خرید و اجاره آپارتمان محسوب می شود.
در این محله آپارتمان‌های لوکس و تازه ساخت و خانه‌های ویلایی در مجاور هم ساخته شده اند. اگرچه اکثر افراد بیشتر تمایل دارند که خانه‌ی ساخت قدیم خودشان را از بازسازی کنند با این وجود هنوز می شود خانه‌های قدیمی مشاهده کرد.

لوله بازکنی ستارخان

آپشن های محله ستارخان

به جز دستیابی محله لوله بازکنی ستارخان از خیلی لحاظ دیگر هم شرایط خلی برای سکونت و خرید ساختمان دارد. فروشگاه‌ها، مدارس، شرایط رفت‌وآمد و … تمام اینها وضعیت سکونت را برای افراد این محله  راحت کرده‌اند و شما کمی فروشگاه را در این محله حس نمیکنید که این مسئله مهمی برای افرادی است که قصد خرید و اجاره خانه دارند. رستوران‌های محله ستارخان هم بسیار معروف هستند.

شرایط دسترسی محله ستارخان

دسترسی محله لوله بازکنی ستارخان بسیار مناسب است و در مدت زمان کوتاهی می‌توان به مناطق دیگر پایتخت رفت . متروی شادمان که در خط های ۲ و ۵ متروی تهران وجود دارد در حیطه ی این منطقه قرار گرفته است. براین اساس سفر به مناطقی که از ایستگاه مترو برخوردار هستند به آسانی ممکن است.

خط بی‌آرتی پایانه جنوب- پایانه افشار و پایانه آزادی- تهرانپارس هم در میدان توحید در محدوده همین منطقه است. سه خط اتوبوس هفت‌تیر-میدان صادقیه هفت‌تیر-آزادی و میدان ولیعصر- متروی صادقیه هم از این محله می گذرد . علی رقم این، تاکسی‌ها هم به محله جمهوری، هفت‌تیر و صادقیه از این خیابان عبور می‌کنند.

برای کسانی که با اتومبیل خودشان رفت و آمد می‌کنند هم محله‌ای خوب است. این محله در حیطه ی طرح ترافیک نیست و رفتن به بزرگراه‌های جناح، چمران، یادگار امام، جلال آل احمد و خیابان آزادی آسان است.

بازار خرید محله ستارخان

از شرایط محله لوله بازکنی ستارخان می توان گفت که به صادقیه نزدیک است براین اساس به مراکز خرید صادقیه دستیابی دارد. اگرچه خود این خیابان هم بازار خرید دارد که افراد آسانتر بتوانند لوازم مورداحتیاجشان را فراهم کنند.

بااهمیت ترین مرکز خرید این محله، بازار قدیمی است که با ۳۰۰ واحد تجاری دارای جنس های گوناگونی است وبا فضای چشمگیری که دارد جمعیت زیادی را به خود جذب می‌کند. در تمام خیابان هم مدلهای متنوع فروشگاه‌ها آماده ارائه خدمات هستند. مجتمع تجاری مفید هم در خیابان شادمان از بازارهای خرید خوب در این محله است.

در ادامه مقاله به بحث لوله باز کنی در ستارخان می پردازیم.

لوله بازکنی ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

سرویسکاران شرکت خدمات لوله یار بمنظور توجه به نکات بهداشتی و رفع گرفتگی لوله ها از فنر های جدا استفاده می کنند برای نمونه بکاربردن فنری که برای بازکردن مسدودیت لوله توالت فرنگی استفاده می شود ، نباید برای لوله های آشپزخانه یا حمام استفاده شود.

لوله بازکنی ستارخان با استفاده از فنر

لوله بازکنی ستارخان شهر تهران بواسطه سرویسکاران شرکت لوله یار بدون هیچ گونه کثیف کاری و بدون صدمه زدن صور میگیرد.

لوله بازکنی ستارخان شهر تهران حاوی لوله بازکنی فاضلاب حمام، لوله بازکنی فاضلاب سرویس توالت ایرانی، لوله بازکنی فاضلاب سرویس توالت فرنگی، لوله بازکنی فاضلاب آشپزخانه (کفشور آشپزخانه، زیر سینک ظرفشویی، لوله لباسشویی)،فنرزدن لوله تراس – پاسیو، فنرزدن  لوله پشت بام (ناودان)، فنرزدن لوله پارکینگ، فنرزدن لوله حیاط خلوت ، فنرزدن لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی شبانه روزی ستارخان

مسدودیت لوله ها احتمال دارد در هر لحظه حتی نصفه اتقاف بیفتد و شما دوستان درمحله لوله بازکنی ستارخان شهر تهران احتیاج به کمک یک لوله بازکن به صورت ۲۴ساعته  داشته باشید. ما درعرض ۱۵ دقیقه سرویسکاران مجرب خود را به موقعیت شما اعزام می کنیم تا مسئله مسدودیت لوله را فوری و بدون سروصدا انجام دهد.

لوله بازکنی ستارخان

رفع مسدودیت لوله حمام در محله ستارخان

مسدودیت لوله حمام وقتی پیش می آید که یا حجم لوله کم می باشد یا احتمال دارد گیرکردن اشیا و تجمع چربی و رسوبات لوله حمام را در چاه بازکنی ستارخان ببندد.

راه باز کردن مسدودیت لوله حمام چیست ؟

بمنظور رفع مسدودیت لوله حمام این عمل را با فکری آسوده به دست لوله بازکنی ستارخان باتجربه و با حرفه ای ما بسپارید تا با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برقی مسئله شما را  به طورکلی حل کنند.

 

راه حل رفع گرفتگی لوله آشپزخانه چیست ؟

بازکردن گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به نیروهای ما بسپارید تا بدون کثیف کاری محیط آشپزخانه با فنرزنی با دستگاه لوله بازکنی ستارخان و تراش دادن رسوبات داخل لوله گرفتگی را رفع کنند.

رفع بسته شدن لوله فاضلاب توالت ایرانی در محله ستارخان

لوله بازکنی ستارخان

بسته شدن لوله توالت ایرانی بیشتر با استفاده از دستمال کاغذی و بسته شدن سیفون توالت ایرانی با افتادن و گیر کردن وسایل مسدودیت لوله رخ می دهد.

روش حل گرفتگی لوله توالت ایرانی چیست ؟

این مدل گرفتگی ها بیشتر بواسطه تیم حرفه ای شرکت لوله یار با بکارگیری ژنراتور و فنر عادی بدون کثیف کاری در عرض ۱۰ دقیقه برطرف می شود.

رفع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی در ستارخان

رفع مسدودیت لوله سرویس توالت فرنگی بایستی با استفاده از فنر و روپوش فنر منحصر به فرد صورت گیرد، چراکه ساختار توالت فرنگی از سرامیک می باشد و حین فنر زدن بدون روپوش فنر به توالت فرنگی صدمه می رسد و احتمال زیاد رنگ توالت فرنگی هم تغییر می کند.

اگرچه لوله بازکن های شرکت لوله یار با داشتن دستگاه لوله بازکنی حرفه ای و فنر و روپوش فنر این مسئله را بی هیچ  صدمه ای به طور جدی و با ضمانت  فاکتور حل می کنند .

دوستان عزیز، شما در هر تایمی که احتیاج به کمک رسانی بمنطور رفع گرفتگی سرویس توالت فرنگی داشتید فقط نیاز است با شماره درج شده در سایت لوله یار تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان نگرانی و مشکلتان در مورد چاه بازکنی ستارخان برطرف شود .

لوله بازکنی در ستارخان

بسته شدن لوله پشت بام معمولا زمان بارش باران اتفاق می افتد. که آب باران سنگ و آشغال های کوچک را به داخل لوله می فرستد و در پایان لوله بسته می شود.

راه  باز کردن مسدودیت لوله پشت بام چیست ؟

بمنظور بازکردن مسدودیت لوله پشت بام (ناودان) مستلزم یک فنر متراژ بزرگ دارد. سرویس کاران   شرکت لوله یار با داشتن فنر متراژ بلند مسدودیت را برطرف می کنند.

رفع مسدودیت لوله پارکینگ و حیاط خلوت در  محله ستارخان

وقت مورد نیاز برای انجام کار های برطرف کردن مسدودیت های لوله حیاط، پارکینگ بسته به مقدار مسدودیت متغیر است اما اصولا ۱۰ دقیقه کافی است، البته اگر مسدودیت جدی و سخت باشد  در این موقعیت مطمئنا تایم زیادی نیاز است.

شما این امکان را دارید تا در هر لحظه  که احتیاج به خدمات برطرف کردن مسدودیت لوله بازکنی در ستارخان حیاط و پارکینگ داشتید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید  و در کوتاهترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

راه برطرف کردن گرفتگی لوله در محله ستارخان

اغلب مردم برای رفع گرفتگی لوله از اسید استفاده می کنند، اسید لوله بازکن چسب اتصالات سیستم لوله کشی را از بین می برد و باعث نشتی می شود.

اما روش بازکردن لوله بازکنی ستارخان با دستگاه ژنراتور و فنر برقی هیچ گونه مشکل و خرابی ندارد زیرا در طول فنرزدن رسوبات درون لوله تراش داده می شود و مسیر آب باز می شود، همینطور سر فنر ها از ساختار فولاد می باشد و بی هیچ ضرر و صدمه ای به لوله عواملی مثل رسوبات و سیمان و ریشه درخت و … را به راحتی می تراشد .

خدمات خارج کردن  مطمئن وسایل از لوله بازکنی ستارخان

خدمات خارج کردن مطمئن وسایل از چاه توالت و حمام  در محله لوله بازکنی ستارخان تهران، امکان دارد در طول ۲۴ ساعت شبانه روز این ماجرا اتفاق افتاده باشد که طلا یا وسایل قیمتی ،گوشی موبایل که همراهتان بود از جیب لباستان درون چاه توالت افتاده باشد و شما دوستان عزیز به این فکر کنید که آن را بیرون بیاورید.

دوستان محترم دقت داشته باشید که به هیچ وجه آب درون چاه توالت نریزید که کار دشوار تر شود، با ما تماس بگیرید تا تیم حرفه ای ما کمتر از ۱۵ دقیقه به موقعیت شما اعزام شوند تا با وسایل کار خود  وسیله افتاده در چاه توالت و یا حمام را خارج سازند .در هر ساعت از شبانه روز که نیاز داشتید با ما تماس برقرار کنید،  تیم لوله بازکنی در ستارخان ما اعزام می شوند.


در زمان شیوع کرونا نکات بهداشتی رعایت میگردد؟

بله . در همه موارد از اعزام متخصص تا از بین رفتن گرفتگی لوله، پروتکل بهداشتی رعات میگردد.

احتمال کثیفی در زمان باز شدن لوله وجود دارد ؟

خیر . با داشتن دستگاه های مدرن , احتمال کثیفی وجود ندارد.

اعزام متخصص چه مقدار زمان میبرد؟

متخصص از تماس شما تا رسیدن به محل مورد نظر حدود 30 دقیقه زمان احتیاج دارد.

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید با شماره 33554523-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.