لوله بازکنی صادقیه

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی صادقیه 
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی صادقیه

لوله بازکنی صادقیه محله صادقیه از محله های شناخته شده و پر رفت و آمد غرب تهران است. این محله که در قدیم به اسم آریاشهر معروف بود، در حال حاضر آپشن های محله صادقیه از جمله مراکز خرید، امکان دسترسی صادقیه مثل ایستگاه مترو صادقیه و بزرگراه‌های گوناگون اطرافش شناخته می‌شود. ایستگاه مترو صادقیه که نقطه پیوستگی تهران به کرج است در همین محله وجود دارد و مراکز خرید معروف لوله بازکنی صادقیه نظیر گلدیس مشهور هستند.

لوله بازکنی صادقیه

محله صادقیه در غرب تهران واقع شده است  که قسمتی از آن در منطقه ۲ و قسمت دیگر در منطقه ۵ شهرداری استان تهران بنا شده است. این محله از سمت شرق به ستارخان، از سمت شمال به باغ فیض، از سمت غرب به بلوار فردوس و از سمت جنوب به آزادی منتهی می‌شود. در ادامه‌ی مقاله با این محله بیشتر آشنا می‌شویم.

رهن و اجاره آپارتمان در محله صادقیه

بازار رهن و اجاره آپارتمان در صادقیه  گرم است و هزینه خانه‌ها با در نظر گرفتن به موقعیت محلی، تازه ساخت و کهنه ساخت بودن، قرار گرفتن در فلکه اول یا فلکه دوم لوله بازکنی صادقیه و آپشن ها مشخص می‌شود.

تاریخچه محله صادقیه

یر اساس مطالبی که درباره پیشینه محله صادقیه یا آریاشهر بیان شده، تشکیل این محله به عصر ناصرالدین‌ شاه قاجار باز می گردد. با رونق استان تهران در اواخر سلطنت محمدرضا پهلوی یعنی تقریبا دهه ۲۰ تا ۴۰ شمسی به تعداد افراد این محله افزوده شد. محله لوله بازکنی صادقیه تا قبل از انقلاب اسلامی، آریاشهر شناخته می‌ شد.

البته امروزه هم صادقیه به آریاشهر هم شناخته می‌شود و اگر از نام آریاشهر استفاده کنید همه متوجه منظور شما می‌شوند و کسی متعجب نمی‌شود.

ساختار محله صادقیه

علت گسترش آریاشهر در قدیم با دلایل گسترش فعلی آن خیلی فرق دارد. در قدیم خوش‌آب‌وهوایی، داشتن منظره خوب به شهر و کوه، بودن باغات و روستاهای دلچسب و نزدیک شدن به ساختار شهری از دلایل اصلی سکونت در این منطقه محسوب می شده است. اما درحال حاضر اغلب به گسترش اقتصای و تجاری منطقه دقت می‌شود.

نخستین ساکنان آریاشهر لوله بازکنی صادقیه اغلب یزدی‌ها بودند که با درنظرگرفتن گسترش تاسیسات در این محله، شغلشان ساخت و ساز و فروشندگی مصالح ساختمانی بود. اما مانند کلیه محله‌های دیگر، این منطقه هم درگیر تحولاتی شده است و هم اکنون از اقوام گوناگون فارس و ترک و لر و یزدی در این محله در کنارهم زندگی می‌کنند.

هم اکنون اکثر ساکنین محله کارمند هستند. اما کسبه هم بیشتر در همان محله زندگی میکنند. نخست که یزدی‌ها به این محله مهاجرت کرده بودند، مذهب اغلب اهالی شیعه اثنی عشری بود. اما اکنون از ادیان دیگر مثل زرتشتیان، ارمنی‌ها و یهودی‌ها هم در این محله سکونت داشتند.

امکانات محله صادقیه

محله صادقیه از محله‌هایی است که آپشن های خوبی برای سکونت دارد. این محله با امکان دسترسی فوق العاده به مترو لوله بازکنی صادقیه و بزرگراه‌ها، مراکز خرید و شرایط رفاهی محله ای پر طرفدار برای خرید و فروش یا رهن و اجاره است.

امکان دسترسی محله صادقیه

می شود بیان کرد که امکان دسترسی محله صادقیه در میان دیگر محله ها معروف است. لوله بازکنی صادقیه به گونه ای واسط اطراف تهران و تهران است و امکان دسترسی محله صادقیه برای شهر کرج خیلی آسان است.

امکان دسترسی محله صادقیه به بزرگراه‌های

حکیم

آیت‌الله اشرفی اصفهانی

محمدعلی جناح

شیخ فضل‌الله نوری

جلال آل‌احمد

یادگار امام

است و این بزرگراه‌ها و حضور نداشتن در منطقه ای که طرح ترافیک دارد، تردد را برای کسانی که از‌ماشین شخصی استفاده میکنند آسان کرده است.

مترو صادقیه هم با رسیدن به متروی کرج شرایط مناسبی برای رفت و آمد افراد به شهرک‌های صنعتی حومه تهران آماده کرده است. درحقیقت مترو لوله بازکنی صادقیه پل ارتباطی کرج و تهران به شمار می رود  و رفت وآمد زیاد عموم را بطور روزانه شاهد است.

به جز ایستگاه مترو صادقیه خطوط اتوبوسرانی رسیدن به صادقیه را راحت می‌کنند و به مناطق گوناگون تهران نظیر

جنت‌آباد شمالی

پایانه کن

پایانه شهران

جنت‌آباد جنوبی

میدان صنعت

پایانه شهید جوزانی

پایانه شهرک شهید باقری

دهکده المپیک

میدان ولیعصر

پایانه شهید سروری

باغ فیض

هفت‌تیر

رفت وآمد می‌کنند.

خط اتوبوس تندروی میدان آزادی- پایانه علوم تحقیقات هم جزو راههای رسیدن به صادقیه به شمار می رود.

علی رقم  همه این‌ها، پایانه تاکسیرانی صادقیه هم شامل راههای دسترسی صادقیه است.

مراکز خرید محله صادقیه

یکی از بعد های معروفیت و شرایط صادقیه مراکز خرید این محله میباشد. مراکز خرید گلدیس افق، تهرانی و سامانی جزو معروفترین مراکز خرید و آپشن های محله لوله بازکنی صادقیه هستند.

مرکز خرید گلدیس که بیشتر در حوزه ی فروش کیف و کفش و پوشاک کار می‌کند جزو شناخته شده ترین مراکز خرید است. بازار سنتی ستارخان هم در همین حوالی مقرر شده است.

لوله بازکنی صادقیه

بسته شدن چاه فاضلاب و تخلیه چاه به دلیل موادی است که از راه لوله های فاضلاب ورود می کنند. بعضی مواقع بودن انواع گوناگونی از مواد مثل مو، مواد پلاستیکی، چربی های زیاد و غیره، موجب ایجاد سطحی مقاوم در برابر آب می شود که این لایه ضد آب تمام  کانال فاضلاب را فرا میگیرد و نتیجه ی آن پیشگیری از واردشدن آب به چاه و لوله بازکنی صادقیه می باشد.

لوله بازکنی صادقیه

همین مسئله موجب زودتر لبریز شدن چاه شده. از نشانه های لبریزشدن چاه فاضلاب می توان  به بوی نامطبوع فاضلاب در ساختمان , بالا آمدن آب توالت و گرفتگی توالت , باز نشدن توالت , بودن حشرات موزی مانند سوسک داخل ساختمان و …. اشاره کرد در زمین های غیر ماسه ای ،  کشش و مکش آب در خاک وجود ندارد که به دلیل کم حجم بودن چاه و نبود انباری، مادر چاه در تایمی تعیین شده لبریز خواهد شد. در زمین های شنی ، خطر سرازیر شدن چاه کمتر از زمین های خاکی است .

لوله بازکنی صادقیه یکی از اصلی ترین سرویس های شرکت لوله یار می باشد. لوله بازکنی در صادقیه درصورتیکه به شکلی حرفه ای و مرتب انجام نشود موجب بوجود آمدن مسائلی می شود. همشریان محترم اطمینان داشته باشند که لوله بازکنی منازل خود را به یک شخص حرفه ای در سرویس لوله بازکنی تحویل میدهند.

خدمات شرکت لوله  یار در محله صادقیه

برطرف کردن مسدودیت لوله در صادقیه تهران
تخلیه چاه لبریز شده در صادقیه
لوله بازکنی در صادقیه بصورت تضمینی
چاه بازکنی صادقیه و از بین بردن نم و بوی فاضلاب در محله صادقیه
خالی کردن چاه فاضلاب در صادقیه

چاه بازکنی صادقیه با استفاده از تانکرهای حجم بالا
ترمیم توالت فرنگی در صادقیه و تعیین ترکیدگی
سرویس توالت فرنگی در صادقیه
رفع کامل توالت فرنگی در نواحی صادقیه
تخلیه چاه فاضلاب در محدوده و لوله کشی آب و فاضلاب
لوله بازکنی و خالی کردن چاه در صادقیه
بازکردن سینک ظرف شویی در منطقه صادقیه

جرم گرفتگی لوله ها و نازک شدن حجم لوله هم از دیگر عوامل گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد.شرکت های لوله بازکنی  بمنظور رفع مسدودیت لوله های فاضلاب دستگاه های غلظت هوا و فنر برقی را بکار می برند. این دستگاه ها می توانند انواع مختلفت گرفتگی را بدون هیچ صدمه ای  به لوله ی فاضلاب رفع کنند.

چاه بازکنی صادقیه

احتمالا میدانید تخلیه چاه صادقیه از چکه کردن چاه پیشگیری می کند و هر چاه برای پیشگیری از این خطر احتیاج به چک کردن سالانه دارد. تخلیه چاه و لوله بازکنی صادقیه  موجب جلوگیری از خرابی  چاه و خطرات ناشی از آن میگردد. این مشکلات خیلی جدی هستند و اگر رعایت‌ نشوند  باعث بروز اتفاقات بدتری خواهد شد.

اگر بیشتر از 3 سال است به چاه فاضلاب را رسیدگی و آن را خالی‌نکنید الان وقتش رسیده که با تخلیه چاه صادقیه و لوله بازکنی صادقیه تماس بگیرید.خدمات تخلیه چاه فاضلاب یک کار الزامی برای هر چاه است که برای انجام آن به لوازم مخصوصی نیاز است. باید در دوره های تعیین شده کار بررسی شرایط چاه انجام گیرد تا وقتی که لازم شد چاه  تخلیه  شود با این کار چاه سالم و بدون گرفتگی می ماند و از چکه چاه فاضلاب پیشگیری خواهد شد.

جهت تخلیه چاه به تجهیزاتی نظیر تانکر، مکنده و پمپ تخلیه چاه و همینطو به یک تیم حرفه ای نیاز است.

لوله بازکنی صادقیه

سرویس های مربوط به تخلیه چاه که نظیر:

حل مشکل گرفتگی لوله

تخلیه چاه با استفاده از دستگاه ساکشن

حفر چاه نو

باز و بست درب چاه کهنه

تعیین ترکیدگی لوله

طوقه چینی و کول گذاری

لایروبی و کف تراشی چاه

تعمیر چاه های قدیمی و افزایش کاربرد آن

برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب و توالت

رفع نم حمام، آشپزخانه و توالت

تعمیرات و تغییرات ساختمان بصورت مستقیم با استادکار

لوله بازکنی در صادقیه

شرکت لوله یار با داشتن جدیدترین تجهیزات لوله بازکنی صادقیه و تخلیه چاه صادقیه در لوله بازکنی تهران موجب جلب خشنودی مشتریان شده است. این شرکت با تجهیزاتی نظیر انواع پمپ لجن کش و آبکش و همینطور مدلهای تانکر در سایز کوچک و بزرگ سعی دارد تا خود را از لحاظ وسایل ثابت کند.

لوله بازکنی صادقیه

هزینه و شیوه پرداخت

هزينه هاي گفته شده تنها براي پاداش انجام كار است و هزينه تجهیزات مصرفي به فاکتور حساب اضافه مي شود.

هزينه پایانی بعد از دیدن كار تعیین مي شود و با هماهنگی هم مشخص ميشود.

این امکان برایتان فراهم است تا پس از قطعی شدن سفارشتان و دیدن متخصص مربوطه، به صورت آنلاين، اعتباری و يا به شکل نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.


 

چقدر زمان می بره تا تیم شما برسه؟

سرویسکاران لوله بازکنی شرکت لوله یار، به محض اینکه شما تماس بگیرید خودشان را در کمتر از نیم ساعت به محل شما می رسانند. البته باید عرض کنم همونطور که خودتون اطلاع دارید، حجم ترافیک تهران و مسافت های آن، در تعیین دقیق زمان رسیدن بسیار تاثیر گذار هستند. و نمیشه تایم دقیقی خدمتتون اعلام کنیم اما چون معمولا با موتور هستیم در کم تر از نیم ساعت می رسیم.

بخاطر وجود کرونا، تیم شما پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند؟

بله . کلیه سرویسکاران ما در لوله بازکنی صادقیه و سایر مناطق، زمان وارد شدن به خانه، ماسک و پاپوش دارند و در حین انجام کار مسائل بهداشتی را در نظر دارند.

آیا سرویس های شما مطمئن است؟

بله، سرویس های لوله بازکنی لوله یار، بواسطه ی سرویسکاران حرفه ای به طور کاملا تضمینی صورت می گیرد. اگر که مسئله ای اتفاق افتاد در روزهای اول بعد از رفع گرفتگی، سرویسکارها مسئول هستند به صورت رایگان مسئله ی ایجاد شده را دوباره بررسی کنند.

شماره تماس لوله یار ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.