لوله بازکنی سعادت آباد

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی سعادت آباد در تمامی تهران
در 24 ساعت شبانه روز
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد   یکی از محله های شیک واقع در شمال غربی استان تهران است. این محله جزء محله های محبوب پایتخت به شمار می رود، طوریکه جمعیت آن به تدریج در حال افزایش است. ساختار آپارتمان در این محله جدید و مدرن می باشد به عبارتی در این محله ساختمان هایی با طول عمر بیشتر از ۲۰ سال، خیلی کم به چشم می خورد. این محله برخوردار از خانه های زیبا با کوچه‌های پهن یکی از خاصص ترین نقاط استان تهران محسوب میشود.

لوله بازکنی سعادت آباد

منطقه چند تهرانه؟

محله لوله بازکنی سعادت آباد در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار گرفته است. این محله که جزء محله های بالا شهر به شمار می رود و به خاطر اینکه در بلندی های شمال شهر واقع شده از آب و هوای خوبی برخودار است.

بهترین محله

خیابان سرو که جدیدا به خیابان آیت الله‌هاشمی رفسنجانی تغییر اسم پیدا کرده، جزء خیابان های مشهور لوله بازکنی سعادت آباد محسوب می شود. این خیابان ۲۷۰۰ متر دارد که از سمت شرق به میدان فرهنگ و از سمت غرب به میدان کتاب وصل می شود.

آشنایی با خیابان های محله

علی رقم خیابان سرو خیابان فرهنگ، خیابان بیست و چهار متری، خیابان شهرداری، خیابان آسمان‌ ها، خیابان صراف ‌ها، خیابان دشت بهشت، خیابان علامه، خیابان پاک نژاد، خیابان ریاضی بخشایش، خیابان ارغوان، خیابان درختی، خیابان پامچال، خیابان مروارید، خیابان صدف، خیابان شکوفه، خیابان لادن، خیابان فراز، خیابان پویش، خیابان پرورش، خیابان بهزاد از سایر خیابان های این لوله بازکنی سعادت آباد به حساب می آیند.

سرای محله سعات آباد

سرای محله  مخصوص کارها و فعالیت های هنری و فرهنگی هست و در آن نمایش های فرهنگی مثل تئاترهای موزیکال و شاد ویژه کودکان ، اردوهای مختلف به مکان های تاریخی پایتخت و غیره اجرا می شود. سرای محله لوله بازکنی سعادت آباد رو به روی بیمارستان مدرس، خیابان عبقری دوم، پارک شقایق قرار گرفته است.

آشنایی با مراکز خرید در محله مدرن

در این محله چند فروشگاه تجاری، فروشگاه‌های شیک با برند های متنوع، به چشم می خورد اما در این بین چند مرکز تجاری با کلاس و جدید مثل مجتمع تجاری پرواز، مجتمع تجاری ابریشم و مجتمع تجاری کسری وجود دارند؛‌ که محبوبیت مخصوص به خود را دارند. از سمت دیگر مجتمع تجاری اداری رویال لوله بازکنی سعادت آباد  یکی از مراکز خرید معروف در این محله به حساب می آید که برخوردار از ۲ طبقه تجاری و ۵۰ واحد تجاری، ۸ طبقه اداری که حاوی ۵۶ واحد اداری، ۱ طبقه فودکورت شیک همراه با تراس وسیع و۷ طبقه پارکینگ هوشمند است.

معرفی مراکز تفریحی محله

بوستان و فضا های سبز زیادی در محله زیبا و خوش آب و هوای وجود دارند که در بین آن ها می توانیم: بوستان لوله بازکنی سعادت آباد ، پارک لادن، بوستان سلامت،‌ بوستان معلم ، پارک شکوفه ، پارک دلاوران، پارک آبشار و… را نام‌ ببریم.

حمل و نقل عمومی

خطوط اتوبوس‌رانی انقلاب-صنعت و سروغرب-سرو شرق، آزادی-صنعت و ایستگاه مترو صنعت از قابلیت های دسترسی جابجایی عمومی در این محله محسوب می شوند. برترین قسمت محله لوله بازکنی سعادت آباد از لحاظ حمل و نقل عمومی میدان صنعت است. در این میدان ایستگاه مترو، پایانه اتوبوسرانی و تاکسیرانی برای مسیر های گوناگون در تمام شهر موجود است.

لوله بازکنی در سعادت آباد

این محل تهران جزء محله های پر تقاضا ی سرویس های لوله بازکنی تهران شرکت ما می باشد بر همین اساس ما یک ‌نمایندگی در این محله راه اندازی کرده ایم که نزدیک مشتریان عزیز باشیم که بلافاصله بعد از تماس آن ها و تقاضای لوله بازکن بتوانیم در عرض ۱۵ دقیقه در هر لحظه از شبانه روز لوله بازکن به منزل مشتری محترم اعزام کنیم.

لوله بازکنی سعادت آباد

 

لوله بازکنی سعادت آباد

فنرزنی لوله فاضلاب محله لوله بازکنی سعادت آباد تهران، با حرفه ای ترین تجهیزات لوله بازکنی صورت می گیرد. فنرزنی لوله بمنظور حل مشکل گرفتگی لوله ها کارآمد ترین شیوه می باشد،‌ چراکه از جزء تا کل کارها را بدون کثیف کاری، بدون تراش کاری و بدون هدر رفتن زمان انجام می شود.

فواید فنرزنی لوله بازکنی سعادت آباد
فنرزنی لوله برترین شیوه بمنظور رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می باشد، بنا به دلایل زیر :
برطرف کردن گرفتگی لوله در کوتاه ترین زمان ممکن
برطرف کردن گرفتگی لوله بدون هیچ کثیف کاری منزل مشتری
برطرف کردن گرفتگی لوله بدون تراش کاری
برطرف کردن گرفتگی لوله حتی با بودن مواردی مثل قیر، سیمان، ریشه درخت
برطرف کردن گرفتگی لوله با بودن مصالح ساختمانی
برطرف کردن گرفتگی لوله با بودن رسوب گرفتگی سخت لوله
برطرف کردن گرفتگی لوله چدنی
برطرف کردن گرفتگی لوله بدون صدمه زدن به تشکیلات لوله کشی
و … .
توان بسیاری که سه نظام های وسیله ژنراتور لوله بازکنی به فنر منتقل می کند موجب شده تا فنر هر موانعی که در داخل لوله باشد را بطور کامل از بین ببرد و حجم لوله مانند روز اول پاک شود.

لوله بازکنی با پمپ غلظت هوا سعادت آباد

بهترین شیوه جهت رفع گرفتگی لوله ها، لوله بازکنی با بهره گیدی از فنر می باشد. اما گاهی اوقات این شرایط رخ می دهد که فنر لوله بازکنی از زانویی لوله گذر نمی کند یا سیستم لوله کشی غیر استاندار است یا عواملی همانند این موارد در صورت رو به رو شدن لوله بازکن با همچین مسائلی، گرفتگی لوله را با استفاده از پمپ غلظت هوا برطرف می کند.

لوله بازکنی سعادت آباد

کارکرد دستگاه لوله بازکنی پمپ غلظت هوا نیز با استفاده از برق شهری می باشد و بعد از تجمع فشار هوا در مخزن دستگاه، لوله بازکن با بررسی و سختی گرفتگی، اندازه هوا را تنظیم کرده و فشار هوا را خالی می کند که صدای وحشتناکی نیز به گوش می رسد.
فنرزدن لوله های آپارتمان در سعادت آباد
فنرزدن لوله های آپارتمان در سعادت آباد تهران بواسطه سرویسکاران مجرب و حرفه ای انجام می شود که شامل:
فنرزدن مسیر آب لوله فاضلاب زیر سینک ظرفشویی آشپزخانه
فنرزدن مسیر آب لوله لباسشویی آشپزخانه
فنرزدن مسیر آب لوله کفشور آشپزخانه
فنرزدن مسیر آب لوله فاضلاب توالت ایرانی

فنرزدن مسیر آب لوله فاضلاب توالت فرنگی

فنرزدن مسیر آب لوله کفشور حمام

فنرزدن مسیر آب لوله تراس – بالکن

فنرزدن مسیر آب لوله پارکینگ

فنرزدن مسیر آب لوله پشت بام – ناودان

فنرزدن مسیر آب لوله استخر

فنرزدن مسیر آب لوله فاضلاب شهری

فنرزدن مسیر آب لوله اگو – منهول

لوله بازکنی سعادت آباد شبانه روزی

خدمات شرکت لوله یار با داشتن یک نمایندگی ای که در محله لوله بازکنی سعادت آباد تهران راه اندازی کرده موفق شده با سه شیف کاری به صورت ۲۴ ساعته سرویس رسانی کند. ما خیلی از شما دوستان عزیز دور نیستیم، تا بعد از تماس و تقاضای سرویسکار به مدت ۱۵ دقیقه، خودمان را جهت سرویس دهی به شما برسانیم. حل مشکل گرفتگی لوله بعد از ساعت ۹ شب بدون کمترین سر و صدا با رعایت احوال همسایگان شما عزیزان صورت می گیرد.

لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی در سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد تضمینی با تحویل فاکتور صورت می گیرد همینطور بعد از رفع گرفتگی لوله، تیم لوله بازکن شرکت لوله یار در لوله بازکنی با ریختن چند دفعه آب و کشیدن سیفون این آسایش فکری را به مشتری می بخشد که گرفتگی به صورت اساسی برطرف شده است.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

شستشوی ظرف های روغنی داخل سینک ظرفشویی آشپزخانه، ریختن مواد اضافی مثل نان و تفاله چای و قهوه داخل سینک ظرفشویی آشپزخانه، ولرد شدن موی زائد به درون لوله فاضلاب، رسوب گرفتگی فراوان لوله های فاضلاب، افتادن وسایل‌.
چه موقع از سرویس های لوله بازکنی سعادت آباد خدمات شرکت لوله یار استفاده کنیم؟

هر موقع مسائلی که در ادامه مقاله گفته شده در منزل یا محل کار شما دوستان عزیز اتفاق افتاد.
استشمام بوی نامطبوع فاضلاب
بالا آمدن آب از لوله های فاضلاب
شنیدن صدای غیر طبیعی زمان تخلیه آب
افتادن و گیر کردن وسایل در لوله های فاضلاب
عوامل افزایش هزینه لوله بازکنی
اندازه فنر
فنرزدن از چند ورودی
سختی و میزان گرفتگی لوله
بودن شن، ماسه، سیمان در لوله
رسوب گرفتگی فراوان لوله

با در نظر گرفتن این موارد هزینه دقیق لوله بازکنی به مشتری محترم گفته می شود.

برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب در سعادت آباد

سرویس های برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب ما در محله لوله بازکنی تهران نظیر : رفع بوی بد لوله فاضلاب لباسشویی، بر طرف کردن بوی بد لوله زیر سینک ظرفشویی، رفع بوی بد لوله کف آشپزخانه، بر طرف کردن بوی بد چاه توالت ایرانی، رفع بوی نا مطبوع سرویس توالت فرنگی، برطرف کردن بوی بد فاضلاب روشویی، برطرف کردن بوی بد لوله حمام، ازبرطرف کردن بوی نا مطبوع فاضلاب در طبقه اول آپارتمان، از بین بردن بوی نا مطبوع فاضلاب در پارکینگ، از بین بردن بوی نا مطبوع فاضلاب در خانه تازه ساخت در لوله بازکنی در سعادت آباد


 

شرکت لوله یار، جمعه ها هم فعالیت دارد ؟

بله، ما جمعه ها هم در حال خدمت رسانی میباشیم ، در ایام تعطیلات رسمی هم در خدمت مشتریان هستیم.. مجموعه لوله یار برترین خدمات را عرضه میکند، تمام همت ما جلب رضایت شما میباشد.

چقدر وقت می بره تا متخصص برسد؟

یکی از با اهمیت ترین هدف های انتخاب یک مجموعه خوب برای لوله بازکنی و تخلیه چاه سر وقت آمدن  تیم متخصص میباشد، سریعا بعد از تماس شما، کمتر از نیم ساعت تیم به محل میرسد.

آیا شما در پایان کار، اقدام به تمیز کاری می کنید؟

تمیز کردن بعد از اتمام کرد به وسیله تیم مجموعه لوله یار و رضایت مشتریان عزیز از کار صورت گرفته و جلوگیری از کثیف کاری در هنگام کار.

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

شما میتوانید با شماره 33554523-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.