لوله بازکنی پاسداران

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی پاسداران و در تمامی مناطق تهران
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی پاسداران  در استان تهران در بخش شمال شرقی تهران واقع شده است. خیابان مهم و اصلی این منطقه نامش خیابان پاسداران است. این خیابان تهران مرز منطقه ۳ و ۴ شهرداری تهران را شامل می شود که در امتداد منطقه ۱ هست و به میدان نیاوران منتهی خواهد شد. خیابان از سه راه ضرابخانه شروع می شود. اغلب محله های تهران مثل ضرابخانه، چالهرز، گلستان، احتشامیه، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران، فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه، حصار بوعلی، دروس در خیابان واقع شده اند.

 

 

جاهای دیدنی

پارک نیاوران از دلنشین ترین پارک های پایتخت هست، می توانید به این ‌پارک بروید و لحظات خوبی را سپری کنید. مجتمع های تجاری عظیم و شیکی هم در این خیابان وجود دارند که می توانید برای خرید از این مجتمع ها بهره مند شوید.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

آپشن های محله

به طور کلی، امکان دسترسی، تعدد واحدهای مسکونی متنوع و خوش آب و هوا بودن از بهترین شرایط محله است. از لحاظ امکان دسترسی تعدادی ایستگاه مترو در این محله وجود دارد. در قسمت جنوبی این محله ایستگاه شهید زین‌الدین وجود دارد. ایستگاه هروی و حسین‌آباد نیز در مرکز محله لوله بازکنی پاسداران واقع شده اند. در بخش شمالی و در کنار اتوبان صدر، می‌توانید از مترو نوبنیاد بهره مند شوید. کلیه این متروها نیز در خط آبی کم‌رنگ هستند و شما را به مناطق گوناگون شهر می‌رسانند. اگر تمایل دارید از اتوبوس استفاده کنید، به خیابان رجوع کنید. در این خیابان تعدادی ایستگاه اتوبوس قرار دارد. ولی از اصلی ترین امکانات محله، امکان دسترسی به اتوبان‌های گوناگون است. در قسمت شمالی اتوبان صدر وجود دارد. شما این امکان را دارید تا از شرق محله یا اتوبان صدر به اتوبان صیاد و امام علی بروید. در قسمت جنوبی این محله نیز اتوبان زین‌الدین وجود دارد که در نهایت به همت خواهد رسید. بنا براین اگر اتومبیل شخصی دارید، محله لوله بازکنی پاسداران به دردتان میخورد.

ساختار انسانی محله

 

محله  حاوی محلات کوچک مثل ، ضرابخانه، مبارک آباد و لویزان است. ساختار شهری در ضرابخانه و قسمت جنوب مبارک آباد جمع و جور و انبوه ساختمان ها زیاد است. اهالی این بخش از محله اکثرا از ساکنین قدیمی و حومه هستند که همدیگر را می شناسند. سطح یکپارچه ساکن در این بخش ها سابقه نشیمن ۵۰ ساله داشته و بیشتر جزء کاسب های محله هستند. مسجد جامع ضرابخانه اصلی ترین مرکز جمع شدن اهالی این بخش است. در بخش های شمالی محله در شرق و غرب خیابان بافت خیابان ها مرتب و بصورت عمود بر هم بوده، آپارتمان ها و برج های مسکونی باشکوه و بعضا شیک وجود دارد. تکامل عمودی ساختمان ها و برج سازی در بخش های شمالی پاسدارن فرآیندی رو به افزایش دارد. محله لوله بازکنی پاسداران جزء مناطق تقریبا گران شهر تهران محسوب میشود و ساکنین آن از نظر مالی در سطح بالایی هستند. ساختار مردمی این بخش گوناگون بوده و سابقه ای چندین ساله دارند. میدان هروی در قسمت شرق خیابان از قطب های تجاری، اداری و مسکونی منطقه هست و یکی از محفل های محله ای محسوب میشود و ترافیک بسیاری دارد. بخش وسیعی از زمین های این محله را کارخانه مهمات سازی و بخش نظامی فرا گرفته است.

حمل و نقل عمومی

هم اکنون از شمال این خیابان خطوط اتوبوسرانی میدان ازگل به بلوار صبا، میدان رسالت به میدان قدس و شهرک قائم به پایانه تجریش و شهرک صدف به بلوار صبا (متروی قیطریه) رفت و آمد دارند و در مرکز این خیابان خطوط اتوبوسرانی بزرگراه شهید صدر و شهید بابایی و خط میدان اختیاریه به سمت سوهانک و پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره و ایستگاه متروی میدان نوبنیاد کار می کند و در قسمت جنوبی این خیابان خط اتوبوس پایانه شهید بهشتی به پایان بلوار ارتش رفت و آمد دارد.
مراکز خرید این محله: مرکز خرید لوله بازکنی پاسداران، مرکز خرید پریس سنتر، مجتمع تجاری کوهستان، مجتمع تجاری برج سفید، مرکز خرید آرتمیس،مرکز خرید خانه سام، مرکز خرید سام، مرکز خرید احتشامیه، مرکز خرید امیر، مرکز خرید مایسا، مرکز خرید پرنس، مرکز خرید ۰۶، مرکز خرید مهدی، مرکز خرید سامان

دلیل گرفتگی لوله فاضلاب

بسته شدن لوله بازکنی پاسداران وقتی اتفاق می افتد که زباله و مواد زاید به درون لوله ریخته شوند و داخل سیفون یا خمیدگی های لوله گیر کنند و به مرور آن بخش از لوله به جایی برای جمع شدن زباله ها تبدیل شود. همین سبب می شود مقدار زباله های درون لوله بیشتر شود و در نتیجه رسوبی از زباله ها درون لوله بماند و موجب گرفتگی لوله فاضلاب شود. در این وضعیت است شخص به تازگی متوجه گرفتگی می شود. در صورتی که باید زودتر از اینها به فکر همچین وضعیتی بود تا از ریختن زباله به درون لوله پیشگیری می کرد.

لوله بازکنی پاسداران

با بسته شدن لوله ، اشخاص راههای متنوعی را امتحان می کنند تا بتوانند این مشکل را حل کنند اما در اکثر مواقع نمی توانند و بی آنکه مشکل را رفع کنند عقب میکشند. با آشفتگی و ناراحتی در جستجوی شرکتهایی که خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه را با ارزان ترین قیمت انجام میدهند، هستند. حالا مشکل اینجاست که آنها لوله بازکن های غیرقانونی هستند و فقط باعث بیشتر شدن دردسر شما خواهند شد. اگر می خواهید مسدودیت لوله را بوسیله لوله بازکن رفع کنید، نیاز است از شرکتهای رسمی و معتمد لوله بازکنی برای این کار استفاده کنید.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران

قیمت لوله بازکنی در پاسداران چقدره؟

قیمت لوله بازکنی پاسداران براساس شاخص هایی تعیین میشود:
وقت سپری شده بمنظور رفع گرفتگی لوله
اگر مسدودیت لوله شدید باشد و زمانی بیشتر از حد عادی لازم باشد تا بشود گرفتگی را برطرف نمود، مطمئنا قیمت بیشتری خواهد داشت. عوامل بسته شدن لوله بیشتر از یک نمونه باشد.
راه استفاده شده برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب
چاه بازکنی پاسداران و برطرف کردن گرفتگی لوله های مختلف فاضلاب در پاسداران را به ما تحویل دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با استفاده از دستگاه های درجه یک لوله بازکنی پاسداران هر مدل مشکل گرفتگی را برای شما برطرف کنیم. لوله بازکنی جزء سرویس های مهم ما هست و در این سرویس ها از مجموعه ای حرفه ای و مجرب در کار لوله بازکنی بهره گیری کرده ایم تا با بهتر شدن مرغوبیت کار و کم شدن قیمت لوله بازکنی موفق شویم که سرویس هایی عالی و خوبی را به شما مشتریان عزیز عرضه کنیم.

رفع مشکل با استفاده از ژنراتور لوله بازکنی

نخستین راه مناسب لوله بازکنی پاسداران بهره گیری از فنر لوله بازکنی یا استفاده از ژنراتور لوله بازکنی است که بعضی آن را لوله بازکن برقی یا فنر برقی هم می نامند. فرق آن با فنر لوله بازکن در مدل برقی بودن آن است در این حالت که همان فنر لوله بازکنی از موتوری الکتریکی استفاده می کند و به کمک موتور می چرخد و این مسئله موجب بیشتر شدن توانایی و کارایی آن شده است بصورتی که هر مدل گرفتگی درون لوله را باز می کند. بکارگیری ژنراتور برقی جهت رفع گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که دلیلش سنگ و خاک و آجر باشد و کف شوی حمام مناسب است و هر مسدودیتی را باز می کند.

چاه بازکنی پاسداران

بهره گیری از ژنراتور هم مثل بهره گیری از فنر دستی است که تنها فرق آنها این هست که با روشن کردن موتور دستگاه بطور اتوماتیک فنر را به چرخش در می آورد و باعث رفع مسدودیت لوله می شود. معمولا کلیه شرکتهای لوله بازکنی و تخلیه چاه از این مدل دستگاه ها دارند و بعضی هم از مدل سبک و کوچک آن که حرفه ای تر است در لوله بازکنی پاسداران بهره مند می شوند. شرکتهای لوله بازکنی جهت رفع گرفتگی های مختلف از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور استفاده می کنند.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
دستگاه تراکم هوا مدل دیگر لوله بازکنی

بعد از دستگاه ژنراتور دستگاه تراکم هوا کارایی بسیاری در لوله بازکنی پاسداران دارد و در خصوص برطرف کردن گرفتگی لوله ها به ما کمک می کند. این دستگاه هم مثل چاه بازکن کار می کند و فرقشان در این است که فشار هوا بوسیله دستگاه بوجود می آید. جهت رفع هر گرفتگی ای در لوله ها میشود استفاده کرد و فرقش با فنر لوله بازکن این هست که چارچوبی ندارد و می تواند گرفتگی های ته لوله را هم باز کند.

 

لوله بازکنی در پاسدارن

دستگاه تراکم هوا این گونه کار می کند که دهانه دستگاه را بر روی لوله بازکنی پاسداران فاضلاب می گذارند تا فشار هوای بوجود آمده بوسیله دستگاه به درون لوله منتقل شود و مسدودیت ها را برطرف کند. دستگاه تراکم هوا هم مثل ژنراتور لوله بازکنی استفاده های بسیاری دارد و خیلی از شرکتهای خدمات و لوله بازکنی از آن بمنظور حل مشکل گرفتگی لوله ها استفاده می کنند. لوله بازکنی با استفاده از پمپ تراکم هوا راحت و فکری انجام می گیرد و از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

لوله بازکنی پاسداران
لوله بازکنی پاسداران
نشانه های مسدودیت لوله فاضلاب پاسداران

وجود آب داخل سرویس بهداشتی لوله بازکنی  نشانه بسته شدن یا لبریز شدن چاه، استشمام بوی نامطبوع فاضلاب علتی بر فرسودگی سیفون و یا لبریز شدن چاه، رسوب گرفتن لوله فاضلاب و حمام مخصوصا نقاطی که آب آنجا شور است، بالا آمدن آب از داخل سیفون آشپزخانه علتش بشته شدن مسیر لوله


 

چقدر زمان لازمه تا کار لوله بازکنی انجام شه؟

زمان باز کردن لوله فاضلاب به میزان مسدودیت لوله فاضلاب ، وابسته است. مدل دستگاهی که بکار برده می شود هم جزء مواردی  است که در  مدت زمان حل مشکل گرفتی لوله فاضلاب تاثیر گذار است . در اغلب مواقع، کوتاه ترین زمان جهت رفع کامل لوله فاضلاب بواسطه ی دستگاه لوله بازکنی با فنر 5 دقیقه می باشد.

 چقدر زمان می بره تا سرویسکاران شرکت لوله یار در محل حاضر بشن؟

متخصصان ، با دستگاه مخصوص لوله بازکنی با فنر بلافاصله بعد از تماس مشتریان ، به موقعیت گفته شده فرستاده خواهند شد  و با در نظر گرفتن اینکه  بعضی از این افراد از موتور  استفاده می کنند، زمان خیلی کمی طول می کشد تا به محل برسند. اگرچه با وجود ترافیک سنگین تهران و مسیر های آن امکان مشخص کردن تایم دقیق وجود ندارد اما حدودا ۳۰ دقیقه ای خودمون رو می رسونیم.

چه زمانی میتونم درخواست همیاری کنم؟

شرکت لوله یار در تمام طول شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

شما برای ثبت درخواست خود با شماره 28425218-021 تماس بگیرید