لوله بازکنی ازگل

لوله بازکنی ازگل
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی ازگل
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی ازگل

لوله بازکنی ازگل جزء محله های شمالی شهر تهران است که شامل منطقه 1 شهرداری تهران می باشد. آب و هوای این منطقه به خاطر لوکیشن آن و نزدیک بودنش با رشته کوه های البرز و دامنه های توچال در شمال تهران معتدل و خوب است. اگرچه در فصل های سرد سال هوای این منطقه در مقایسه با سایر مناطق تهران امکانش هست که خنک تر باشد. محله در زمان قدیم یک روستا به همین اسم بوده و به تدریج با گسترش شهر، شامل مناطق تهران (شمیرانات) واقع شد، به همین خاطر ساختار محله همچنان نیز تقریبا به روستا شباهت دارد و حالت قدیمی دارد. هم اکنون، ساختار محله ترکیبی از ساختار قدیمی و جدید است.
محله های کنار و حوالی محله لوله بازکنی ازگل نظیر شهرک شهید محلاتی در طرف شمال، اقدسیه و آجودانیه در طرف شمال غرب، لویزان در طرف جنوب، بلوار نیروی زمینی در طرف شرق و اراج در طرف غرب.
با اهمیت ترین و اصلی ترین خیابان ها شامل : خیابان نیروی زمینی، خیابان نوبهار، خیابان گلستان، خیابان گلچین و خیابان گلزار هستند.

لوله بازکنی ازگل
لوله بازکنی ازگل
پیشینه محل

پیشینه محله لوله بازکنی ازگل به وقتی بر می گردد که سه خاندان گسترده ازگلی، طلوعی و رنجبران به این روستا می آیند. در واقع برخی از افراد بر این باورند که اصل نام محله نیز از نام خاندان ازگلی الهام گرفته شده. اگرچه با در نظرگرفتن اینکه محله در قدیم مملوء از باغ و گل و گیاه بوده، امکانش هست علت نامگذاری آن هم وجود همین مسئله باشد.

امکان دسترسی، شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی

محله لوله بازکنی ازگل از سمت جنوب به اتوبان بابایی، از سمت شمال به سوهانک و شهرک محلاتی، از سمت غرب به پاسداران و از شرق به بوستان جنگلی یاس منتهی می‌شود. امکان دسترسی به این محله بواسطه ی اتوبان شمال به سمت جنوب امام علی، و اتوبان شرق به غرب بابایی و اتوبان ارتش صورت می گیرد. خیابان اصلی با همین عنوان، یک خیابان شرقی-غربی است که در شرق از جاده لشگرک شروع شده و در غرب به بلوار اقدسیه وصل می‌شود. حمل‌ونقل عمومی در این محله توسط خطوط اتوبوسرانی صورت می گیرد. اتوبوس‌های تندرو از پایانه لاله به سمت پایانه پارک‌وی و از میدان رسالت به میدان قدس. به جز این ایستگاه شهید محلاتی در خط ۳ مترو تهران در مجاورت این محله وجود دارد. اگرچه علاوه بر همه تلاش‌ها شرایط حمل‌ونقل عمومی این محله هنوز هم با مسائلی مواجه است و صلاح است برای زندگی در محله این نکته را در نظر بگیرید. شرایط آب‌وهوایی این محله در فصول گرم در مقایسه با دیگر نقاط تهران معتدل تر است اما درفصل زمستان تقریبا سرد است.

ساختار فرهنگی

ساختار فرهنگی این محله تلفیقی از قدیم و جدید است. با در نظرگرفتن اینکه خانه سازی آن هنوز هم در شرایطی بین خانه‌های سنتی و آپارتمان‌های تازه ساخت است، بعید نیست که ساختار فرهنگی این محله خیلی هماهنگ نباشد. همینطور با در نظر گرفتن وجود حوزه علمیه امام خمینی در این محله، قسمت های حوالی آن مذهبی‌تر و قدیمی تر از دیگر قسمت ها هستند. همین مسئله موجب شده که خانواده‌های مذهبی تمایل به خرید خانه در محله و در حوالی حوزه علمیه امام‌خمینی داشته باشند.

مراکز درمانی و تفریحی

اماکن تفریحی، محیط سبز و بوستان های باشکوه و دیدنی واقع شده اند که حاوی این موارد هستند :
• پارک و آبنمای پارک موجود در بزرگراه ارتش شرق، خیابان بیدستان یکم، کوچه امید
• بوستان کامران موجود در بزرگراه ارتش و خیابان نیروی زمینی
• بوستان غرب قرار گرفته
از سایر آپشن ها می شود مراکز خرید آن را نام برد که اسم و آدرس آن ها :
• مرکز خرید الماس آدرس: بزرگراه بابایی غرب، اول خیابان نیروی زمینی
• مرکز خرید گلچین سبز لاله آدرس: بلوار ارتش، خیابان گلچین
• مجتمع تجاری البرز آدرس: بزرگراه ارتش، بلوار اوشان، خیابان اردستانی
از شرایط و اماکن ورزشی می شود گروه ورزشی شهدا ، قرار گرفته در بزرگراه ارتش- خیابان ازگلی- خیابان صدر نژاد- خیابان گلچین جنوبی- انتهای کوچه گلشن شرقی، را نام برد. مجموعه ورزشی شهداحاوی باشگاه های بسیاری مثل بدنسازی، یوگا، کراس فیت، اسپینینگ، EMS و … بوده و یک مجموعه ورزشی واقعا جامع و جدید است.
همینطور مدارس و موسسات آموزشی بسیاری نیز واقع شده اند.
در محله بیمارستان وسیع و جامعی موجود نیست.

لوله بازکنی ازگل

حل مشکل گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی ازگل راهکارهای گوناگونی دارد که هر کدام از این راهکارها ویژه مسدودیت های خاصی می باشد. به عبار دیگر، هر مسدودیتی راهکار لوله بازکنی خودش را داراست و بمنظور حل آن بایستی از راهکار ویژه خودش بهره برد. بسته شدن های گوناگون لوله ها شیوه های گوناگونی جهت حل مشکل گرفتگی دارند که به شرح آنها خواهیم پرداخت.
شاید تا کنون برایتان اتفاق افتاده که لوله فاضلاب منزل شما بسته شده باشد و احتیاج به لوله بازکنی داشته باشید. راهکارهای گوناگونی را امتحان می کنید اما مسئله شما رفع نمی شود و در جستجوی شیوه های دیگری جهت رفع گرفتگی لوله هستید ولی احتیاجی به این کار نیست چراکه کلیه راهکارهای حل گرفتگی لوله را در این‌ مقاله خدمتتان ارائه خواهیم داد.

لوله بازکنی ازگل
لوله بازکنی ازگل
نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب

خالی شدن کم سرعت آب در سرویس بهداشتی نشانی از گرفتگی یا لبریز شدن چاه می باشد
حس بوی نامطبوع فاضلاب علتی بر فرسودگی سیفون و یا پر شدن چاه
رسوب گرفتن لوله فاضلاب و حمام مخصوصا نقاطی که آب آنجا شور است
بالا آمدن آب از سیفون آشپزخانه علتی بر بسته شدن راه لوله

لوله بازکنی در ازگل

بسته شدن لوله های فاضلاب وقتی اتفاق می افتد که زباله و شئ اضافی به درون لوله فاضلاب بیفتد و در سیفون یا خمیدگی های لوله گیر کند و به تدریج همان بخش از لوله جایی برای جمع شدن و روی هم انبار شدن آشغال ها شود. همین مورد سبب می شود میزان آشغال های درون لوله رفته رفته بیشتر شود و در نتیجه رسوبی از زباله ها داخل لوله بماند و موجب مسدودیت لوله فاضلاب شود. دقیقا همین موقع هست که شخص می فهمد دلیل بروز این مشکل چیست و متوجه می شود که لوله فاضلاب بسته شده است. در صورتی که بایستی قبل از این وضعیت به فکر همچین روزی بود و از وارد شدن و گیر افتادن زباله به درون لوله پیشگیری می کرد.

لوله بازکنی ازگل
لوله بازکنی ازگل

چاه بازکنی ازگل

با بسته شدن لوله، اشخاص راهکار های متنوعی را امتحان می کنند تا موفق شوند لوله بازکنی ازگل  آن را باز کنند ولی در خیلی از مواقع نمی توانند انجام دهند و بدون رفع گرفتگی، کنار می کشند. با استرس و نگرانی شماره شرکت های لوله بازکنی ازگل و تخلیه چاه را که هزینه پایینتری دارد پیدا می کنند و تماس می گیرند. حالا فرض کنید که آن لوله بازکن ها غیر قانونی هستند و فقط به نگرانی و مشکل شما اضافه می کنند. این لوله بازکن ها با گرفتن هزینه مسئله شما را به شکل موقت رفع می کنند و با گذشت چند روز دوباره لوله فاضلاب شما می گیرد. در صورتیکه می خواهید مسدودیت لوله را بواسطه ی لوله بازکن رفع کنید لازم نیاز هست از شرکتهای مطرح و قانونی لوله بازکنی برای این کار بهره ببرید.

هزینه لوله بازکنی ازگل

در جواب به این سؤال بایستی عرض کنم که هزینه آخر پرداختی شما به شرکت لوله بازکنی ازگل بسته به شاخص و مواردی است. که عبارت اند از :
میزان زمان سپری شده برای رفع گرفتگی لوله
در صورتی که مسدودیت لوله دشوار باشد. و تایم بیشتر از سطح عادی نیاز باشد تا بشود گرفتگی را برطرف نمود. مطمئنا هزینه بیشتری خواهد داشت.
دلایل مسدودیت لوله بیش از از یک دلیل باشد.
مدل راهکار بکار برده شده برای برطرف کردن گرفتگی لوله فاضلاب

لوله بازکنی ازگل
لوله بازکنی ازگل

رفع گرفتگی لوله با ژنراتور لوله بازکنی ازگل

نخستین راهکار ماهرانه لوله بازکنی ازگل بهره گیری از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور لوله بازکنی تهران می باشد که بعضی آن را لوله بازکن برقی یا فنر برقی نیز می نامند. فرق آن با فنر لوله بازکن در برقی بودنش هست بدین گونه که همان فنر لوله بازکنی به موتوری الکتریکی وصل شده و با همیاری موتور شروع به چرخش می کند که این مسئله موجب بالا رفتن توانایی و عملکرد آن شده است به صورتی که هر مدل مسدودیت در درون لوله را رفع می کند. بهره گیری از ژنراتور برقی بمنظور حل مشکل گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که دلیلش سنگ و خاک و آجر است و کف شوی حمام کارساز است و هر مدل مسدودیتی را برطرف می کند.

دستگاه تراکم هوا راهکار دیگری برای لوله بازکنی ازگل

بعد از ژنراتور دستگاه تراکم هوا کارکرد متعددی دارد و بمنظور حل مشکل گرفتگی لوله ها به ما کمک می کند. این دستگاه هم مانند چاه بازکن کار می کند ولی تنها فرقش این هست که فشار هوا از طریق دستگاه تولید می شود. جهت رفع هر گونه گرفتگی در لوله ها کارایی دارد و فرقش با فنر لوله بازکنی ازگل در این هست که تحت هیچ تحریمی ندارد (بدون محدودیته) و قادر است مسدودیت های موجود در انتهایی ترین نقطه لوله را هم رفع کند.


 

چقدر زمان می بره تا گرفتگی لوله رفع شه؟

زمان لازم برای باز کردن لوله فاضلاب به راحتی و سختی گرفتگی لوله ، وابسته است.
دستگاهی که بکار برده می شود نیز از شاخص های تاثیرگذار بر تایم برطرف کردن گرفتگی لوله می باشد . اصولا کوتاهترین زمان جهت رفع کامل گرفتی لوله بواسطه ی دستگاه لوله بازکنی با فنر 5 دقیقه می باشد.

در هر لحظه از شبانه روز که باهاتون تماس بگیرم همون لحظه خودتون رو میرسونید؟

بله، اصلا نگران نباشید، تیم متخصص شرکت لوله یار با تجهیزات جامع و تجربه کافی در هر زمانی از ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.و مشکل شما را در کمترین زمان ممکن برطرف خواهند کرد.

چجوری درخواست اعزام لوله بازکن رو انجام بدم؟

فقط کافی است با شماره درج شده (28425218-021) در سایت لوله یار تماس خاصل فرمائید و درخواست خود را ثبت کنید، بلافاصله بعد از ثبت درخواست شما، مجموعه متخصص لوله یار به سمت موقعیت شما حرکت می کنند.

چاه بازکنی لوله بازکنی کثیف کاری داره؟

خیر به هیچ وجه، شرکت لوله یار از دستگاه و تجهیزات مدرن و در ابعاد کوچک بمنظور رفع گرفتگی لوله استفاده می کند.با اینکه این دستگاه ها از توانایی بالایی برخوردار هستند اما حالت ضربه ای ندارند و فاضلاب به خارج پاشیده نخواهد شد پس خیالتان راحت