لوله بازکنی نوبنیاد

تماس از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی نوبنیاد
و تمامی 22 منطقه تهران بزرگ
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی نوبنیاد

لوله بازکنی نوبنیاد جزء مناطق شمال تهران است که در حوالی محله پاسداران واقع شده است که خانه های لوکسی دراین محله قرار دارد. البته به محله اختیاریه نیز نزدیک است. آپشنها و اماکن تجاری متعددی در این محله واقع شده است و شما این امکان را دارید پس از خرید واحد آپارتمانی، از آپشنهایی که وجود دارد به بهترین شکل ممکن بهره ببرید.
این محله شامل محلات مرفه نشین استان تهران می باشد و يكي از محبوبترین محلات بمنظور سکونت شهري است و شما در اين محله امکان دارید به تمام آپشنها دستیابی داشته باشيد. به صورت کلی میشود گفت كه محله شیکی است و شما در همچین محله اي مطمئنا به خیلی از آپشنها دستیابی خواهید داشت. بودن ایستگاه های مترو و اتوبوس و تاکسی موجب امکان دستیابی هرچه بهتر به این محله خواهد شد و شما قادرید در این محله به آسانی به تمام احتیاجات خوراک، پوشاک، آموزشی و رفاهی و تفریحی خود به بهترین نحو پاسخگو باشید.

لوله بازکنی نوبنیاد
لوله بازکنی نوبنیاد

خيابان هاي اصلی محله

این محله خیابان‌های حائظ اهمیتی مانند بلوار شهید معصومی، بزرگراه صدر، صیاد شیرازی و شهید بابایی، خیابان هروی، گلستان، پاسداران، اتوبان صدر و زین الدین را در خود جای داده است.

شرایط آب و هوایی محله

این محله دارای آب و هوایی واقعا دلنشین است و با توجه به این که شما در منطقه 1 تهران سکونت دارید و در نزدیکی شمیرانات هست ، به همین خاطر میشود بیان کرد که شما برترین آپشنها و وضعیت شهری را خواهید داشت. بوستان هایی که در این محله واقع شده اند به تصفیه و طراوت هوای این محله کمک شایانی می کند و شما این امکان را دارید در زمانی که از آب و هوای واقعا دلنشینی استفاده می کنید در همان تایم تمام احتیاجات تجاری، رفاهی، تفریحی و آموزشی و دیگر خواسته های خود را به برترین صورت ممکن تامین کنید.

امکان دسترسی

تمام محله لوله بازکنی نوبنیاد تهران مملوء از ایستگاه‌های مترو، اتوبوس و ایستگاه‌های تاکسی است که تردد را در این محله راحتتر کند. مانند ایستگاه مترو قیطریه، ایستگاه مترو میرداماد، پایانه اتوبوسرانی شهید دستواره.

آپشنهای محله

در این محله آپشنهای خوب بسیاری موجود است تا اهالی این محله جهت تامین نیاز خود دچار مشکل نشوند و به آسانی به کلیه آپشنهای محله‌ی خود دستیابی داشته باشند. نگارخانه کهن، خانه فرهنگ، کتابخانه، بیمارستان شهید چمران، کلینیک شبانه روزی حضرت محمد، بیمارستان نیکان، داروخانه بیمارستان شهید چمران، داروخانه نیلسا، بانک‌های فراوان، مدارس گوناگون و مناسب برای دانش‌آموزان، زمین خاکی فوتبال و مجموعه ورزشی در این محله واقع شده اند.

طبیعت گردی

در محله اماکن بسیار و باشکوهی وجود دارد که اهالی و گردشگران بمنظور تفریح و استراحت می‌توانند به این اماکن رفته و از دیدن آنجا لذت ببرند. اماکنی مثل کاخ موزه نیاوران، برج سفید، موزه فرش رسام‌زاده، عمارت تاریخی ضرابخانه، حمام قدیمی، ضرابخانه بانک مرکزی، پژوهشکده پولی و بانکی کشور، مساجد و حسینیه و بوستان‌هایی مثل بوستان نیاوران و بوستان 22 بهمن و بوستان گلزار.

لوله بازکنی نوبنیاد

لوله بازکنی نوبنیاد ما تلاش داریم بازسازی، ترمیم و لوله کشی را به صورتی انجام بدهیم که تا میزانی که امکانش وجود دارد از حفر دوری کنیم . براساس سابقه کاری ما در این چندین سال، تنها 6% مجراهای فاضلاب لازم به واردشدن سرویسکاران به درون چاه هستند . تجهیزات لوله بازکنی نوبنیاد لوله بار سبب می شود نه فقط در زمان بلکه در مخارج شما نیز صرفه جویی شود، هر نوع تخلیه چاه و لوله بازکنی مستلزم وجود یک شخص حر فه ای در این حوزه است که در بخش زیر فرآیند کار لوله یار شرح داده شده :

لوله بازکنی نوبنیاد
لوله بازکنی نوبنیاد

خدمات ما در زمینه چاه بازکنی نوبنیاد
لایروبی چاه و لوله بازکنی نوبنیاد، بازسازی چاه  و ته زنی چاه فاضلاب، حفاری و ترمیم چاه ریزشی و لوله بازکنی نوبنیاد، تعیین ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه و نشت یابی لوله، بازسازی و لوله کشی برطرف کردن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی، حل مشکل گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری، رفع گرفتگی انواع لوله های سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا و …
سازه ساختمان ها و لوله های قرار داده شده در خانه ها و ساختمان ها با مرور زمان و به خاطر گذشت زمانی که از تاسیس خانه ها می گذرد رو به خرابی می رود و مشکلاتی مثل ترکیدگی و شکستگی لوله عادی هست و در صورت بروز این مشکلات هر چه زود تر نیاز به لوله بازکنی نوبنیاد دارید تا این مشکل را رفع کنند و اوضاع از چیزی که هست بدتر نشه.
در زمان رخداد چنین مشکلاتی اقدام بدون وقفه و سر وقت و تحویل کار به اشخاص متخصص در خصوص لوله بازکنی نوبنیاد و چاه بازکنی نوبنیاد کار خیلی مهم است. سرویسهایی که تیم لوله یار به مشتریان عزیز خود عرضه می کند عبارت اند از: لوله بازکنی نوبنیاد، تعیین ترکیدگی لوله، حل مشکل نم، لایه روبی و لوله بازکنی نوبنیاد ، حفاری ، رفع بوی نامطبوع. کلیه مسائل تاسیساتی منزل خود را بدون نگرانی به تییم لوله یار بسپارید.
نقاط قوت انتخاب چاه بازکن نوبنیاد:
لوله بازکنی نوبنیاد با ضمانت و بدون صدمه
دیدن و راهنمایی در حوزه لوله بازکنی نوبنیاد
معرفی تمامی شیوه های لوله باز کنی نوبنیاد
فنر زنی برای حل مشکل گرفتگی لوله فاضلاب با جدید ترین دستگاه های فنرزنی فولادی
لوله بازکنی بااستفاده از دستگاه ژنراتور برقی و پمپ تراکم مواد بدون هیچ گونه آسیبی
تخلیه چاه بااستفاده از تانکر وسیع به همراه پمپ های لجن کش و کفکش و ساکشن
بهره گیری از لوله کش های باهوش و حرفه ای

لوله بازکنی نوبنیاد
لوله بازکنی نوبنیاد

چاه بازکنی نوبنیاد

چاه بازکنی نوبنیاد، لوله بازکنی نوبنیاد و همینطور فاضلاب آمادگی سرویس دهی به مشتریان محترم محله و اطراف آن می باشد. اهالی شهر این امکان را دارند بدون نگرانی کارهای تاسیساتی خانه خود را به لوله یار تحویل داده و برترین سرویس دهی با هزینه ای خوب را دریافت کنند و اصلا دغدغه ی کارکرد بد بعضی از دوستان غیر اصولی را نداشته باشید. سابقه و مهارت در اولویت کار ما بوده و با چندین سال سابقه ی کاری در این کار این مورد را به مشتریان خود اثبات کرده ایم.
مواردی جهت پیشگیری از بسته شدن لوله بازکنی نوبنیاد
1.بمنظور پیشگیری از وارد شدن اضافه ی غذاها حتما از یک صافی جهت پیشگیری از ورود زباله ها به چاه استفاده شود.
2. روغن اضافی از غذاها را درون سینک نریزید.
3. هنگامی که قصد ظرف شستن دارید حتما روغن داخل آن را جدا کرده و بعد بشورید‌
4. از رهاکردن دستمال کاغذی داخل توالت فرنگی کاملا پرهیز کرده و دقت کنید که دکمه را کاملا فشرده تا آب کاملا خالی شده باشد.
5. درخصوص دستشویی ایرانی هم بایستی کاملا دقت کنید تا شئ درون سیفون نیفتد.
6. درصورتیکه توالت و حمام منزلتان بخاطر کمی متراژ ساختمان بصورت مشترک استفاده می شود از افتادن لوازم حمام کاملا جلوگیری شود.
7. از رهاکردن مو داخل حمام پیشگیری کرده، زیرا موجب بسته شدن خواهد شد.

لوله بازکنی نوبنیاد بااستفاده از تراکم هوا :

درصورتیکه مسدودیت لوله به خاطر بودن خاک و زباله های جمع شده در لوله باشد بایستی لوله بازکنی نوبنیاد تراکم هوا بکاربرده شود. بهره گیری از این دستگاه بدین شکل است که با تلنبه زدن، هوا درون دستگاه به صورت فشرده می شود و اندازه فشار واردشده با عقربه نشان داده می شود . با گذاشتن ورودی دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی نوبنیاد ، هوای جمع شده درون دستگاه به داخل لوله وارد می شود و مسدودیت های داخل لوله را به چرخش در می آورد .

بمنظور پیشگیری از مسدودیت لوله فاضلاب چکار باید کرد ؟

لوله فاضلاب لوله بازکنی نوبنیاد جایی بمنظور گذر آب و اضافات است و اگر که موارد اضافی وارد آن بشوند، احتمال بسته شدن و گرفتگی در لوله وجود دارد. یکی از اصلی ترین و راحت ترین روش ها نیز جهت جلوگیری از مسدودیت لوله فاضلاب این هست که نباید بگذارید مواد اضافی به درون لوله فاضلاب راه‌ پیدا کنند، این اضافات از قبیل ، اضافات غدا ، چربی ، مو و وسایلی مانند دستمال کاغذی ، کاغذ ، پلاستیک و … می باشند.

لوله بازکنی نوبنیاد
لوله بازکنی نوبنیاد

رفع گرفتگی لوله با استفاده ازلوله بازکن دستی :
لوله بازکن دستی که به تلنبه نیز معروف است، دستگاهی متناسب برای رفع گرفتگی های تقریبا ناچیز در لوله فاضلاب است. این دستگاه از پمپ و دسته ساخته شده است. در حقیقت یک تکه پلاستیکی با ساختار نیم دایره که به آن پمپ گفته میشود و یک دسته روی آن نصب شده است .روش کار با استفاده از لوله بازکنی نوبنیاد دستی بدببن گونه است که بخش پلاستیکی لوله بازکن را بر روی دهانه لوله گذاشته می شود.

لوله بازکنی در نوبنیاد

به صورتی که میزان پمپ لوله بازکن دور لبه ی لوله بازکنی نوبنیاد و کفشوی را بگیرد و مسیر خارج شدن هوا در آن موجود باشد.و بعد دسته لوله بازکن را به طرف پایین فشرده می شود تا پمپ لوله بازکن به طرف دهانه لوله به حرکت درآید. این کار را چندباری باید انجام شود تا لوله باز شود. دقت کنید که زمان بهره گیری از تلنبه لوله بازکن و هنگام فشردن تلنبه لوله بازکن ، اصلا نباید هوا از زیر پمپ آن به بیرون برود.


 

از کجا باید متوجه پر شدن چاه شویم؟

زمانی که چاه فاضلاب کاملا پر می شود بخاطر بوی خیلی نامطبوعی که دارد ساکنین را آزار می دهد که این مورد می تواند یکی از علائم سرازیر شدن چاه باشد ولی باید عرض کنم که علت اصلی سرازیر شدن بایستی بواسطه ی کارشناسان مورد ارزیابی قرار گیرد.
یکی دیگر از علائم ها می شود بالا زدن فاضلاب را نام برد که از کاسه توالت خارج می شود. اما دوباره عرض می کنم که بطور قطع باید بواسطه ی متخصص لوله بازکنی کاملا مورد ارزیابی قرار گیرد متخصص تمام مسائل را بررسی می کند و اگر لازم بود به محل انسداد فنر می زند و اگر مسئله ی ایجاد شده حل نشد دلیل حتمی آن، این هست که چاه فاضلاب پر شده است.

هزینه لوله بازکنی چطور محاسبه می شود؟

هزینه لوله باز کنی مثب مشاغل دیگر، بواسطه ی اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه تعیین می گردد و تمامی شرکت ها حتما باید از این قانون اطاعت کنند.

اگر نصفه شب لوله های منزلمون گرفت میتونم از شما درخواست نیرو کنم؟

بله حتما،شرکت لوله یار با داشتن تیمی حرفه ای و متخصص درهر ساعت از شبانه رو که شما بخواهید آماده ارائه خدمات می باشد.

شماره تماس مجموعه لوله یار ؟

شماره برای ثبت سفارش 28425218-021 میباشد.