لوله بازکنی مینی سیتی

بهترین لوله بازکنی
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی مینی سیتی
و تمامی مناطق تهران بزرگ
بصورت 24 ساعته
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی مینی سیتی

لوله بازکنی مینی سیتی در منطقه یک شهرداری و در حوالی شمیران قرار گرفته شده است. این محله از سمت شمال در حوالی بلندیهای رشته کوه البرز وجود دارد و از سمت جنوب به اراضی لویزان، ازگل و اراج متصل می‌شود. همینطور شرق این محله به محله سوهانک و لواسانات و غرب آن به محله اقدسیه منتهی می‌شود. شهرک‌های واقع در محله از قبیل : شهرک‌های قائم، محلاتی، نفت، کوثر، لاله، دانشگاه، صدف، آتی ساز و یاس می باشد.
اصلی ترین شهرک‌های این منطقه از قبیل: شهرک نفت که سرای محله در این محله آپشنهای ورزشی و فرهنگی بسیاری را در خود جای داده است. شهرک قائم که درمانگاه شبانه روزی محله در آن قرار گرفته است و شهرک صدف که پشت شهرک نفت قرار گرفته است و برخوردار از دو برج مشهور با اسم های دریا و خورشید است که دارای آپشن هایی مثل استخر، سونا، جکوزی و سالن بدن سازی است.

لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی مینی سیتی

این محله جزء محلاتی با شرایط آب و هوایی خوب است که در فصل زمستان هوای واقعا سردی دارد. این محله پس از انقلاب مختص سپاه و ارتش شد. به همین خاطر هم تقریبا ۸۰ درصد محله از بلوک‌های مسکونی ساخته شده است.
اولین شهربازی شهر تهران با عنوان شهربازی یا پارک شادی در این محل ایجاد شده بود که با مرور زمان از عنوان این شهربازی بمنظور نام بردن این محله بهره گرفته می شد و تا به کنون هم به همین اسم معروف است. اگرچه که این شهربازی سال های قبل به خاطر راه اندازی ایستگاه مترو شهید محلاتی و کارگاه آن خراب شد.

امکان دسترسی محله

ایستگاه مترو قائم از قسمت شمالی‌ ایستگاه‌های خط ۳ مترو تهران که جزء طویل ترین خط متروی خاورمیانه به شمار می رود در محله لوله بازکنی مینی سیتی واقع شده است. بواسطه ی ایستگاه قائم این امکان وجود دارد که به دیگر مناطق تردد داشت . بمنظور امکان دسترسی همینطور می شود از بزرگراه ارتش و امام علی هم با بهره گیری از ماشبن شخصی به این محله رفت و آمد داشت.
همینطور خط ۹ اتوبوس‌های تندرو هم با ۳۳ کیلومتر مسافت که از طویل ترین سیستم ها می باشد شمال شرقی تهران را به جنوب وصل کرده و از داخل این محله گذر می ‌کند. در حقیقت این خط کلیه ی مسیر بزرگراه امام علی (ع) را در بر می گیرد و از ورودی شهرک لاله تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در جنوب تهران امتداد دارد.
ایستگاه‌های این خط از قبیل : ورودی شهرک لاله، بلوار ارتش، بلوارقائم، پیام نور، اوشان، میدان اراج، گلشن، شهید رجایی، شعبانلو، آزادی، کوثری، فرجام، رسالت، رحمتی، همسایگان، لشگر، سبلان، اکبرنژاد، خسروانی، دماوند، صفا، پیروزی، درودیان، رجبی، محلاتی، زمزم، خاوران، ابراهیمی، رضایی، بروجردی و حرم مطهر می باشند.

اماکن فرهنگی و مذهبی محله

اصلی ترین بازار های خرید از قبیل از: مجتمع تجاری ستا سنتر که برخوردار از اجناسی زیبا و با هزینه ای خوب است، پاساژ زیتون که بیشتر آتلیه‌ها و عکاسی‌ها در آن قرار گرفته اند، مرکز خرید پرنیان که داخل آن پوشاک متنوع، عینک و زیورآلات فروخته می شود و برخوردار از تعدادی رستوران است. همینطور پاساژ اختصاصی بانوان یاس هم در این محله واقع شده اند.
همینطور تعدادی مکان آموزش عالی مثل دانشگاه پیام نور، موسسات زبان خارجی و غیره در محله  قرار گرفته اند و از سایر جا های تفریحی و مذهبی محله می توان موارد زیر را نام برد:
بوستان آفتاب، مریم، اقاقیا، پارک کنگان ، بوستان نفت، ورزشگاه سرداران شهید، مسجد و حسینیه امام خمینی،مسجد حضرت ولی‌عصر، مسجد امیر المومنین، مسجد المهدی، مسجد پیامبر اعظم

اماکن درمانی

بیمارستان محک، بیمارستان ۵۰۵ ارتش و درمانگاه قائم جزء اماکن درمانی محله محسوب می شوند.

سازمانهای دولتی
بانک پارسیان ، بانک صادرات ، بانک انصار ، بانک پاسارگاد ،بانک کشاورزی ، سیستم جنگل ها و مراتع آبخیز.

ساختار محله
اکثر محلاتی که در قسمت شمالی شهر تهران واقع شده اند ساختاری جدید و مرغوبی دارند که محله هم بر اساس همین مورد برخوردار از آپارتمان هایی با ساختاری واقعا زیبا و تازه ساخت است که قسمتی از آن را خانه‌هایی ویلایی شکل می ‌دهد ولی در حال حاظر به برج و آپارتمان تغییر شکل داده اند.
از بین شهرک ‌ها و محلات، محله کوی لاله یکی از مطمئن ترین و برترین بخش آن به حساب می آید که بیشتر مرفه نشین و برخوردار از بافتی زیبا است. کوی لاله خیلی مرتب و خلوت می باشد.

لوله بازکنی مینی سیتی

لوله بازکنی مینی سیتی بصورت ۲۴ ساعته
کارشناسان ما در کل ساعات شبانه روز و هر تایمی که شما بخواهید آماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی بمنظور کار لوله بازکنی مینی سیتی هستند، ما بدون هیچگونه تعطیلی حتی در تعطیلات قانونی کشور سرویسهای لوله بازکنی شبانه روزی را عرضه می نماییم .

لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی مینی سیتی

دلیل مسدودیت لوله
بسته شدن لوله های فاضلاب وقتی اتفاق می افتد که زباله و مواد اضافی به درون لوله فاضلاب رفته و داخل سیفون یا انحنای لوله گیر کند و رفته رفته همان بخش از لوله مکان جمع شدن آشغال ها شود و احتیاج به لوله بازکنی مینی سیتی و یا چاه بازکنی مینی سیتی پیدا کند. همین مورد موجب می شود میزان زباله های درون لوله بیشتر شود و در نتیجه تجمعی از زباله ها در لوله بماند و سبب گرفتگی لوله فاضلاب شود. در این لحظه است که شخص به تازگی به بروز مشکل پی می برد و متوجه می شود که لوله فاضلاب دچار گرفتگی شده است. در صورتی که باید قبل از بروز این اتفاقات به فکر همچین روزی می بود و از وارد شدن زباله به درون لوله پیشگیری می کرد.
با بسته شدن لوله اشخاص شیوه های گوناگونی را به کار می برند بلکه آن را باز کنند ولی در بیشتر مواقع نمی توانند و بدون حل مشکل کنار می کشند.
ویژگی های لوله بازکنی مینی سیتی :
شرکت هایی که علاوه بر رفع مشکل شما در کوتاه ترین تایم ممکن با بهره گیری از بهترین شیوه های حرفه ای و اصولی دستمزد را هم ارزان و بر اساس قیمت تعیین شده دریافت می کنند.
لوله بازکنی مینی سیتی با قیمت اتحادیه فقط کار شرکت های قانونی می باشد.

لوله بازکنی در مینی سیتی 

شیوه های لوله بازکنی مینی سیتی
رفع گرفتگی لوله توالت و یا شبکه ی لوله کشی حمام و دستشویی جهت بر طرف کردن مسدودیت لوله صورت می پذیرد.
شیوه های گوناگونی بمنظور رفع گرفتگی لوله موجود است که بر اساس علت گرفتی لوله و یا میزان گرفتگی آن بکار برده می شود.
لوله بازکنی مینی سیتی با استفاده از فنر برقی
بهره گیری از فنر جهت رفع گرفتگی های شدید لوله ی توالت بکار برده می شود.
فنر لوله بازکنی مینی سیتی از موتور و فنر ساخته شده است. موتور آن شئ ای شبیه به دریل است که فنر به سر آن وصل شده است.

لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی مینی سیتی

فنر لوله بازکنی در حقیقت یک فنر سر مته دار مناسب با لوله می باشد که انعطاف کافی بمنظور چرخش در داخل انحنای لوله را دارد. شیوه ی کار این دستگاه اینگونه است که فنر را به سر دریل یا موتور ویژه وصل کرده و سر فنر را داخل لوله قرار می دهیم. و سپس موتور را روشن می کنیم تا فنر شروع به گردش کند.
هنگامی که موتور روشن شد و فنر به حرکت در آمد، به آرامی فنر را به داخل لوله می فشاریم. این کار را چندین بار انجام داده تا فنر به حد زیادی داخل لوله برود و به محدوده انسداد لوله برسد.
هنگامی که سر فنر به بخش مسدودیت لوله بازکنی مینی سیتی برسد موجب گردش خاک و اشیاء سفت درون لوله می شود و آن ها را به طرف چاه می برد.

چاه بازکنی مینی سیتی 

لوله بازکنی مینی سیتی با استفاده از پمپ تراکم هوا
در صورتی که علت مسدودیت ی فاضلاب تجمع خاک درون لوله باشد، در این موارد از تراکم هوا جهت بازکردن لوله بازکنی مینی سیتی بهره می بریم. چگونگی بهره گیری از این دستگاه بدین گونه است که با تلنبه زدن، هوا درون دستگاه به حالت فشرده تبدیل می شود و میزان فشار داخل دستگاه بواسطه ی یک عقربه نمایش داده می شود. با گذاشتن دهانه این وسیله بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکنی مینی سیتی ، هوایی که درون دستگاه به صورت فشرده درآمده وارد لوله می شود و مسدودیت های درون لوله را به حالت گردش در می آورد.
ولیکن باید عرض کنم که رفع گرفتگی لوله بازکنی مینی سیتی با استفاده از مواد شیمیایی زمان زیادی می برد و در بیشتر مواقع یا صحیح کار نمی کند

لوله بازکنی مینی سیتی
لوله بازکنی مینی سیتی

و یا موجب ایجاد صدمه شده و اتصالات لوله را خراب می کند. همینطور به خاطر شیمیایی بودن مواد و به وجود آمدن گاز خطرناک توصیه می شود زمان استفاده از آنها، دستکش و ماسک بپوشید و این مواد را در نزدیکی کودکان قرار ندهید.
به طور کلی بهره گیری از مواد لوله بازکن جهت بر طرف شدن مسدودیت های کوچک و مواقع خاص پیشنهاد می شود و صلاح است جهت رفع گرفتگی لوله بازکنی مینی سیتی  و چاهک فاضلاب و حمام با متخصصان لوله یار لوله بازکنی تهران تماس حاصل فرمایید.


 

چرا باید لوله یار را انتخاب کنید ؟

تیم حرفه ای لوله یار همیشه در جستجوی جلب خشنودی و لبخند رضایت مشتریان خود بوده است. لوله یار تیمی پر از ایده است و با مشتریان خود کاملا صادق بوده و همینطور قابل اطمینان، لوله یار کیفیت سرویس رسانی خود را تضمین می دهد‌

آیا لوله یار در منطقه ی خاصی از تهران فعالیت دارد؟

خیر، تیم اصولی لوله یار در تمام مناطق تهران آماده سرویس دهی سر وقت به تمامی مشتریان خود می باشد.

محدوده زمانی سرویسکاران لوله یار؟

ما اصلا تعطیلی نداریم ، به صورت شبانه روزی 24 ساعته در خدمت شما هستیم.

با وجود معضل کرونا چطور از لوله بازکن های شما مطمئن باشیم؟

هر فردی به طور حتم جونش براش مهمه . لوله بازکن های لوله یار نیز همینطورن پس نگران نباشید.

ضمانت شما به مشتری هاتون چی هست؟

در صورتی که مسدودیت رفع نشد هزینه لوله بازکنی را از شما دریافت نمیکنیم.

آیا هزینه شما تضمینی هست؟

هزینه هر کدام از سرویس های ما طبق هزینه ای است که اتحادیه برای ما تعیین کرده و حتی پایین تر از هزینه اتحادیه در تمام استان تهران تیم حرفه ای لوله یار در حال فعالیت هستند.