لوله بازکنی مجیدیه

لوله خونتون گرفته ؟
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی مجیدیه در تمامی مناطق 22 گانه
در 24 ساعت شبانه روز
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی مجیدیه

لوله بازکنی مجیدیه از طرف شمال با بزرگراه شهید زین‌الدین و از طرف جنوب با مسیل باختر هم جوار است، درضمن اینکه همسایه شرقی این محل خیابان کرمان و همسایه غربی آن بزرگراه صیاد شیرازی میباشد. محله لوله بازکنی مجیدیه به واسطه بزرگراه رسالت به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است. جالب است بدانید که  این محله در بحث منطقه کمی متفاوت است، بدین گونه که قسمت شمالی شامل منطقه 4 و قسمت جنوبی شامل منطقه 8 شهرداری تهران به شمار می رود.

لوله بازکنی مجیدیه

ساختار محله

این محل از نوع محلات نه خیلی قدیمی استان تهران محسوب می شود، بر این اساس ساختمان های قدیمی و تاریخی چندانی ندارد و حدودا کلیه آثار آن نظیر یک آسیاب، باغ عین الدوله و حمام های قدیمی باگذشت زمان خراب شده‌اند. نکته مهمی که در باره محله وجود دارد، امکان دسترسی تقریبا خوبش هست، و همین مورد این محله را به یکی از محلات شلوغ تهران مبدل ساخته است. هم اکنون ساخت و ساز در لوله بازکنی مجیدیه رو به افزایش است و برعکس محله های غرب تهران، در این محله می شود آپارتمان‌هایی با اندازه کوچک نیز پیدا کرد.

امکان دسترسی و خیابان های اصلی محله

باتوجه به مطالبی که بیان شد، محله‌ لوله بازکنی مجیدیه از امکان دسترسی مناسبی برخوردار است و جز محله های خوش مسیر محسوب میشود. درصورتیکه قصد دارید از خودروی شخصی استفاده کنید،

لوله بازکنی مجیدیه

به سه بزرگراه رسالت، زین الدین و صیاد شیرازی امکان دسترسی خیلی خوبی خواهید داشت. در رابطه با بهره گیری از وسایل حمل و نقل عمومی هم بایستی خدمتتان عرض کنم که دو ایستگاه نزدیک به محله ، ایستگاه‌های خواجه عبدالله و صیاد شیرازی می باشند. البته ایستگاه گلبرگ نیز برای اهالی بخش شرقی محله پیشنهاد می شود. بی ارتی های خط پایانه آرژانتین به سمت پایانه علم و صنعت که از بزرگراه رسالت می گذرد هم در این محله برخوردار از ایستگاه هستند و کار انتقال را برای مسافران آسان کرده‌اند.

آشنایی با مراكز آموزشي و فرهنگي

عنوان برخی از مراکز آموزشی محله‌ لوله بازکنی مجیدیه  عبارت اند از :

مدرسه آرارات ، 16 متری دوم ، قسمت جنوبی ، شهید اثنی عشری جنوبی

مدرسه خداقلی بالاتر از میدان بهشتی، خیابان عبدی

مدرسه شهید منتظری موجود در قسمت شمالی، خیابان منصوری، خیابان ابراهیمی

مدرسه دانشپوردر 16متری دوم شمالی.خیابان ابراهیمی

مدرسه مهدیه ریحانه انبی در قسمت شمالی.خیابان استاد حن بنا. کوچه جلال

مدرسه امانت قرارگرفته در خیابان ریحانی. بلوار سامان

مدرسه برادران مظفر در 16 متری دوم شمالی. خیابان طالبی

مدرسه راه فاطمه در 16 متری دوم شمالی. بلوار بیژن نبش گلستان 8

همینطور دانشگاه علمی کاربردی در خیابان کرد، خیابان نهاندوست واقع شده. مشتاقان یادگیری زبان انگلیسی نیز این امکان را دارند که از موسسه سپهر در بخش شمالی، میدان ملت، موسیه زبان انگلیسی کوشش نرسیده  به میدان ملت، موسسه زبان آرمنیان موجود در بخش جنوبی، 16 متری دوم بهره مند  شوند.

مراکز خرید محله

مرکز خرید دنیای نور در همسایگی بزرگراه رسالت جز وسیع ترین مراکز خرید واقع در محله لوله بازکنی مجیدیه است. خیابان‌های مهم این محله نیز برخوردار از شمار بسیاری از مغازه‌های گوناگون هستند که همه نیازهای اهالی محله را تامین می‌کنند. از مغازه های لباس گرفته تا مکانیکی ها و مغازه های تعمیر اتومبیل. همینطور اهالی این محله بمنظور فراهم آوردن لوازم روزانه می توانند از بازار میوه و تره بار روبه روی ورودی پارک استفاده کنند.

معرفی تکایا، مساجد و حسینیه های شاخص محله

مساجد این محله عبارت اند از:  مسجد قمر بنی هاشم واقع در خیابان 16 متری دوم، خیابان خانعلی، مسجد چهارده معصوم قرار گرفته در خیابان شهید هدایتی، مسجد الهادی موجود در ریحانی، خیابان صباح غربی. همینطور دو حسینیه علی اکبر قرار گرفته در بخش جنوبی و حسینیه ولیعصر موجود در بخش جنوبی جز سایر مراکز مذهبی این محله به حساب می آیند. البته  کلیسای گریگور لوساووریچ واقع در خیابان شانزده متری اول، کوچه جمشید رویان از دیگر  مرکزهای مهم مذهبی لوله بازکنی مجیدیه محسوب می شوند.

این منطقه دارای چند مرکز درمانی معتمد هست؟

مراکز درمانی محله لوله بازکنی مجیدیه نظیر :مرکز درمان سومصرف مواد محیا قرار گرفته در اتوبان رسالت، خیابان استاد حسن بنا جنوبی. روبروی بانک پاساگارد، درمانگاه سیدان واقع در خیابان جانبازان غربی، خیابان حیدری. درمانگاه همایون موجود در خیابان جانبازان غربی، خیابان جانبازان.

البته باید عرض کنم که از داروخانه‌های این محل می شود به داروخانه مرکزی رسالت قرار گرفته در 16 متری دوم، روبه روی کوچه طالبی، داروخانه ملت نبش کوچه عبدی و داروخانه چهارده معصوم واقع در خیابان هدایتی.

لوله باز کنی مجیدیه شمالی

لوله باز کنی مجیدیه بواسطه سرویسکاران شرکت لوله یار تهران  با بهره گیری از دستگاه های حرفه ای و فنر های تمیز و با ارتفاع صورت می گیرد. چاه بازکنی در مجیدیه شمالی تهران با دو شیوه صورت می گیرد که عبارت اند از:  ۱- لوله بازکنی با استفاده از دستگاه ژنراتور و فنر برقی ۲- لوله بازکنی با استفاده از پمپ غلظت هوا که کارکرد این دو شیوه با هم متفاوت است. هر یک از این شیوه ها خوبی هایی دارد که در ادامه مقاله کاملا بیان می شود.

لوله بازکنی در مجیدیه

دستگاه ژنراتور و فنر برقی وسیله ای استاندارد بمنظور رفع مسدودیت های دشوار لوله فاضلاب است. دستگاه لوله بازکنی ژنراتور و فنر برقی با بافت خوب خود ، کار لوله بازکنی مجیدیه را خیلی راحت تر کرده و دیگر اصلا احتیاجی به استفاده از لوله بازکن های شیمیایی و کنده کاری کاری نمی باشد.

لوله بازکنی مجیدیه
لوله بازکنی مجیدیه

گرفتگی عادی لوله بازکنی در مجیدیه فاضلاب اصولا با گیر کردن وسایل یا دستمال کاغذی، چربی و رسوبات می باشد که این نوع گرفتگی ها با استفاده از فنر برقی صورت می گیرد. اما بعضی وقتها ممکن است پیش بیاید که راه لوله با شن و ماسه، سیمان، قیر، دوغاب و رسوب مسدودیت سختی بسته شده است در این مواقع  گرفتگی لوله با سه نظام دستگاه در کوتاهترین زمان ممکن برطرف می شود.

دلیل بهره گیری از دستگاه ژنراتور و فنر لوله بازکنی، سازگار بودن آن است دستگاه لوله بازکنی مجیدیه مزایای بسیاری دارد که بعضی از آن ها شامل موارد زیر می باشد :

کم حجم و قابل حمل

– بهره گیری از برق شهری

– رفع  گرفتگی‌های شدید

– فنر با ارتفاع زیاد برای لوله‌های طولانی

– سرعت کار در رفع گرفتگی

نشانه های تعیین ترکیدگی لوله چیست؟

با بستن کلیه شیرهای آب، همچنان صدای آب را می شنوید.

قبض آب شما بدون دلیل معلومی به تدریج افزایش می یابد.

شکستگی هایی در دیوار، سقف یا کف زمین بوجود می آید.

کپک زدن و پف کردن دیوار یا سقف و …

لوله بازکنی مجیدیه

جاهای مخصوصی روی زمین گرم است.

بوی  نامطبوع (بویی مثل نم و رطوبت) در جا های خاصی پدیدار می شود.

دیوار، سقف یا کف زمین رنگش رنگ می کند و یا لک شده است.

فرورفتگی(نشست کردن) بخشی از خاک و دیوار

اگر چنین علائمی را مشاهده کردید، فوری با شماره مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. تا تیم حرفه ای با تجهیزات به روز به منزل شما برای لوله بازکنی مجیدیه فرستاده شود.

ترمیم و بازسازی در این منطقه عبارت اند از:

ترمیم لوله کشی موتورخانه تعیین نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله آب و فاضلاب حمام و توالت با استفاده از دستگاه نشت یاب

بازسازی لوله بازکنی مجیدیه موتورخانه ترمیم لوله های ناقص و یا تعویض لوله بازکنی مجیدیه حمام ، توالت و دستشویی

بازسازی پکیج و تعبیه تعمیرات ایزوگام و لایه بندی کف توالت و حمام در صورت ناقص بودن

ترمیم شوفاژ کاشی کاری و سرامیک دوباره بخش های خراب شده توالت و حمام در لوله بازکنی تهران

ساخت وساز حرارتی تعمیرات و اصلاحات گچ نم و رطوبت دیده سقف و دیوار

ترکیدگی لوله شوفاژ لوله بازکنی در مجیدیه و ایزوگام کل جاهای مورد احتیاج ساختمان و چاه بازکنی مجیدیه


 

ماجرای لوله بازکنی مجیدیه 30 هزار تومانی ؟!

وقتی تماس می گیرید، پشت تلفن به شما می گویند ما کار لوله بازکنی را تنها با 30 هزار تومن انجام می دهیم‌. و زمانی که به موقعیت شما آمدند کار را انجام می دهند و بعدش احتمال دارد بگویند 300  تومان و منظور ما 30 هزار تومان بوده ولی الان 10 متر فنر کار کردیم.

چقدر وقت لازم است تا  نزدیکترین لوله بازکن به مبدا برسد؟

مجموعه لوله یار از سرعت بالایی برخوردار است. از موتور استفاده می کنیم اما ممکنه ترافیک باشه. 30 دقیقه زمان کافیه.

قیمت لوله بازکنی نهایتا چقدر میشه؟

قیمت ما یک قیمت رقابتیه  اما از ما قیمت مناسب تر هم کم نیست !  ولی باید عرض کنم که گول ظاهر رو نخورید . زمانی که کار را تمام کنند  صحبت های متدوالی دارن که ما خودمون بلدیم اما مشتریان عزیز متوجه نیستند. برای مثال: منظور ما متری 30 هزار تومان بود. ولی الان 10 متر با فنر کار کردم باید 300 تومان پرداخت کنید!

ساعت کاری مجموعه شما چگونه است؟

به هیچ وجه تعطیلی نداریم حتی روز های تعطیل رسمی ، هر ساعت از شبانه  روز در خدمت مشتریات محترم هستیم.

شماره تماس مجموعه لوله یار ؟

شماره برای ثبت سفارش 28425218-021 میباشد.