لوله بازکنی کاشانک

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی کاشانک
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی کاشانک

لوله بازکنی کاشانک در زمان ناصر الدین شاه، اراضی این محله به صورت باغ های بزرگ و وسیعی بود که متعلق به معشوق شاه، انیس الدوله یکی از همسران شاه، بود. افراد قدیمی این طور شرح می دهند که انیس الدوله از ناصرالدین شاه تقاضا می کند تا حکمرانی کاشان را به او بسپارد و به خاطر ناصرالدین شاه سند شش دانگ این باغ ها را به اسم همسر خود می کند و از آن زمان اسم لوله بازکنی کاشانک برای این محله انتخاب شد. موسسان محله دو قوم به اسم های طائی و امینیان بودند. تقریبا 200 سال قبل قوم طائی از محلاک قرچک و ورامین و طایفه امینیان هم چند سال بعد از قوم طائی از دو محله به طرف محله رفتند. بعد از 100 سال دو قوم دیگر نیز به اسم های ناطقیان و خیری از محله لواسان به طرف این محل کوچ کردند. نخست این افراد آدم های ناتوانی بودند که در قسمت تپه های این محله زندگی کردند و رفته رفته این اشخاص به پولدار ترین اشخاص تبدیل شدند‌.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک

معرفی محله

محله لوله بازکنی کاشانک شامل محلات قدیمی منطقه 1 استان تهران می باشد که به دلیل نزدیک بودن به بلندی های البرز از آب ‌وهوای مناسبی برخوردار است. اهالی این منطقه حدود 30 هزار نفر می باشد. در مجاورت محله ، محله آجوادیه و محله دارآباد واقع شده اند. این ناحیه از سمت شمال به بلندی های البرز، از سمت جنوب به شهرک چمران، از سمت شرق به محله آجوادیه و از سمت غرب به محله حصار بوعلی متصل می‌ شود.

ساختار محله

محله لوله بازکنی کاشانک دارای 200 سال پیشینه است که در قدیم ساختار مستهلکی داشته است. در طی گذشت زمان ساکنین این محله اقدام به ترمیم ساختار از کار افتاده  کردند، به تدریج باغ‌ها و اراضی کشاورزی این محله به ساختمان ها و آپارتمان‌ های چند طبقه تغییر شکل دادند. در حال حاضر، سطح اجتماعی و شهری خوبی دارد.

خیابان‌های اصلی

خیابان موحد دانش، خیابان منجیل، خیابان سپند، خیابان شهید خویی،

بازار های خرید

از معتبر ترین مراکز خرید این محله می شود موارد زیر را نام برد:
مجتمع تجاری پارک سنتر: نشانی چهارراه فرمانیه نارنجستان 7، مجتمع تجاری عرش آجودانیه: نشانی تقاطع پور ابتهاج، مرکز خرید اقدسیه: نشانی نیاوران روبروی بازارچه صدف، مرکز خرید صدف: آدرس نبش پاساژ صاحبقرانیه،

اماکن تفریحی

اصلی ترین اماکن تفریحی این منطقه عبارت اند از :
مجموعه ورزشی رویال اقدسیه، باشگاه ‌هایی مثل بانک ملی، میثاق آجودانیه و باشگاه جوان، رستوران ‌های لامیان، فرنگی و حیدربابا، چنار مسجد ولیعصر: پیشینه این درخت به 600 سال قبل باز می گردد و درون آن یک اتاقک کوچکی وجود دارد، موزه گردشگری و باغ وحش ایران

دلیل تقاضای های بسیار جهت خرید خانه در این منطقه چیست؟

آب و هوایی عالی این محله، عدم وجود طرح ترافیکی، بودن شرایط و آپشن هایی در خصوص آموزش، درمانی و ورزشی باعث جذب اشخاص بسیاری به این محله شده است. همینطور به خاطر رشد خانه سازی در این محله و هم اینکه این محله دارای ساختار مناسبی است و همین موارد موجب شده محله کاشانک به یکی از محبوب ترین و مطرح ترین محلات استان تهران مبدل شود.

ساختار انسانی

جمعیتی که در این محله زندگی می کنند، به دو قشر کاملاً مجزا تقسیم می شوند. قشر پایین در بخش تپه ها زندگی می کنند. شمار بسیاری از آپارتمان های این محله قولنامه مسکونی ندارند. طبق تازه ترین ناحیه بندی های صورت گرفته در سال 1387 گستردگی این محله تقریبا 2482565 کیلومتر مربع برآورد شده است.

امکان دسترسی

ایستگاه مترو نوبنیاد در حوالی لوله بازکنی کاشانک است. بواسطه ی خیابان های دارآباد و آجودانیه این امکان را دارید که به دیگر مناطق تهران برسید. اگرچه در نظر داشته باشید که این محله جزء محله های شمالی استان تهران است و به همین خاطر یکمی از مرکز شهر و جنوب شهر دور است و شما بمنظور رسیدن به این محله ها چاره ای ندارید جز اینکه تایم بیشتری را بگذارید.

آپشن ها

از لحاظ درمانی بیمارستان نورافشار و بیمارستان مسیح دانشوری در دارآباد احتیاجات پزشکی و درمانی این محله را فراهم می کنند. لوله بازکنی کاشانک در حوالی ییلاقات شمال تهران می باشد با این وجود پارک نیلوفر هم همانند یک محیط سبز در این محله واقع شده است. رستوران ها و کافی شاپ های گوناگونی هم بمنظور تفریح ساکنین این محله ساخته شده اند.
مجموع کاخ نیاوران متشکل از کاخ اختصاصی نیاوران، کاخ صاحبقرانیه و موزۀ حوضخانه، کوشک احمدشاهی، موزۀ جهان نما، کتابخانۀ اختصاصی، موزۀ اتومبیل های ویژه کاخ نیاوران و باغ کتیبه‌هاست که جزء باشکوه ترین اماکن دیدنی این محل می باشد.

لوله باز کنی کاشانک

لوله بازکنی کاشانک بسته شدن لوله های فاضلاب وقتی اتفاق می افتد که زباله و وسایل دور ریختنی به درون لوله فاضلاب افتاده باشند و در سیفون یا خمیدگی های لوله گیر کنند و به تدریج همان بخش لوله تبدیل به مکانی برای جمع شدن آشغال ها شود. همین مورد موجب می شود میزان آشغال های درون لوله بیشتر شده و در نتیجه رسوبی از زباله ها داخل لوله بماند و سبب گرفتگی لوله فاضلاب شود. در این موقع است که شخص می فهمد این اختلال از کجا شروع شده و متوجه می شود که لوله فاضلاب بسته شده است. در صورتی که باید قبل از این اتفاقات رعایت کرده و از وارد شدن زباله به درون لوله پیشگیری کند.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک
رفع گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از ژنراتور لوله بازکنی کاشانک

نخستین شیوه ماهرانه لوله بازکنی کاشانک بهره گیری از فنر لوله بازکنی یا ژنراتور لوله بازکنی است که بعضی ها آن را لوله بازکن برقی یا فنر برقی نیز می نامند. فرق آن با فنر لوله بازکنی بخاطر برقی بودنش است بدین صورت که همان فنر لوله بازکنی به موتوری الکتریکی وصل شده و با همیاری موتور شروع به چرخش می کند که این مسئله سبب بیشتر شدن توانایی و عملکرد آن می شود به گونه ای که هر مدل مسدودیت درون لوله بازکنی کاشانک را رفع می کند. بهره گیری از ژنراتور برقی بمنظور حل مشکل گرفتگی های چاه توالت، کف شوی حیاط که دلیلش سنگ و خاک و آجر است و کف شوی حمام مناسب است و هر مدل گرفتگی را برطرف می کند.
بکارگیری ژنراتور هم مثل استفاده از فنر دستی است که تنها فرقشان این است که با روشن کردن موتور، دستگاه بطور اتومات فنر را به چرخش در می آورد و گرفتگی را برطرف می کند. حدودا همه شرکتهای لوله بازکنی کاشانک و همینطور شرکت لوله یار از این مدل دستگاه ها دارند و بعضی هم از مدل کم وزن تر و قابل حمل آن که حرفه ای تر است بهره می برند. شرکتهای لوله بازکنی بمنظور حل مشکل گرفتگی های مختلف، فنر لوله بازکنی یا ژنراتور را بکار می برند.

دستگاه تراکم هوا مدل دیگر لوله بازکنی کاشانک

دومین دستگاه کاربردی در خصوص لوله بازکنی کاشانک ، دستگاه تراکم هوا می باشد و در حل مشکل گرفتگی لوله ها می تواند کمک کند. این دستگاه هم مانند چاه بازکن کار می کند، تنها فرقشان در این است که فشار هوا بواسطه ی دستگاه به وجود می آید. جهت برطرف کردن هر مدل مسدودیتی در لوله ها استفاده می شود و تفاوت آن با فنر لوله بازکن در این است که محدودیتی ندارد و می تواند گرفتگی های موجود در انتهای لوله را نیز باز کند.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک

نشانه های بسته شدن لوله فاضلاب | لوله بازکنی کاشانک

تخلیه آهسته آب در سرویس بهداشتی نشانه ای از مسدودیت یا پر شدن چاه، بوی نامطبوع فاضلاب علتی بر خرابی سیفون و یا پر شدن چاه، خالی شدن آهسته آب از سینک آشپزخانه، کف کردن زیر سینک دلیلش بسته شدن و پاک کردن آشغال، رسوب گرفتن لوله فاضلاب و حمام مخصوصا جاهایی که آب آنجا شور است، بالا آمدن آب از سیفون آشپزخانه دلیلش بسته شدن راه لوله،

لوله بازکنی در کاشانک

لوله بازکنی در کاشانک یکی از سریع ترین سرویس های چاه فاضلاب در شهرهای وسیع مثل این منطقه می باشد. چون در اغلب نقاط مختلف این ناحیه شبکه ی فاضلاب شهری، به طور جامع موجود نیست. و یکی از موضوعاتی که در حال حاضر در لوله بازکنی تهران با آن مواجه هستیم ، تخلیه چاه زمان بالا زدن چاه فاضلاب می باشد. با تحویل کار لوله بازکنی در کاشانک به شرکت لوله یار، این ضمانت را به شما می دهیم. به دلیل بی رابط بودن سرویس ها با ارزانترین قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن، تیم متخصص ما برای ارائه خدمات، خدمت شما اعزام خواهند شد.

چاه بازکنی کاشانک

ماندگاری و عملکرد لوله بازکنی کاشانک فاضلاب به موارد گوناگونی وابسته است. در اراضی ماسه ای خاک توانایی خشکاندن زمین را در حد بالایی دارد که اصولا چاه به سرعت پر نمی شود.

لوله بازکنی کاشانک
لوله بازکنی کاشانک

در زمین های رسی از سمتی منفذ های خاک برای کشیدن آب کم هست. و از سمت دیگر به خاطر وجود رسوب مواد گوناگون بر دیواره چاه فاضلاب ، امکان پر شدن چاه بیشتر می شود.
بوی نامطبوع فاضلاب و پیچیدن بوی فاضلاب داخل ساختمان بدون دلیل خاصی
بر طرف نشدن گرفتگی، حل نشدن گرفتگی توالت فرنگی و یا ایرانی، کفشور های مرتبط به چاه
دیدن حشرات، حشراتی موزی مانند سوسک و یا پیدا کردن حشرات در توالت و حمام یا آشپزخانه


 

آیا شمادر خصوص هزینه ای که دارید، ضمانت می دهید؟

هزینه هر کدام از سرویس های ما طبق نرخی است که اتحادیه برایمان تعیین کرده و البته پایینتر از نرخ اتحادیه هم در تمام تهران تیم متخصص ما در حال فعالیت هستند.

آیا شما در پایان کار، اقدام به تمیز کاری می کنید؟

تمیزکاری بواسطه ی تیم شرکت لوله یار و خشنودی مشتریان عزیز از کار صورت گرفته و پیشگیری از کثیف کاری در هنگام کار.

شرکت لوله یار، جمعه ها تعطیله؟

خیر، ما جمعه ها تعطیل نیستیم، روز های تعطیل رسمی هم در دسترس هستیم. شرکت لوله یار برترین خدمات را عرضه می نماید، تمام تلاش ما جلب خشنودی شماست.

چقدر زمان می بره تا برسید؟

یکی از اصلی ترین هدف های انتخاب یک شرکت مناسب بمنظور لوله بازکنی و تخلیه چاه سر موقع بودن تیم متخصص هست، بلافاصله بعد از تماس شما، کمتر از یک ساعت خودمونو می رسونیم.