لوله بازکنی کامرانیه

تماس از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی کامرانیه
و تمامی مناطق 22 گانه تهران 
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی کامرانیه جزء محلات مرفه نشین در محدوده شمیران موجود در شمال تهران بزرگ است.

این محله كه در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شميرانات واقع شده است، یکی از مناطق گران قیمت تهران به شمار میرود.
اين محله به مرکز خيابان ، خودش دارای دو محله کم وسعت تر با اسم جنوبی و شمالی‌ می‌باشد. منطقه جنوبی در جنوب خيابان فرمانيه و منطقه شمالی در شمال اين بلوار وجود دارد. اين محله از سمت شمال با خيابان نياوران، از سمت جنوب با بزرگراه صدر، از سمت شرق با فرمانيه و دهكده حصاربوعلی و از سمت غرب با چيذر و دزاشيب همجوار است.

این محل همانند اغلب مناطق شميران، ساختاری روستایی شکل داشته و ترکیبی از شهرسازی جدید و قدیم در آن مشاهده میشود. اين محله به خاطر قرارگیری آن در دامنه قله كلكچال، سرازیری و بلندی بسیاری دارد؛ به گونه ای که بلندای خیابان كامرانيه از ۱۵١۶ متر بیشتر از سطح دریا در جنوب تا ١۶۵۶ متر در شمال متفاوت است.
اغلب زمینهای این محله ، زمانی باغ و عمارت کامران‌میرزا، فرزند سوم ناصرالدین‌شاه قاجار بوده‌است و اسم كامرانيه هم برگرفته از اسم اون است. اولین خط تلفن شهر تهران در كامرانيه راه اندازی شد که ناصرالدین شاه با دارالحکومه تهران گفتگو کرد. همینطور نخستین بیمارستان حیوانات خانگی ایران با اسم بیمارستان دامپزشکی تهران هم در این محله قرار گرفته است.

لوله بازکنی کامرانیه
لوله بازکنی کامرانیه

موقعيت قرارگیری

این محل از سمت جنوب به بزرگراه صدر و اختياريه، از سمت شمال به منظريه و نياوران، از سمت شرق به فرمانيه و از سمت غرب به چيذر و دزاشيب منتهی می‌شود.
این محله، برخوردار از خیابان لوله بازکنی کامرانیه و کوچه‌های شاخه شاخه آن است. این خیالان از بزرگراه صدر در جنوب شروع شده، در اواسط راه در چهارراه خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو را به یکدیگر متصل میکند و در شمالی‌ترین بخش خود به خیابان نیاوران متصل می‌شود. اين خيابان در بخش پايين چهارراه ، جنوبی و در بالای آن، به منطقه شمالی معروف است.

سفارتخانه‌ها

سفارت کشورهای ونزوئلا، لیبی، ایرلند و اسلوونی در این منطقه قرار دارند. این محله، محل زندگی بعضی خانواده‌های دیپلمات غیرایرانی در تهران است.

خیابان‌های اصلی عبارت اند از:
خيابان لوله بازکنی کامرانیه شمالی (بازدار)، خيابان جنوبی (پاشاظهری)، خيابان شيبانی، خيابان رکن‌الدین همایون‌فرخ، خيابان كامران، خيابان ثروتی ( مهماندوست )، خيابان داريوش، خيابان مينا، خيابان مرواريد، خيابان فيروزه، خيابان فريماه، خيابان فاتح، خيابان اقدام، خيابان سعيدي

خطوط حمل و نقل عمومی

خطوط اتوبوسرانی گذری از اين محله به شکل زیر مسافران را انتقال میدهند:
خط ۱۰۶ پایانه لاله به طرف پایانه شهید افشار (پارک وی)در مسير بلوار ارتش ، بزرگراه هاي امام علي ، شهيد بابايي ، ايستگاه متروي نوبنياد ، برزگراه صدر ، بزرگراه مدرس
خط ۲۱٧ شهرک صدف به سمت بلوار صبا (متروی قیطریه) در مسير شهرك صدف و نفت ، ميني سيتي ، بلوار ارتش ، نارنجستان هفتم ، خيابان لواساني ( فرمانيه )، بلوار شهيد اندرزگو ، قيطريه و بلوار صبا
خط ۲۲۰ ميدان ازگل به سمت پایانه تجریش در مسير خيابان ازگل ، بلوار نيروي زميني ، ميني سيتي ، بلوار ارتش ، خيابان موحد دانش ( اقدسيه ) ، خيابان پاسداران ، خيابان لواساني ( فرمانيه )، خيابان باهنر ( نياوران )، ميدان قدس ، خيابان شهرداري و ميدان تجريش

بوستان‌های محله

بوستان امام علی در اين محله در محدوده نبش چهارراه وجود دارد که سال ۱۳۸۳ قابل استفاده شد. اين محله به پارک نياوران و پارک جمشیدیه هم بسيار نزديک است.

برج های معروف

برج روما ريزيدنس
هفت هزار متر زمین علی رقم آپشنهای راحتی۴ طرف آن که در محیط 47 هزار متری واقع شده منظره ای را تشکیل داده است که توجه هر مخاطبی را به خود جلب میکند. از این متراژ، سه هزار و دویست متر مربع آن محیط مسکونی فرا گرفته است و واحد‌های تجاری هم محدوده ای تقریبا هزار متر مربع را به خود اختصاص داده است. مشاعات هم تقریبا چهارده هزار متر است. به خاطر مدل طراحی آن با اسم چلیپا معروف است اغلب استفاده از نور طبیعی در کل روز وجود خواهد داشت به صورت کلی میشود بیان کرد که این برج از مدل نئوکلاسیک در مدلسازی خود استفاده کرده است. بلندی برج 71 متر است. ظاهری واقعا زیبا دارد.

لوله بازکنی کامرانیه

یکی از مهم ترین سرویسهای شرکت لوله یار، لوله بازکنی کامرانیه و چاه بازکنی کامرانیه با پرسنلی مجرب و در کمتر از از ۳۰ دقیقه به تمام محل و اطراف می باشد تنها لازم است با شرکت لوله یار تماس حاصل فرمائید. معمولا دلیل انسداد لوله های فاضلاب آشپز خانه یا لوله فاضلاب لباسشویی این هست که روغن و باقی مانده ظروف وارد لوله میشود در درون لوله فاضلاب به حالت جمع شده در می آید و باگذشت زمان لوله دچار بستن رسوب میشود و راه لوله کوچک شده و درنتیجه موجب انسداد راه میشود.

لوله بازکنی کامرانیه
لوله بازکنی کامرانیه

لوله بازکنی کامرانیه و چاه بازکنی کامرانیه با تضمین شرکت لوله یار
بهره گیری از لوله بازکن های متخصص بمنظور باز کردن انواع لوله ها در اندازه های متنوع
عرضه سرویس های ساختمانی در کلیه منطقه بواسطه ی اشخاص کار بلد
لوله بازکنی کامرانیه و چاه بازکنی کامرانیه در تمام مناطق محله و اطراف آن
تعیین محدوده درست چاه و همینطو باز و بسته کردن درب چاه فاضلاب
لوله کشی در کلیه نقاط کامرانیه و ترمیم موتور خانه و شوفاژ
تعیین محدوده درست ترکیدگی لوله حمام و دستشویی و لوله توکار

لوله بازکنی در کامرانیه

در صورتیکه چاه فاضلاب خانه و یا شرکت شما مسئله ای در خصوص زود سرازیر شدن دارد صلاح است بدانید که باگذشت زمان لجن وچربی ویا مواد شوینده که وارد چاه می شود منبع و سوراخ های چاه را می بندد و مسیر جذب فاضلاب را میگیرد و چاه شروع به سرازیر شدن می کند .اگر شما در این موقعیت با این مسئله مواجه شدید، پیشنهاد می شود که خالی کردن های چند باره را انجام ندهید چراکه هزینه های بیشتری برایتان خواهد داشت.
مناسبترین روش این است که برای یک مرتبه تخلیه جامع ولایروبی کارهای تراش و باز کردن منبع و سوراخ های چاه را انجام دهیم و تا همیشه، از این مشکل آسوده باشیم .لوله بازکنی کامرانیه و چاه بازکنی کامرانیه مفتخر است که با یک تماس برترین و مناسبترین ترین راهنمایی هارا برای شما دوستان انجام دهد تنها کافیست با لوله یار تماس بگیرید و از سرویسها و راهنمایی های ما استفاده نمایید .
انجام کلیه سرویسهای مرتبط با لایروبی چاه با ماشین نیسان و خاور
حفاری چاه فاضلاب و حفاری چاه فاضلاب بواسطه ی مقنی کار مجرب
چاه بازکنی کامرانیه و تخلیه سپتیک و تخلیه سپتیک تانک بواسطه ی شزکت لوله یار
تعبیه و ترمیم کاری مرتبط با سپتیک و لوله بازکنی کامرانیه سریع
لوله کشی  و لوله کشی حمام و دستشویی و توالت فرنگی
انجام تمام کارهای مرتبط با پیمان کاری و گود برداری و خاک برداری خانه
تعمیر و تعویض کاسه توالت فرنگی و ایرانی و همینطور لوله کشی آن

لوله بازکنی کامرانیه
لوله بازکنی کامرانیه

چاه بازکنی کامرانیه

ممکنه تا حالا این سوال برایتان پیش آمده که در چند سال اخیر چطور زمانی که لوله ای بسته می شد آن را باز می کردند در صورتی که مثل الان تجهیزات و شرکتهای لوله بازکنی موجود نبود. برای این منظور، فنر لوله بازکنی را به سر دریل وصل می کردند و شروع به رفع گرفتگی لوله فاضلاب می کردند. اما در اکثر موارد این کار پاسخگو نبود چراکه سرعت عمل دریل خیلی بالا بود و چون فاقد محافظ بود سبب میشد که یک کار لوله بازکنی تایم بسیاری را ببرد. اما با تولید تجهیزات و وسایل لوله بازکنی این مسائل رفع شد.
رفع مشکل مکان درست نم و رطوبت و بوی فاضلاب و لوله بازکنی در کامرانیه
تعویض سیفون، برطرف کردن نشت سیفون بواسطه ی اشخاص حرفه ی و کار بلد
اتصال فاضلاب ساختمان به فاضلاب شهری در پایین ترین زمان ممکن
برطرف کردن بوی نامطبوع فاضلاب،حمام،دستشویی و رفع نم آن با استفاده از تجهیزات کار آمد
ایزوگام کاری دو سطحی در حمام و دستشویی بمنظور پیشگیری از رفع نم
تعبیه توالت فرنگی، ترمیم و رفع گرفتگی توالت فرنگی در کامرانیه
تعویض دستشویی فرنگی به ایرانی و همینطور ایرانی به فرنگی بواسطه ی شرکت لوله یار

لوله بازکنی کامرانیه
لوله بازکنی کامرانیه
مزایای بهره گیری از دستگاه لوله بازکنی کامرانیه

دستگاه لوله بازکنی بمنظور رفع گرفتگی لوله های مختلف فاضلاب استفاده می شود. این دستگاه با وجود نمایی خوب برای کار را جهت باز کردن لوله ها راحت کرده و بصورت کلی از موتور و فنر ساخته شده است. موتور، توان کافی بمنظور رفع مسیر لوله را فراهم می کند و فنر با توانی که از موتور دریافت میکند سبب می شود لوله، راه را با قدرت بسیاری طی کرده و نقاطی که دچار گرفتگی است را به بهترین شکل باز می کند.
جابجایی آسان به محل کار جهت انجام لوله بازکنی کامرانیه
بهره گیری از برق شهری برای فعالیت بمنظور لوله بازکنی کامرانیه
رفع گرفتگی لوله های شدید بمنظور چاه بازکن کامرانیه
فنر های گوناگون در اندازه های مختلف بمنظور باز کردن چاه فاضلاب و لوله بازکنی تهران
فنر بلند برای لوله‌های مرتفع بمنظور لوله بازکنی کامرانیه


 

هزینه لوله بازکنی شرکت لوله یار چگونه محاسبه خواهد شد؟

به صورت توافقی تعیین می گردد ، ما همیشه در آگهی های خود بیان کرده ایم که خشنودی و دیدن لبخند رضایت از مشتریان اولین هدف ما می باشد و به صورت کاملا صادقانه گفته ایم که بمنظور جذب خشنودی مشتری ، سروس های لوله بازکنی لوله یار را با حتی با تخفیف و ارزان تر از سایر باربری ها عرضه می نماییم و بایستی عرض کنم که به هیچ وجه، دغدغه ای در خصوص هزینه نداشته باشید.

چطور می توان به لوله یار ، از نظر مرغوبیت کار و شرایط سرویسکاران اعتماد کرد؟

حرف ما همیشه این هست که ما جار نمی زنیم که بهترین هستیم در لوله بازکنی و تبلیغات الکی هم نداریم اما همیشه تلاش کرده ایم در مجموعه لوله بازکنی لوله یار اشخاصی را استخدام کنیم که از نظر فرهنگی و تخصص در کار در حد بالایی باشند چون که این موضوع کار گروهی را بهتر و خشنودی مشتری را دریافت می نماید.

ساعات کاری شرکت لوله یار به چه صورت هست ؟

شرکت لوله یار با بهترین کادر و کاملترین تجهیزات لوله بازکنی در ۲۴ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی می باشد .

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

شما میتوانید برای ثبت درخواست خود با شماره 28425218-021 تماس بگیرید