لوله بازکنی گیشا

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی گیشا در تمامی مناطق 22 گانه
شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی گیشا محله کوی نصر که معمولا به این اسم معروف است، جزو محله‌های پر طرفدار در غرب استان تهران است و بوستان گفتگو از جاذبه های این محله به حساب می آید. امکان دسترسی محله لوله بازکنی گیشا خوب است و از سمت شرق با بزرگراه چمران و از سمت غرب با بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از سمت شمال با بزرگراه حکیم و از سمت جنوب با بزرگراه جلال آل احمد مرزشان یکی است. محله کوی نصر یکی از بهترین محله‌ها برای سکونت است و تقریبا محدودیتی ندارد. در ادامه مقاله با آپشن های این محله بیشتر آشنا می‌شویم.

لوله بازکنی گیشا

امکان دسترسی

امکان دسترسی یا محله کوی نصر از شرایط خوبی برخوردار است. برای کسانی که از وسایل حمل‌ونقل عمومی بیشتر استفاده می کنند، خط اتوبوس تندروی پایانه افشار-پایانه جنوب در دسترس است و در کوی نصر ایستگاه دارد. ایستگاه متروی دانشگاه تربیت مدرس در خط ۷ به این محله نزدیک است، اگرچه به علت تعمیرات در حال حاظر راه اندازیی نشده است. به جز اتوبوس و مترو تاکسی‌های این محله به بیشتر مناطق استان تهران رفت و آمد می‌کنند. پس می توان نتیجه گفت در بحث دسترسی، محله لوله بازکنی گیشا محدودیتی ندارد.
برای کسانی که از اتومبیل خودشان استفاده می‌کنند بزرگراه چمران، بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، بزرگراه حکیم و بزرگراه جلال آل احمد امکان دسترسی دارند.

مکا های آموزشی

تعدادی مرکز آموزش عالی در نزدیکی محله کوی نصر ساخته شده است که این محله را به محله ای منتخب از لحاظ آموزش عالی مبدل کرده است که از آپشن های محله هستند. دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده‌های علوم اجتماعی، روان‌شناسی، فنی، مدیریت و اقتصاد تهران در نزدیکی محله واقع شده اند.
مدرسه های دخترانه و پسرانه بسیاری در مقطع های گوناگون در محله لوله بازکنی گیشا موجود است. از جمله این مدرسه ها می توان به دبیرستان دخترانه پاک‌نژاد، دبیرستان دخترانه شهید منتظری، دبستان پسرانه شهید محمدباقر صدر و مرکز پیش‌دانشگاهی دخترانه فیاض‌بخش اشاره کرد.

بازار خرید

مجتمع تجاری وسیع نصر که در بخش مرکزی خیابان واقع شده است با گوناگونی برندها و فروشگاه‌های متنوع، نیازهای سطوح مختلف مردم لوله بازکنی گیشا و حتی محله های کناری را تامین می کند. در بازار عظیم نصر فروشگاه‌های گوناگونی مثل طلافروشی، لباس‌فروشی و اسباب‌بازی فروشی مقرر شده اند.
در طبقه پایینی این مرکز خرید هم چند فروشگاه فست ‌فود موجود است که بعد از خرید می توانید در آن مکان غذای دلخواهتان را سفارش دهید و میل کنند. این آپشن های محله باعث شده جمعیت بسیاری به خرید خانه در محله راغب شوند.

مراکز مذهبی

مساجد حضرت ابوالفضل، جعفری و امام حسین از مکان های مذهبی محله لوله بازکنی گیشا هستند که نمازهای یومیه و آداب مذهبی در آن‌ها صورت می گیرد. حسینیه‌ها و هیئت‌ها هم در کنار مساجد سرویس های مذهبی عرضه می‌نمایند.
مکان های درمانی
بیمارستان بزرگ و با ساز و برگ میلاد در محله کوی نصر قراره گرفته است که خیلی از احتیاجات درمانی بیماران را تامین می‌کند. به جز بیمارستان میلاد درمانگاه‌های شفاگستر، مینادیس، درمانگاه دندانپزشکی و چند داروخانه نیازهای بهداشتی عموم را برطرف می کند.

مکان های دولتی

آموزش و پرورش منطقه ۲، نمایشگاه همیشگی شهرداری تهران و کتابخانه چمران جزو مراکز دولتی محله کوی نصر هستند.

مکان های تفریحی و ورزشی

یکی از جاذبه های محله به جز برج بلند میلاد و ظاهر باشکوه آن، بوستان گفتگو است. امکان دسترسی لوله بازکنی گیشا به بوستان گفتگو مناسب است و اهالی از وجود این بوستان استفاده می کنند.
افراد معروفی که در این محل قبلا زندگی کرده یا می‌کنند
کوی نصر از گذشته جزو محلاتی بوده‌ که اشخاص معروفی در آن زندگی می کردند این افراد :
دکتر حسن تجدد، استاد جلیل شهناز، سهراب سپهر، فریبرز لاچینی، عادل فردوسی‌پور، محمود شهریاری، رامبد جوان هستند.

لوله بازکنی گیشا

ما گروهی شامل افراد کاربلد در لوله بازکنی گیشا و تخلیه چاه گیشا داریم. تیم ما طرفدار جدی تکنولوژی های‌ روز هستیم ، کار تیمی را خوب درک می کنیم و برای ارائه برترین سرویس ها، شرکت لوله یار را بر اساس قواعد شش موردی رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، رونق دانش، دقت و پایبندی به وظیفه های اجتماعی رونق بخشیده ایم.

لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی در گیشا

با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در خدمات فنی و مهندسی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.
لوله بازکنی توالت فرنگی محله گیشا
نصب توالت فرنگی در محله گیشا
لوله بازکنی
ترمیم توالت فرنگی در گیشا
خدمات کامل توالت فرنگی توسط کادر مجرب
سرویس های مهم شرکت لوله بازکنی گیشا
نشت یابی نشت با دستگاه در گیشا و لوله بازکنی و تخلیه چاه گیشا
چندشاخگی فاضلاب خانه و ساختمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی گیشا
برطرف کردن بوی بد حمام، دستشویی، چاه و فاضلاب
لایه کاری و ایزوگام کاری کف حمام و دستشویی برای پیشگیری از بوجود آمدن نم
تعبیه توالت فرنگی در گیشا و همچنین سرویس مربوط به آن و چاه بازکن گیشا
تغییر توالت فرنگی به ایرانی و همینطور ایرانی به فرنگی و لوله بازکنی
اعمال ترمیم های مربوط به زیرساخت های ساختمان و اجرای سرویس های مربوطه
عمل رسوب گیری و جرم گیری لوله آشپزخانه و حمام همینطور لوله بازکنی
ترمیم و اعمال لوله کشی موتورخانه تعبیه و ترمیم پکیج ، شوفاژ
چند شاخگی فاضلاب خانه به فاضلاب شهری و لوله بازکنی گیشا
ترمیم و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی و لوله بازکنی

لوله بازکنی گیشا

چاه بازکن گیشا

شرکت چاه بازکن گیشا با برخورداری از ژنراتور حرفه ای که توانایی رفع گرفتگی لوله‌ های کف شور حمام،آشپزخانه،کف شور گلخانه،کف شور حیاط،کف شور توالت،روشویی ،ظرفشویی،توالت فرنگی،سرویس بهداشتی ایرانی،لوله پشت بام،خروجی اصلی فاضلاب ساختمان و…این ژنراتور همینطور توانایی باز کردن لوله های با اندازه بزرگ و طولانی را دارد.
شرکت چاه بازکن گیشا استان تهران همینطور مجهز به دستگاه غلظت هوا است، بمنظور رفع گرفتگی لوله های سیمانی یا چدنی که با رسوب بسته شده باشد استفاده می شود. این لوله ها را با بکارگیری این دستگاه باز می کنند، بدون هیچ مشکلی با انتخاب شرکت لوله یار از بهترین تیم و حرفه ای ترین اشخاص در بحث لوله بازکنی در گیشا استفاده کنید.
پراکندگی فاضلاب آپارتمان به فاضلاب شهری و لوله بازکنی
حذف و رفع بوی نامطبوع توالت و دفع بوی بد لوله فاضلاب
اعمال و ترمیم های لایه کاری و ایزوگام کف حمام ، دستشویی و سقف ساختمان
ترمیم و سرویس دستشویی و لوله توالت فرنگی و ایرانی
لوله بازکنی دستشویی فرنگی گیشا و لوله بازکنی
تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و لوله بازکنی گیشا
رفع بسته شدن لوله توالت فرنگی و لوله بازکنی توالت فرنگی در محله گیشا
ترمیم و تعبیه دستشویی فرنگی و همینطور لوله بازکنی دستشویی فرنگی در محله گیشا
لوله بازکنی گیشا و لوله بازکنی شبانه روزی گیشا

تخلیه چاه گیشا

سرویس های مخصوص تخلیه فاضلاب در گیشا
بالا آمدن آب فاضلاب و مشاهده کردن جانوران موذی بیش تر از پیش از علائم پر شدن چاه می باشد. شیوه های گوناگونی برای خالی کردن چاه فاضلاب موجود است که برای مثال می شود به استفاده از ماشین تک فاز و سه فاز را نام برد. ماشین های تک فاز برای چاه های عادی و سه فاز برای چاه هایی با عمق بیشتر بکار برده می شود.
در بحث خالی کردن چاه اگر دیواره چاه رسوب و چربی بسیاری داشته باشد از ماشین مکشی برای کشیدن و نابود کردن چربی ها و رسوبات استفاده می شود. بمنظور راهنمایی و مشاوره بیشتر در خصوص تخلیه چاه و لوله بازکنی این امکان را دارید تا با مشاوران ما در تهران شرکت لوله یار تماس برقرار نمایید.
چاه بازکنی گیشا با ماشین مکنده و تانکر ویژه و تخلیه چاه فاضلاب با پمپ
لایروبی چاه های صنعتی، چاه خانگی، چاه آشپزخانه ها و مراکز وسیع تجاری
حفر چاه آب و فاضلاب و حفر کانال های فاضلاب لوله بازکنی
یافتن مکان صحیح درب چاه در گیشا با حداقل ترین خرابی
باز و بسته کردن درب چاه در کمترین زمان، سریع و ۲۴ ساعته

 

لوله بازکنی گیشا

لوله بازکنی گیشا

شرکت لوله یار خدماتی آماده در خصوص عمل تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران انجام می دهد. این شرکت با برخورداری از چند سال تجربه کار می تواند در کمترین تایم، به تخلیه چاه و لوله بازکنی در موقعیت مد نظر شما بپردازد. بعضا وسایل خارجی وارد لوله های فاضلاب می شود و سبب بسته شدن چاه و لوله های فاضلاب شده و سد راه آب می شوند.

با گذر زمان وضعیت نامناسبتر شده و به دلیل گرفتگی چربی بواسطه وسیله گیرافتاده کلا جلوی آب بسته می شود و آب چاه بالا می زند. در این شرایط بعد از اینکه کارشناسان تخلیه چاه و لوله بازکنی اختلال را بررسی کردند و مشخص شد چاه توسط شی بیرونی بسته شده است با کمک وسایل مخصوص شروع به رفع گرفتگی چاه می کنند.


 

چه مقدار وقت احتیاج هست تا کار لوله بازکنی انجام شه؟

وقت باز کردن لوله فاضلاب به مقدار مسدودیت لوله فاضلاب ، بستگی دارد. مدل دستگاهی که بکار برده می شود هم جزء نکانی میباشد که در زمان وقت از بین بردن گرفتی لوله فاضلاب اثر گزار میباشد . در بیشتر وقت ها، کوتاه ترین وقت از بین بردن کامل لوله فاضلاب به وسیله دستگاه لوله بازکنی با فنر 5 دقیقه است.

 چقدر زمان می بره تا سرویسکاران مجموعه لوله یار به مقصد برسن ؟

همکاران ما ، با دستگاه مخصوص لوله بازکنی با فنر درست بعد از تماس شما عزیزان ، به جای گفته شده فرستاده خواهند شد  و با در نظر گرفتن اینکه  بیشتر از این افراد از موتور بهره میبرند ، وقت بسیار پایینی میبرد تا به جای گفته شده برسند. اگرچه با بودن ترافیک سنگین تهران و مسیر های آن ممکن ساختن وقت معین وجود ندارد اما حدودا ۳۰ دقیقه ای خودمون رو می رسونیم.

چه وقتایی میتونم درخواست نیرو کنم؟

مجموعه لوله یار در تمام 24 ست شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.