لوله بازکنی فرمانیه

تماس از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی فرمانیه
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه که جزء منطقه یک و در بخش شمال شهر تهران قرار دارد که از دیگر محله های شیک و جدید و همینطور مرفه نشین استان تهران است. این محله تازه ساخت است و به بیانی دارای برج ها، آپارتمان های لوکس و بسیار گران است. برای مثال برج آسمان قرار گرفته در چهارراه که دومین برج بلند مسکونی کشور ایران محسوب می شود و همچنین برج‌های دو قلو از برج های مشهور این منطقه به شمار می روند. و بالاخره برج های نگین و برج زنبق از سایر ساخته های مشهور این ناحیه هستند.

مراکز تفریحی و ورزشی

در خصوص مراکز تفریحی و ورزشی موجود در لوله بازکنی فرمانیه می شود بوستان امام علی قرار گرفته در چهار راه کامرانیه، بوستان پگاه بین خیابان چیذری و خیابان صالحی و بوستان صدر و بوستان مینا را نام برد. همینطور گروه ورزشی چیذر، انجمن والیبال شمیران، گروه ورزشی بانوان نهایت، استخر الغدیر، گروه ورزشی فدک و باشگاه اسکواش دیباجی، انجمن ورزشی، کانون تندرستی و ورزشی نارنجستان جزء سایر جاهای تفریحی و ورزشی محسوب می شوند.

لوله بازکنی فرمانیه
لوله بازکنی فرمانیه

آشنایی با مراکز درمانی

برای خیلی از افراد بودن بیمارستان در یک محله از اهمیت بالایی برخوردار است. بایستی عرض کنم که این محله برخوردار از بیمارستان است که معتبر ترین آن بیمارستان قرار گرفته در نزدیکی چهارراه است. اگرچه که این محله دارای کلینیک زیبایی های بسیار و ساختمان پزشکان نیز هست. برای مثال: کلینیک زیبایی موجود در خیابان شهید لواسانی، انجمن جراحی کیان فرمانیه روبه روی برج‌های دوقلو و ساختمان پزشکان موجود در چهارراه لوله بازکنی فرمانیه از مراکز درمانی این منطقه به شمار می روند.
این محله خوش آب ‌و‌هوا تعدادی سفارت خانه دارد که تعداد سفارت آن تقریبا زیاد است، مثل باغ و سفارت ایتالیا موجود در خیابان اصلی که یکی از سفارت های مطرح این محله است، سفارت پادشاهی هلند قرار گرفته در خیابان سنبل و سفارت نروژ قرار گرفته در نبش خیابان سنبل، سفارت پادشاهی سوئد، سفارت جمهوری چک و سفارت ترکمنستان از سفارت های معروف این محله به حساب می آیند.

حمل و نقل عمومی

کوتاه ترین مسیر ایستگاه مترو به این منطقه ایستگاه نوبنیاد و نیاوران است که در خط ۳ قرار گرفته است که جنوب غربی تهران را به مرکز و شمال شرقی شهر وصل می کند. این خط در ایستگاه بهشتی با تعویض خط به خط ۱ وارد می شود، که از سمت جنوب شهر(کهریزک) تا شمال شهر(تجریش) ادامه دارد.

خطوط بی آر تی

خط ۲۱۷ شهرک صدف به سمت بلوار صبا و خط ۲۹۸ شهرک قائم به سمت پایانه تجریش در ایستگاه ۱۲۴۳باشگاه می ایستد. خط ۲۹۸ شهرک قائم به سمت پایانه تجریش همینطور در ایستگاه های ۱۴۳۵و ۱۴۳۷ شهروند می ایستد. از خط ۱۰۶ پایانه لاله به سمت پایانه شهید افشار و خط ۲۲۰ میدان ازگل به سمت بلوار صبا هم می توانید بهره مند شوید.

مراکز خرید و تفریحی

بازار خريد آرتميس ، برند سنتر فرمانيه، پارک سنتر فرمانيه و باغ معروف که در حال حاضر به باغ و سفارت ایتالیا مشهور است.

شمار جمعيت و سطح قيمت خانه هاي این محله

این منطقه از جمعیتی بیشتر ازهفده هزار نفر برخوردار است. این محله جزء گران قیمت ترین محلات تهران محسوب می شود و اگر قصد خرید خانه در این محله را دارید، بایستی توجه داشته باشید که بر اساس قدمت بنا، مرغوبیت مصالح استفاده شده در سازه، لوکیشن ساختمان و مدل خانه (ویلایی یا غیرویلایی، پنت‌هاوس) و … متغیر است. این ناحیه را می شود مجموعه ای از برج ها و پنت‌هاوس ‌های معروف شهر تهران نامید.

در صورتی که، لوله های منزلتان دچار گرفتگی شده و می خواهید در کوتاه ترین زمان این گرفتگی را رفع کنید، و در عین حال به دنبال لوله بازکنی متخصص که به صورت شبانه روزی کار می کنند، هستید پیشنهاد من به شما شرکت حرفه ای لوله یار هست. تا پایان مقاله همراه ما باشید.

لوله بازکنی فرمانیه 

رفع گرفتگی لوله های بسته شده در لوله بازکنی فرمانیه شیوه های بسیاری دارد. در مواردی که گرفتگی ناچیز باشد می شود اسید های لوله بازکنی را بکار برد. ولی بایستی توجه داشته باشید که بهره گیری از اسیدها به کناره های لوله صدمه می زنند و موجب نابود شدن تدریجی آن خواهد شد. شیوه دیگر جهت رفع گرفتگی، بهره گیری از فشار آب می باشد که با دستگاه خاصی انجام می شود. بر اساس تجربیات مناسبترین شیوه بمنظور لوله بازکنی فرمانیه بکارگیری فنرهای مختلف می باشد.

لوله بازکنی فرمانیه
لوله بازکنی فرمانیه

بمنظور انجام این کار اول سرویس کار بایستی محدوده گرفتگی لوله را ببیند و بر اساس مشخص کردن مدل گرفتگی لوله از فنر مخصوص به ‌آن استفاده کند. بنابراین بهتر است از فنر لوله بازکنی برای رفع گرفتگی لوله استفاده کنید که تیم ما در کوتاه ترین زمان و با برترین کیفیت این کار را برایتان انجام خواهند داد. برای چاه بازکنی هم می توانید با ما تماس بگیرید و از ما مشاوره بخواهید. ما این کار را با استفاده از تانکرهای ویژه برایتان انجام می دهیم.

بهره گیری از دستگاه برای لوله بازکنی فرمانیه

در کشور ایران هم از این دستگاه استفاده بسیاری می‌ شود. خدمات لوله یار در لوله بازکنی فرمانیه از این دستگاه برای تشخیص محل نشت آب بهره می گیرد. در حقیقت شرکت لوله یار هم با تکنولوژی پیشرفت کرده و از دستگاه‌های مدرن بهره می گیرد. بودن دستگاه تعیین ترکیدگی لوله، تاثیر بسیاری در این حوزه داشته است. با بودن این دستگاه خیلی از لوله بازکن ها دیگر نگران نیستند و خیلی راحت این امکان را دارند که محدوده نشت را بیابند.

اهمیت استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در محله فرمانیه

در حال حاضر با پیشروی تکنولوژی و وجود تجهیزات کارآمد مثل این دستگاه به آسانی می شود وجود نشت یا ترکیدگی و حتی شکستگی داخل لوله‌ها را مشخص کرد. با بهره گیری از این دستگاه‌ ها می شود بدون هیچ خسارت و خرابی ساختمان محدوده نشتی را پیدا کرد و شروع به ترمیم آن کرد. اگر دستگاه تعیین ترکیدگی نباشد به ناچار باید تصمیم به خراب کردن ساختمان کرد تا محدوده ترکیدگی و نشت آب را یافت اما با استفاده از این دستگاه دیگر احتیاجی به خراب کردن نیست. با بکار گیری این دستگاه به آسانی می شود از نم و رطوبت ساختمان پیشگیری کرد.

لوله بازکنی فرمانیه
لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی در فرمانیه

بهره گیری از محلول های شیمیایی مناسب در لوله بازکنی فرمانیه

زمانی که مسدودیت لوله ناچیز باشد و شما بدانید که بسته شدن لوله دلیلش چربی است، از این محلول ها استفاده کنید. بمنظور بهره گیری از این شیوه، محلول را داخل لوله بریزید و 1 تا 2 ساعت منتظر باشید و بعد، آب داغ داخل لوله بریزید. باتوجه به چیزی که بیان شد در صورتیکه گرفتگی کم و جزئی و دلیلش چربی باشد، احتمال اینکه لوله باز شود، زیاد است.

لوله بازکنی فرمانیه به صورت دستی

لوله بازکن دستی یعنی یک چیزی مثل شلنگ کوچک یا هر چیزی مثل آن می باشد. شما هنگامی قادر هستید از لوله بازکن دستی بمنظور باز کردن لوله بهره بگیرید، که مسیر سینک تا چاه فاضلاب کوتاه باشد. بمنظور استفاده از این شیوه شما بایستی یک شلنگ کم ارتفاع و محکم را داخل لوله قرار دهید و فشار دهید تا گرفتگی برطرف شود.

بهره گیری از پمپ آب برای لوله بازکنی فرمانیه

در این شیوه، دهانه ی پمپ آب را روی دهانه لوله بسته شده بگذارید و سپس پمپ آب را روشن کنید و می بینید که آب با فشار زیادی به درون لوله می رود و باعث رفع گرفتگی لوله می شودک این شیوه وقتی کاربرد دارد که گرفتگی دلیلش اشیاء بیرونی باشد.

لوله بازکنی فرمانیه
لوله بازکنی فرمانیه
بکارگیری فنر در رفع گرفتگی لوله فرمانیه

مناسبترین شیوه بمنظور لوله بازکنی فرمانیه بهره گیری از فنر و دستگاه لوله بازکنی تهران است. بکارگیری فنر مناسبترین راهکار جهت رفع گرفتگی است چراکه گرفتگی هر دلیلی که داشته باشد با فنر برطرف خواد شد. همینطور بهره گیری از فنر برای رفع لوله بازکنی در فرمانیه سریع ترین راهکار هم هست. از سایر فواید استفاده از فنر و دستگاه این هست که کناره لوله ها صدمه نخواهد دید و همینطور کناره ها بطور کامل تمیز خواهند شد.

لوله بازکنی در فرمانیه با بهره گیری از تجهیزات مدرن

لوله بازکنی فرمانیه جهت سرویس دهی از اشخاص بسیار باتجربه و حرفه ای به همراه تجهیزات فوق پیشرفته و مدرن مثل دستگاه فنرزنی و فنرهای الماسی و فولادی، دستگاههای ژنراتور برقی، پمپ آب و پمپ باد قوی بهره می گیرد. هدف ما جذب خشنودی شما مشتریان گرامی محله فرمانیه می باشد و همینطور می خواهیم که اعتماد شما را نسبت به تیم حرفه ای لوله یار جلب کنیم.


 

چقدر باید منتظر رسیدن تیم لوله بازکن باشم؟

در کمترین حالت 10 دقیقه و بیشترین حالت 30 دقیقه در موقعیت شما حضور خواهیم داشت.

بخاطر وجود کرونا، تیم شما پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند؟

بله . کلیه سرویسکاران ما در لوله بازکنی و سایر مناطق، زمان وارد شدن به خانه، ماسک و پاپوش دارند و در حین انجام کار مسائل بهداشتی را در نظر دارند.

ساعت کاری شما به چه صورت میباشد؟

مجموعه لوله یار هیچوقت تعطیل نمیباشد و حتی در ایام تعطیلات در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شماره تماس مجموعه لوله یار ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.