لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی الهیه
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی الهیه
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی الهیه در شمال تهران قرار دارد که یک محله لوکس و مرفه نشین است. این محله در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته و از سمت شمال به تجریش، از سمت جنوب به چهارراه پارک‌وی، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به پل رومی منتهی می‌شود.

خیابان فرشته از مطرح ترین خیابان‌های این محله است. امکان دسترسی به الهیه و آپشن های آن باعث جذابیت این محله لاکچری شده است.

پیشینه محله

این محله مثل دیگر محله های تهران در قدیم باغ‌های متعددی داشت و بر اساس پیشینه به اسم خورآدین معروف بود.

با توجه به پیشینه این منطقه ، اراضی و باغات این محله برای یک بانو محترم‌الدوله، همسر امین‌الدوله بود. محترم‌الدوله اراضی خود را جدا کرد و به میرزا جعفر حکیم‌الهی فروخت. بعد از این انتقال اختیار این محله به اسم لوله بازکنی الهیه معروف شد.

لوله بازکنی الهیه
لوله بازکنی الهیه

خرید آپارتمان

در محله با توجه به چیزی که بیان شد این منطقه مرفه نشین (قیمت بالا) است بنابراین این محله برای کسانی مناسب است که از لحاظ مالی کمبودی ندارند. ساختمان‌های جدید و پنت‌هاوس‌هایی که در این محله واقع شده میزبان کسانی است که علاقه مند به سکونت در خانه هایی با شرایط خوب هستند.

ساختار محله

از جاییکه که نقطه ی شروع شکیل گیری از مرکز باغ‌های سرسبز بوده، لوله بازکنی الهیه بر اساس قواعد شهرسازی ایجاد نشده و بافت شهری هماهنگی ندارد. کوچه‌ها و خیابان‌ها کوچک و دارای پیچ و خم هستند و ساختار شهری فراوان است. از سمتی، بودن درخت‌ های به یادگار مانده از این باغات، شرایط آب و هوایی مطلوبی را برای این محله فراهم آورده است. در این محله برج ‌های با شکوه و لوکسی ایجاد شده و اغلب اهالی از سطح پولدار اجتماع هستند. خیابان فرشته از خیابان‌های مطرح و مهم این منطقه است.

خیابان فرشته در مقایسه با دیگر خیابان‌ها پهن تر است و جزء گران ترین خیابان‌های پایتخت به شمار می رود.

آپشن های محله

این محله لاکچری، به خاطر پولدار بودن اهالی ، دارای آپشن های مناسبی است و بمنظور سکونت، محله‌ای خوب به حساب می‌ آید. از آپشن های این منطقه می شود مراکز خرید آن را نام برد‌.

امکان دسترسی

این محله شامل ناحیه طرح ترافیک نیست. از سمتی، رفت و آمد در این منطقه فراوان است و کوچکی خیابان‌ها منجر به حجم سنگین ترافیک خواهد شد. سازمانهای دولتی و سفارت‌هایی که در این محله وجود دارند نیز در ترافیک به وجود آمده نقش به سزایی دارند. پس می شود بیان کرد،

امکان دسترسی به خاطر نبودنش در ناحیه طرح ترافیک راحت اما با مسئله ترافیک همراه است. رفت و آمد به لوله بازکنی الهیه بواسطه ی اتوبان‌های مدرس و صدر صورت می گیرد. ایستگاه‌های متروی قیطریه، صدر و تجریش هم در حوالی این محله می باشد. تاکسی‌های این محله هم به تردد اهالی و دسترسی آنها کمک می‌کنند. به جز اینها، خطوط اتوبوس تندرو و معمولی هم برای رفت و آمد اهالی هماهنگ شده‌اند.

سفارتخانه‌ها

این منطقه دارای تعدادی سفارتخانه و ساختمان‌های دیپلماتیک، از سیاسی‌ترین محله های تهران است. سفارتخانه‌های دانمارک، سوئیس، فنلاند، بلژیک، مالزی، باغ‌های باغ سفارت روسیه، مصر، باغ سفارت آلمان و باغ سفارت ترکیه در این محله قرار دارند. تمایل دیپلمات‌ها برای زندگی در این محله باعث شده شمار ساختمان‌های دیپلماتیک این محله نیز بسیار باشد.

مراکز خرید

مراکز خرید این ناحیه لوکس و شیک هستند و جمعیت بسیاری جهت گذراندن اوقات فراغت و خرید در این مراکز تجاری حضور پیدا می کنند. مراکز خرید محبوب این محله نظیر: مرکز خرید فرشته واقع در خیابان فرشته، مجتمع تجاری اداری جدید ، بوتیک مال ملل، مرکز خرید سام سنتر، مرکز خرید کویین سنتر

مراکز درمانی

بیمارستان اختر اصلی ترین مرکز درمانی محله  است. درمانگاه‌ها نیز همانند سایر مراکز بهداشتی و درمانی به اهالی لوله بازکنی الهیه سرویس هایی عرضه می‌ کنند.

اماکن تفریحی

لوله بازکنی الهیه
لوله بازکنی الهیه

موزه موسیقی و موزه پروفسور حسابی جزء اماکن دیدنی محله  هستند. موزه پرفسور حسابی خانه‌ ی محل زندگی ایشان است که به موزه مبدل شده و مشاهده برای مردم امکانپذیر است. این خانه اعتبار تاریخی دارد و در عصر پهلوی ایجاد شده است. علاوه بر شناخت با محل زندگی پرفسور حسابی و مشاهده محل زندگی، جایزه و لوازم به یادگار مانده از ایشان، ساختاری زیبا و گیاهانی که در این ساختمان نگهداری می‌شود، این موزه را به یک مکان دیدنی مبدل کرده است.

لوله بازکنی الهیه

نحوه کار لوله بازکنی الهیه اول مشخص کردن اینکه صدمه ناشی از لوله کشی از کجاست، سفارش و مشاوره بمنظور پیشگیری از بیشتر شدن صدمه، ارائه راهکار های بازسازی مناسب با مقدار خرابی، خرید لوازم یدکی مورد احتیاج برای لوله کشی، رفع هر نوع نشتی و پارگی، هر نوع احتیاج به جوش ، چاه بازکن الهیه سریع و در ۲۴ ساعت شبانه روز

چاه بازکنی الهیه

ما تلاش می کنیم ترمیم و لوله کشی را به گونه ای انجام بدهیم که تا حدالمکان از حفر چاه بپرهیزیم . بر اساس سابقه کاری ما تنها 6% مجراهای فاضلاب احتیاج به وارد شدن سرویسکاران به درون چاه دارند . تجهیزات و لوازم لوله بازکنی ما موجب می شود نه فقط در زمان بلکه در مخارج شما نیز صرفه جویی شود. بمنظور هر نوع عملیات تخلیه چاه و لوله بازکنی احتیاج به شخص متخصص در این حوزه است که در قسمت زیر نحوه کار شرکت لوله یار شرح داده شده است : سرویس دهی ما در حوزه تخلیه چاه ، لایروبی چاه  و لوله بازکنی الهیه، چاه بازکنی الهیه و ته زنی چاه فاضلاب، حفاری و ترمیم چاه ریزشی و لوله بازکنی الهیه، تعیین ترکیدگی لوله بااستفاده از دستگاه و نشت یابی لوله، تعمیر و لوله کشی برطرف کردن گرفتگی لوله سرویس بهداشتی ، حل مشکل گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری، بازکردن لوله های مختلف سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا و … ساخت و ساز ساختمان ها و لوله های نصب شده در خانه ها و ساختمان ها با مرور زمان، سازه بناها حالت فرسودگی می گیرد و رخداد حوادثی مثل ترکیدن و شکستگی لوله کاملا عادی است، در این شرایط هر چه زود تر با شرکت لوله یار لوله بازکنی الهیه تماس بگیرید تا برای رفع این مسئله به موقعیت شما اعزام شوند. در زمان رخداد این مسائل اگر به سرعت و سر موقع کار را به افراد باتجربه و ماهر در خصوص لوله بازکنی الهیه به ما بسپارید، نگرانی و مشکل شما بدون دردسر و بدتر شدن اوضاع رفع خواهد شد. سرویس هایی که مجموعه لوله یار به مشتریان عزیز خود عرضه می کند عبارت اند از: لوله بازکنی الهیه، تعیین ترکیدگی لوله، رفع نم، لایه روبی و چاه بازکنی الهیه، حفاری چاه، رفع بوی نامطبوع. همه مسائل تاسیساتی خانه خود را با خیالی راحت به ما تحویل دهید.

لوله بازکنی الهیه
لوله بازکنی الهیه

لوله بازکنی در الهیه

لوله بازکنی الهیه بصورت ضمانتی و بدون آسیب، بازدید و مشاوره رایگان در خصوص لوله بازکنی الهیه، آشنایی با تمام شیوه های لوله باز کنی الهیه، فنر زنی جهت رفع گرفتگی لوله فاضلاب با جدید ترین دستگاه های فنرزنی فولادی، لوله بازکنی با استفاده از دستگاه ژنراتور برقی و پمپ تراکم مواد بدون خرابی، تخلیه چاه با استفاده از تانکر بزرگ با پمپ های لجن کش و کفکش و ساکشن بهره گیری از لوله کش های متخصص و ماهر و تخلیه چاه، مواردی جهت پیشگیری از مسدودیت لوله های فاضلاب 1.جهت پیشگیری از ورود اضافه غذاها حتما از یک صافی بمنظور پیشگیری از ورود زباله ها به چاه استفاده شود. 2. روغن باقی مانده از غذاها را درون سینک نریزید. 3. زمانیکه می خواهید ظرف ها را بشورید حتما روغن داخل آن را تمیز کرده و بعد بشورید. 4. از انداختن دستمال کاغذی به درون توالت فرنگی حتما جلوگیری کنید. 5. برای دستشویی ایرانی هم بایستی دقت شود تا چیزی درون سیفون نرود. 6. درصورتیکه توالت و حمام شما بخاطر کمی متراژ ساختمان مشترک است از انداختن اشیاء داخل حمام واقعا جلوگیری شود. 7. از انداختن مو در حمام پیشگیری کرده چون که موجب بسته شدن چاه می شود. لوله بازکنی الهیه بااستفاده از تراکم هوا درصورتیکه مسدودیت لوله به خاطر بودن خاک و زباله جمع شده در لوله باشد بایستی از لوله بازکن تراکم هوا بهره مند شد. بهره گیری از این وسیله بدین گونه است که با تلنبه زدن، هوا درون دستگاه جمع می شود و مقدار فشار موجود با عقربه نشان داده می شود . با گذاشتن دهانه دستگاه روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکن ، هوای جمع شده درون دستگاه به داخل لوله وارد می شود و مسدودیت های داخل لوله را به حرکت در می آورد . رفع گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه بسته شدن لوله های آشپزخانه ( زیر سینک + کفشوی آشپزخانه + لوله لباسشویی ) اغلب با تجمع چربی و رسوبات داخل درون و کاهش حجم لوله با گذشت زمان لوله بسته می شود و احتیاج به فنرزدن دارد.

لوله بازکنی الهیه
لوله بازکنی الهیه

راهکار برطرف کردن گرفتگی لوله آشپزخانه رفع گرفتگی لوله های کفشوی آشپزخانه و زیر سینک ظرفشویی و لوله لباسشویی را به تیم‌ متخصص لوله یار در لوله بازکنی تهران تحویل دهید تا بدون کثیف کاری فضای آشپزخانه با فنرزنی بااستفاده از دستگاه لوله بازکنی و تراشیدن رسوبات درون لوله، گرفتگی را برطرف کنند.

 


 

لوله منزل ما دچار گرفتگی شده و هر روشی رو امتحان کردم اما باز نشد، چکارکنم؟

جای نگرانی نیست، اگر هر راهکاری رو استفاده کردید اما باز هم جواب نمیده این نشون میده که گرفتگی مقدارش زیاده بنابراین شما تخصصی در این کار ندارید چراکه برای رفع گرفتگی لوله بایستی از یک تیم متخصص و کاربلد در این خصوص بهره ببرید. مجموعه لوله یار با چندین سال سابقه کار در زمینه لوله بازکنی آماده ارائه خدمات به شماست.

چقدر باید منتظر رسیدن سرویسکاران شما باشیم؟

با توجه به اینکه شرکت لوله یار در تمام نقاط تهران، نمایندگی دارد بنابراین شما هر جایی که هستید می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست نیرو داشته باشید تیم لوله یار در عرض نیم ساعت به محل شما اعزام خواهد شد.

شرکت لوله یار ضمانت باز شدن لوله را می دهد؟

معلومه که بله، شرکت لوله یار کاملا تضمینی لوله های شما را باز می کند و بمنظور مطمئن شدن شما، لوله باز شده را امتحان می کند پس خیالتان راحت

ساعات کار شرکت لوله یار؟

لوله یار با داشتن تیمی مجرب و مجهز درتمام طول شبانه روز و ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات میباشد.