لوله بازکنی دزاشیب

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی دزاشیب
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی دزاشیب

لوله بازکنی دزاشیب جزء محله های شمال تهران می باشد که به محله کبیری هم معروف است. باید عرض کنم که که اشخاص معروف حکومتی مثل مرحوم اکبر هاشمی رفسنجانی، اسدالله اعلم، آیت الله کاشانی و … در این محله زندگی می کردند. برای آشنایی بیشتر  با ما همراه باشید.

پیشینه محله
این محله از محلات سنتی در منطقه یک تهران به حساب می آید و توسط اطلاعاتی که از تپه های قیطریه جمع آوری شده سابقه این محله به 3300 سال قبل باز می گردد. در زمان قدیم این محله را به اسم دزج سفلی می شناختند و به تدریج به ددرشو تغییر نام یافت. بسیاری از افراد بر این باورند که نام فعلی این محله از دژآشوب الهام گرفته شده است. در گذشته، ساکنین این محله شغلشان دامداری و کشاورزی بود و سبد بافی توسط زنان انجام می شد.

لوله بازکنی دزاشیب
لوله بازکنی دزاشیب

ساختار محله

این منطقه از  تهران ساختار سنتی خود را همچنان دارد و پهنای خیابان ها درست مثل قدیم است. اهالی لوله بازکنی دزاشیب از نظر سطح بندی اجتماعی متوسط رو به بالا به شمار می روند.

امکان دسترسی

این منطقه شمال تهران واقع شده و از مرکز شهر تهران یا جنوب شهر مسافتی طولانی دارد و دسترسی به این محله نیازمند زمان بسیاری است. این محل از طرف شمال به جماران و خیابان باهنر، از سمت جنوب به محله فرمانیه، از طرف غرب به تجریش و از سمت شرق به خیابان کامرانیه و حصار بوعلی منتهی می شود.

کم مسیرترین مترو

ایستگاه تجریش، در حوالی ایستگاه مترو به سمت لوله بازکنی دزاشیب است و اهالی این محله این امکان را دارند که بوسیله ی این ایستگاه به آسانی تردد داشته باشند. درصورتیکه می خواهید با اتومبیل شخصی تردد کنید، می توانید از خیابان های کامرانیه و شریعتی به بزرگراه صدر برسید. بمنظور راحتی برای رفت و آمد اهالی محله ، خطوط اتوبوسرانی در خیابان های فرمانیه و عمار آماده سرویس رسانی به شهروندان هستند.

بازار های خرید

بازار ها و مجتمع های تجاری بسیاری در این محله قرار گرفته اند که از محبوب ترین آن ها می شود به دپارتمان استور روشا اشاره کرد که نخستین فروشگاه بدون مرز در ایران است. بدون مرز یعنی میان مغازه های این بازار خرید دیواری قرار ندارد. مراکز خرید ایین منطقه نظیر:
مرکز خرید روشا: خیابان اصلی ، بین خیابان های عمار و فرمانیه، دپارتمان استور روشا
مرکز خرید روما: خیابان کامرانیه شمالی، نبش خیابان مروارید
مرکز خرید کیمیا: نیاوران، خیابان عمار
بازار میوه و تره بار: خیابان باهنر، خیابان شهید لواسانی، خیابان شهید آقایی

پارک ها و بوستان های تفریحی

بوستان مینا: فرمانیه، خیابان لواسانی، آبکوه چهارم، کوچه منصور، کوچه فلسطین، کوچه بیرجندی
پارک مهر: فرمانیه، خیابان دزاشیب، خیابان عمار، پارک مهر
پارک گل محمدی: نیاوران نخجوان، خیابان شهید باهنر، کوچه تبریزی، پارک گل محمدی

مکانهای دیدنی

باتوجه به ابتدای متن، این محل جزء محلات قدیمی تهران است و آثار تاریخی بسیاری در آن مشاهده می شود. مکانهای دیدنی شامل :

مسجد شیخ علی: این مسجد در این منطقه از شهر تهران قرار گرفته و دارای بیشتر از 200 سال پیشینه است.
مسجد عمر رمضون: این مسجد در دوره ناصرالدین شاه ساخته شده است و از آثار دیدنی به شمار می رود.
حمام بوعلی: این حمام از مکان های دیدنی و جذاب دزاشیب است و پیشینه ای حدود 150 سال دارد.
کوچه قورباغه: این کوچه به خاطر بودن استخر و باتلاق در آن قورباغه های بسیاری داشته و اسم کوچه برگرفته از همین موضوع است. باغ های مجدالدوله که به باغ دوقلو شهرت دارد، باغ حاجی فخر الملک، باغ محمد صراف، باغ نظر و ایگار جزء سایر مکان های با شکوه و دیدنی محله لوله بازکنی دزاشیب به حساب می آیند.

نرخ خانه
احتمالا آگاه هستید که محله هایی که در شمال تهران واقع شده اند قیمتشان در مقایسه با دیگر جاها بیشتر است. این محله نیز تحت همین قاعده است و قیمت خانه ها در این محله بیشتر از سطح متوسط است. قیمت خانه و آپارتمان ها را به صورت صحیح نمی شود تعیین کرد چراکه نرخ ها بر اساس محل، سال ساخت، آپشن ها و … متغیر است و حالت سکون ندارد.پ

لوله بازکنی دزاشیب

لوله بازکنی دزاشیب بمنظور اینکه بتوانیم به صورت فوری و با سرعت بالا مجموعه چاه باز کن خود را به موقعیت شما ارسال کنیم، متخصصان خود را در نقاط گوناگون شهر تهران قرار داده ایم. تا به محض ثبت تقاضای شما نیرو های ما بتوانند در کوتاه ترین زمان به موقعیت شما بیایند. به همین دلیل ما از تیم حرفه ای لوله یار که تمام مناطق تهران را می شناسند، استفاده کرده ایم تا بتوانند بدون درگیری با ترافیک و استفاده از کوتاه ترین راهها ، در حداقل ترین زمان ممکن به محل برسند.

لوله بازکنی دزاشیب
لوله بازکنی دزاشیب

تعرفه لوله بازکنی دزاشیب

همواره خواسته مان این بوده که جهت کنترل هزینه‌ ها از نرخ محصولات و خدمات مورد احتیاجمان اطلاع داشته باشیم؛ و همینطور نرخ ارزانی هم بیابیم.
هزینه لوله باز کنی دزاشیب و قیمت چاه بازکنی دزاشیب تحت تاثیر شاخص های زیر است:

تایم انجام خدمات

لوله بازکنی دزاشیب
لوله بازکنی دزاشیب

هر نوع گرفتگی لوله فاضلاب بر اساس میزان گرفتگی لوله ممکن است زمانی که برای رفع آن مصرف می شود فرق داشته باشد.
در صورتی که مسدودیت لوله در زمان تعیین شده و نرمال برطرف نشود دوباره مستلزم فنر زنی است. متخصص چاه بازکن با هماهنگی مشتری، قیمت زمان کار اضافی را ارزیابی می‌ کند.

شدت گرفتگی لوله فاضلاب

باتوجه با مطالب گفته شده، اگر مسدودیت لوله فاضلاب دشوار باشد برطرف کردن آن یکمی از حالت عادی بیشتر خواهد بود؛ که در این وضعیت سرویس های لوله بازکنی دزاشیب هزینه بیشتری نسبت به هزینه تعیین شده توسط اتحادیه خواهند داشت. زیرا اندازه کار بیشتر می‌شود. و اگرچه درصورتیکه شمار مسدودیت لوله در یک ساختمان فرا تر از یک کِیس باشد؛ برطرف کردن هر کدام از این گرفتگی‌ها قیمتی جداگانه خواهد داشت.

بهره گیری از وسایل لوله بازکنی متنوع

بیشتر مواقع، لوله های بسته شده با بهره گیری از دستگاه لوله بازکنی با فنر ، فنر زنی می شود. اگر که مسدودیت لوله فاضلاب به گونه ای باشد که با دستگاه لوله بازكني فنری برطرف نشود؛ مستلزم استفاده از سایر تجهیزات و وسایل لوله بازکنی دزاشیب  جهت حل مشکل گرفتگی است؛ که در این شرایط قیمت خدمات در مقایسه با کار صورت گرفته بیشتر خواهد شد.
خصوصیات خدمات لوله شرکت پیک بار

زمانی که به دنبال سرویس های مدنظر هستید، مرغوبیت خدمات و معتبر بودن شرکت عرضه کننده خدمات لوله بازکنی دزاشیب وچاه یکی از اصلی ترین شخاص ها می باشد. بنابراین ما سعی کرده‌ایم تا با افزایش میزان کیفیت سرویس های خود، بتوانیم خشنودی مشتریان عزیز را از خدمات خود افزایش دهیم. برای مثال، بالا آمدن چاه آشپزخانه یا حمام و یا توالت، خودش یک افتضاح هست؛ و در این وضعیت فقط می خواهیم، این شرایط هرچه سریعتر تمام شود‌.
در ادامه مقاله، بعضی از خصوصیات خدمات خود را برایتان توضیح خواهیم داد.

خدمات لوله بازکنی دزاشیب بصورت ماهرانه

زمانیکه کاری را به یک تیم متخصص در آن کار تحویل دهیم، دیگر نگران کمیت و کیفیت آن نخواهیم بود. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که حتماً از کارکنان کاربلد و باتجربه در این خصوص کمک بگیرید. چراکه سرویس های حرفه ای یکی از ویژگی های ارائه خدمات باکیفیت هست.

خدمات لوله بازكني در دزاشیب

لوله بازکنی دزاشیب
لوله بازکنی دزاشیب

به دلیل اینکه با مسدودیت لوله های فاضلاب و بالا آمدن چاه فاضلاب، تمام خانه بهم می ریزد، نیاز است تا فورا برای مسئله ی به وجود آمده فکری کرد. بنابراین تلاش کرده ایم با سرویس دهی فوری و باسرعت جواب گوی نیاز مشتریان در این خصوص باشیم.
بلافاصله بعد از تماس مشتریان، به سرعت تیم موردنیاز جهت رفع گرفتگی لوله های فاضلاب | لوله بازکنی تهران  را به موقعیت شما می فرستیم‌.
همیشه ارزان بودن به معنای خوب بودن نیست
باید عرض کنم تیمی که سرویس های ارزان عرضه میکند، دو حالت دارد، حالت اول: در کار فنر زنی لوله بازکنی دزاشیب فاضلاب چندان تجربه ای ندارد؛ حالت دوم: مرغوبیت کار خیلی برایش مهم نیست؛ و پیش از مطمئن شدن از برطرف شدن مسدودیت های لوله فاضلاب، کار را تمام شده اعلام میکند.
در این حالت، امکان دارد که پس از یک یا دو روز مجدد لوله فاضلاب بسته شود؛ که در این وضعیت بایستی دوباره هم هزينه لوله بازکنی دزاشیب را پرداخت کنید؛ و همینطور مشکلات یافتن تیم چاه بازکن متخصص و مجرب را تجربه کنید. درنتیجه صلاح است، از ابتدا یک تیم حرفه ای و متخصص را انتخاب کنید تا این مشکلات را نداشته باشید.


 

راننده یا سرویسکار شما، هزینه اضافی از ما می خواهد یا خیر؟

به هیچ عنوان ، قرارداد طبق هزینه ثبت شده به شما تحویل داده میشود و شما فقط باید همان هزینه گفته شده را بپردازید.

ساعت کاری شرکت لوله یار چطوره؟

سرویس لوله بازکنی دزاشیب تهران به صورت ۲۴ ساعته آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز است.

چقدر باید منتظر تیم شما باشم؟

کلیه کارها با مشورت شما انجام خواهد گرفت و با در نظرگرفتن نشانی شما نیم ساعت زمان لازم است تا تیم ما خدمتتان حاضر شود.

شماره تماس شرکت لوله یار ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.

4.8/5 - (9 امتیاز)