تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی را به کارشناسش بسپار

تشخیص ترکیدگی (نشت یابی) درست و بدون آسیب یکی از سرویس های فوق تخصصی در زمینه نشت یابی و تاسیسات است. تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با دستگاه در تایم مناسب و قبل از آشکار شدن آثار خرابی ، باعث کم شدن صدمه ناشی از نشتی لوله فاضلاب و آب می‌شود. در شرکت لوله یار، می‌توانید کلیه سرویس های تشخیص مانند ترکیدگی را به کارشناسان باتجربه این حرفه بسپارید.

در ادامه مقاله، چگونگی شناخت لوله فاضلاب، روند کار دستگاه ، و قیمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با دستگاه در تهران (جنوب تهران، تهرانپارس, شرق و غرب تهران و …)، شیراز و سایر شهرها را شرح داده‌ایم.

به چه دلیل باید تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با دستگاه صورت گیرد؟

در حال حاضر، فهمدن ترکیدگی لوله آب یا فاضلاب بر اساس تکنولوژی راحت تر از زمان قدیم است. با فهمیدن با دستگاه این امکان را داریم به جز کاهش صدمات وارده به ساختمان و تاسیسات لوله کشی آب و لوله کشی فاضلاب جهت نشت یابی، پول کمتری هم پرداخت کنیم. هرچقدر از تایم نشتی لوله بگذرد، صدمات زیرساختی بیشتری به ساختمان شما وارد شده، و باعث بیشتر شدن نم و رطوبت در ساختمان می‌شود.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

درصورتیکه شرایط تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی موجود نباشد، بایستی شروع به خراب کردن مکان های احتمالی نشتی لوله در ساختمان کرد تا جای ترکیدگی لوله و نشت لوله فاضلاب یا آب پیدا شود. اما در اکثر موارد، با بهره گیری از دستگاه دیگر احتیاجی به خراب کردن نیست. با دستگاه به آسانی می‌شود از پیشرفت نم و رطوبت بیشتر در ساختمان پیشگیری کرد، و محل نشتی را به صورت دقیق تعیین کرد.

هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با دستگاه (نرخ نشت یابی)

شما به سادگی این امکان را خواهید داشت که تقاضای خود را در شرکت لوله یار و در کمتر از 4 دقیقه ثبت کنید. بعد از ثبت تقاضای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی ، کارشناسان نشت یاب با ارزیابی تقاضای شما هزینه تقریبی را به شما ارائه می‌دهند.

در مرحله بعدی، شما این امکان را دارید با ارزیابی هزینه های پیشنهادی و همینطور تجارب کارشناسان، برترین کارشناس را برگزینید.

آیا هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی بیشتر از بدون دستگاه است؟

قیمت برطرف کردن ترکیدگی لوله آب با دستگاه نشت یاب، از به شیوه های دیگر بالاتر است. اما به خاطر اینکه در این شیوه احتیاجی به خراب کردن ساختمان وجود ندارد و درست تر است، به صورت کلی، هزینه شما پایینتر خواهد شد؛و احتیاجی به پرداخت پول اضافی‌ برای ترمیم بخش های تخریب‌شده نیز نخواهید داشت.

تشخیص گرفتگی فاظلاب

چگونگی مشخص شدن فاضلاب به مسائل گوناگون و زیادی بستگی دارد. گاهی، آنقدر نشتی آب یا لوله فاضلاب جزئی است که دیگر احتیاجی به دستگاه نیست؛و خیلی سریع باید به حفاری و خراب کردن محل جهت پیشگیری از احتمال نشست زمین و پیشرفت دامنه تخریب پرداخت.

اگرچه در اغلب موارد انتظار تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی را داشت، خصوصا اگر خود شما خیلی زود بمنظور برطرف کردن مسئله اقدام کنید. بکارگیری این دستگاه مطمئنا یکی از برترین و کاربردی ترین شیوه های است. شیوه ای که در آن جهت نشت یابی به حفاری و خراب کردن نقاط مختلف ساختمان احتیاجی نیست.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

سرویس‌های تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با دستگاه در کدام شهرها عرضه می‌شود؟

مشخص شدن ترکیدگی لوله  بواسطه متخصصان فعال شرکت لوله یار در شهرهای زیر به شما دوستان عرضه می‌شود:

در تهران و تمامی نقاط آن مانند تهرانپارس، جنوب تهران، اسلامشهر، شهریار و …

نشت یابی با دستگاه در شهر کرج

نشت یابی در شهر مشهد

فهمیدن ترکیدگی لوله با دستگاه در شهر قزوین

و …

 

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی  شرق تهران با توجه به اینکه برای شما عزیزان توضیح دادیم، یکی از مسائلی است که بایستی خیلی سریع، بواسطه کارشناس و با دستگاه مناسب صورت گیرد. مناسبترین روشی که شما بمنظور تشخیص در شرق تهران و هم  غرب تهران به طور سریع در دست دارید، ارزیابی مقدار آب مصرفی‌تان در مقایسه با ماه گذشته است.

به جز آن، ایجاد نشانه هایی مثل نم، رطوبت، ترک و کپک هم به شما در تعیین ترکیدگی لوله کمک می‌کند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی چطور کار میکند؟

دستگاه نم ساختمان یا دستگاه نشت یاب نیز می‌گویند، از امواج فراصوت جهت تعیین ترکیدگی لوله و نشت یابی در جداره ها و کف بهره می‌گیرد. در دستگاه یک گیرنده و فرستنده امواج نصب شده است که داخل یک مخزن کپسول شکل وجود دارد. این کپسول روی لوله‌‌ها، دیوارها یا جایی که قرار است نشتی آن تعیین شود، به حرکت در می آید.

فرستنده، امواج خود را به سمت هدف می‌فرستد و امواج برگشتی از آن دریافت می‌کند. بعد از آن، تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی با بهره گیری از مدل‌های رایانه ای، وجود ترکیدگی و نشتی داخل لوله‌ ها یا جداره را مشخص می‌کند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

نقاط قوت دستگاه نشت یابی

با بهره گیری از دستگاه نشت یابی این امکان را داریم بدون رخداد آسیب و خسارت ساختمان، محل درست نشتی را یافته و آن را ترمیم کنیم. بمنظور یافتن محل ترکیدگی لوله و نشت آب بدون بهره گیری نیاز است در جاهایی از ساختمان سوراخ هایی ایجاد شود که شکل مناسبی ندارند. اما با بهره گیری از دستگاه  به آسانی می‌توانیم نشت یابی کنیم و از پیشرفت نم و رطوبت ساختمان پیشگیری کنیم.

دلیل ترکیدگی لوله‌های آب و احتیاج به نشت یابی لوله

ساختمانی که در آن ساکن هستید چه ساخت قدیم باشد و چه جدید، مسائلی مانند ترکیدگی لوله آب و فاضلاب، و همینطور ترکیدن و نشت لوله‌های شوفاژ و موتورخانه امکان دارد در ساختمان رخ دهد. مسائل گوناگونی باعث ترکیدگی لوله و نشت آب و در نهایت احتیاج به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی لوله می‌شود.

اصلی ترین دلایل ترکیدگی لوله در قسمت های گوناگون ساختمان را در ادامه مقاله ارزیابی می‌کنیم:

وجود اشکال در اتصالات لوله‌های پولیکا و چند سطحی

بسته بودن لوله‌های آب و یا فرسوده شدن آنها

بودن مسائل تاسیساتی (بهره گیری از اتصالات با مرغوبیت پایین، آب‌بندی غلط و …)

احاطه شدن لوله‌های فلزی درون خاک‌های مرطوب، آهکی و هر مدل خاک دیگری که باعث خوردگی و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی می‌شود.

قرار گرفتن دو لوله فلزی با جنس های مختلف کنار هم، و بوجود آمدن واکنش شیمیایی میان آنها که باعث خوردگی و در پایان می‌ترکد.

منبسط و منقبض شدن به صورت پشت سرهم لوله‌های آب گرم به خاطر عایق نکردن، که موجب سست شدن اتصالات آن می‌شود (خصوصا در لوله‌های شوفاژ)

نشت آب در صورت بیشتر شدن فشار آب در لوله‌های ساختمان بخاطر حدیده شدن زیاد آنها به دست لوله‌کش

بیشتر شدن اتفاقی فشار آب در لوله‌ها و فشار عمومی لوله (این مسئله معمولا در شب و زمان کاهش مصرف شهری رخ می‌دهد)

دقت کنید که در اکثر مواقع مکان درست تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی معین نبوده، و فقط علامت‌هایی مثل اثر نم و رطوبت و چکه مشاهده می‌شود در این وضعیت، روند تعیین با دستگاه صورت گرفته، و مکان درست نشتی لوله آب یا فاضلاب تعیین می‌شود.

دلایل ترکیدگی لوله آب و فاضلاب در ساختمان :

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی
تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه بدون خرابی

1- وارد شدن فشار بسیار بواسطه سیستم به لوله

2- ترکیدگی لوله به خاطر قدیمی بودن آن

3- آسیب رساندن به لوله آب و فاضلاب در زمان تعبیه و عدم دقت بر روی آن

4- بکارگیری خیلی زیاد از حلال ها در لوله فاضلاب

5- ترکیدگی لوله بخاطر یخ زدگی لوله ها در وضعیت آب و هوای نامطلوب

6- مهار نکردن بست لوله در زمان تعبیه

7- مجاورت لوله ها با اشیاء برنده و سنگین مثل آهن

8- عدم استفاده از جنس با کیفیت و ماندگار در شبکه لوله کشی ساختمان

9- ترک خوردن و سوراخ شدن لوله در زمان دریل زنی در دیوارها و سقف

10- بسته شدن لوله فاضلاب با گذشت زمان

Rate this post