لوله بازکنی دارآباد

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی دارآباد
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی دارآباد

لوله بازکنی دارآباد محله دلنشین از دو سمت بواسطه کوه گرفته شده که جذابیت این محله را چند برابر کرده. این کوه ها شامل رشته کوه های توچال می باشند که از بخش شرقی تا قوچک امتداد دارند. از نظر بخش بندی، موقعیت محله از طرف شمال به رشته کوه های البرز، از طرف جنوب به آجودانیه و از طرف غرب به دربند و نیاوران منتهی می شود.

پیشینه محله

این محله در گذشته، یکی از روستاهای استان تهران بوده است. محله لوله بازکنی دارآباد به دلیل داشتن درختان متعدد، دار آباد اسم گذاری شد اما در عصر قاجار مظفرالدین شاه کاخی در آنجا درست کرد و برای چند وقت، این منطقه به شاه آباد تغییر اسم یافت. طبق گفته گذشتگان، مظفرالدین‌ شاه قاجار زمانی که مبتلا به بیماری آسم شده بود، پزشکان، محله را به خاطر برخوداری از آب و هوای مطلوب، جهت درمان او پیشنهاد دادند. بعد از آن در سال ۱۳۱۲، رضاشاه، دستور ساختن بیمارستان مسلولین را در نزدیکی کاخ را داد.

لوله بازکنی دارآباد
لوله بازکنی دارآباد

ساختار انسانی

ساختار اجتماعی دارآباد متشکل از دو گروه مهاجر است که در حال حاضر از ساکنین قدیمی به شمار می‌آیند، گروه اول آذری ها هستند که در محله ترک‌‎آباد ساکن هستند و مسجد شناخته شده ای برای خودشان دارند و گروه دوم ملایری‌ها هستند که آنها نیز یک حسینیه برای خود دارند. یکی از خانوار هایی که از قدیم تا به الان در این محله زندگی می کردند خانواده قیدی‌ ها هستند. به خاطر وجود محله در کوهپایه ، کوچه ها و خیابان ها شیب دار و محله دارای آب و هوای واقعا خوبی است. بودن رود دره و وجود بسیاری از شهروندان و کوهنوردان بمنظور سپری کردن زمان استراحت، موجب شده تا خیابان ، آخر هفته ها با حجم ترافیک زیادی مواجه باشد. بنابراین اهالی محله در روز های تعطیل بمنظور رفت و آمد در این خیابان با مسائل دشواری درگیر هستند.

امکان دسترسی و آپشن ها

محله لوله بازکنی دارآباد برخودار از ویژگی های واقعا مناسبی برای زندگی می باشد. اما این محله با در نظر گرفتن اینکه در قسمت شمالی استان تهران قرار گرفته از نظر امکان دسترسی اندکی دشوار است و اهالی از مرکز شهر دور هستند. ایستگاه های قائم و نوبنیاد که در خط سه فعالیت می کنند، از نزدیک ترین ایستگاه های مترو می باشند.

مراکز درمانی

بیمارستان مسیح دانشوری که در خیابان شهید باهنر (نیاوران) قرار گرفته است، جزء بهترین بیمارستان های استان تهران است که به موسسه آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بیماری‌ های ریوی معروف است.

پارک های محله

شهربازی دکترلند: اول خیابان – پس از آجودانیه- انتهای خیابان موزه- هیومن پارک، پارک ساحلی داراباد: شمیرانات‎- دارآباد- خیابان شهید پورابتهاج- خیابان شهید هاشمی
بازار های خرید دارآباد
بازار صدف: نیاوران، موحد دانش، نبش پاساژ صاحبقرانیه، میدان تره بار: میدان نیاوران، ضلع غربی موزه حیات وحش تهران، مجتمع تجاری عرش آجودانیه: نیاوران، کاشانک، تقاطع پور ابتهاج، اول بلوار آجودانیه، مرکز خرید ایرانیان: آجودانیه، بزرگراه امام علی، مرکز خرید ایرانیان

اماکن دیدنی
رودخانه داراباد، موزه طبیعت و حیات وحش، کوه سیمین قلعه،

قیمت خرید خانه

محله لوله بازکنی دارآباد در مجاورت محله مرفه نشینی مثل نیاوران واقع شده است و هر دوی این محلات از آب و هوای فوق العاده مطلوبی برخوردار هستند ولی نکته جالب اینجاست که قیمت خرید خانه در این منطقه هم سطح محله نیاوران نیست و از تعادل بیشتری تر است. باید عرض کنم که این محله همچنان در حال پیشرفت بوده و به تدریج خانه های لوکس و برج های مدرن در این محله بیشتر خواهد شد. قیمت خرید خانه در محله دلنشین از متری 18 میلیون تومان آغاز شده و تا متری ۳۵ میلیون تومان امتداد دارد. اگرچه این قیمت ها بر اساس آپشن ها و وضعیت هر خانه، اندازه، سال ساخت و محله متفاوت است و ممکن است از قیمت های بیان شده پایینتر یا بالاتر باشد.

لوله بازکنی دارآباد
لوله بازکنی دارآباد

لوله بازکنی دارآباد

تخلیه چاه و لوله بازکنی دارآباد جزء اصلی ترین سرویس های عرضه شده بواسطه ی مجموعه خدمات لوله یار می باشد که با روش های کاملا جدید و درست قابل اجرا می باشد. تیم خدمات لوله یار با وجود چند خصوصیت با اهمیت جهت عرضه سرویس هایی نظیر : حل مشکل گرفتگی لوله، خارج کردن وسایل گران از چاه، تعیین ترکیدگی لوله یکی از برترین انتخاب ها برای لوله بازکنی و چاه بازکنی دارآباد به حساب می آید. در ادامه مقاله، به سرویس های این مجموعه مجرب و فواید انتخاب سرویس های لوله یار می پردازیم.

دلیل محبوبیت مجموعه خدمات لوله یار در لوله بازکنی دارآباد
مجموعه خدمات لوله یار تهران، سرویس های خود را در کلیه نقاط شهر تهران عرضه کرده و یکی از اصلی ترین آنها، لوله بازکنی دارآباد می باشد. به چند علت است که این مجموعه جزء برترین انتخاب ها جهت رفع گرفتگی لوله ، لوله بازکنی دارآباد می باشد :

لوله بازکنی در دارآباد

لوله بازکنی دارآباد
لوله بازکنی دارآباد

تیم های مطرح و معروف در زمینه لوله بازکنی تعرفه هایی را برای سرویس های خود عرضه می کنند که بواسطه ی اتحادیه صنف لوله بازکنی و تخلیه چاه گزارش شده است. هر کدام از سرویس ها نظیر: حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی و ایرانی، چاهک حمام، برطرف کردن گرفتگی وان حمام در دارآباد و دیگر نقاط شهر تهران برخوردار از تعرفه های تعیین شده ای می باشند. این تعرفه ها شفاف و واضح بوده و برای هر کدام از سرویس ها، طبق خصوصیات آنها قیمت مخصوصی مشخص شده است.
در صورتی که در جستجوی منصفانه ترین لوله بازکنی دارآباد هستید، می توانید مجموعه خدمات شرکت لوله یار را انتخاب کنید. عرضه سرویس های لوله بازکنی با قیمت های مشخص شده اتحادیه و کاملا مناسب از اصلی ترین خصوصیات این مجموعه می باشد. برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان گرامی این تیم، بعد از پایان پروسه لوله بازکنی و حل مشکل گرفتگی لوله در دارآباد، فاکتور عرضه می نمایند.

چاه بازکنی دارآباد

مهم نیست که در چه تایمی و چه تاریخی با ما تماس بگیرید، به هر حال این امکان را دارید که مجموعه خدمات شرکت لوله یار را انتخاب کنید. کلیه نمایندگی های شرکت لوله یار، به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی (حتی تعطیل رسمی ها) آمادگی عرضه سرویس های لوله بازکنی دارآباد می باشد. به بیان دیگر، شرکت لوله یار، با عرضه سرویس های لوله بازکنی بصورت ۲۴ ساعته، در کلیه روزهای سال، آماده خدمات رسانی هستند.

لوله بازکنی سریع در دارآباد

بودن سرویسکاران متخصص و حرفه ای به میزان زیاد در تیم خدمات لوله یار بستری آماده کرده است تا بعد از تماس شما و ثبت درخواستتان، مجموعه لوله یار به صورت کاملا مجهز در کمتر از ۳۰ دقیقه به موقعیت شما اعزام شوند. این نکنه به خصوص در وضعیتی که برای تعیین ترکیدگی لوله دارآباد احتیاج به پرسنل کار بلد با عرضه سرویس در کوتاهترین زمان دارید، تاثیر خودش را نشان می دهد. همینطور نیاز هست که عرض کنم، کلیه مجموعه این شرکت دارای سابقه زیادی هستند و از وسایل به روز بمنظور خدمات گوناگون لوله بازکنی داراباد بهره می برند. به همین دلیل، همه مسائل مربوط به فاضلاب را با سرعت و در حداقل ترین زمان رفع می کنند.

لوله بازکنی در دارآباد با تجهیزات جدید

تعیین ترکیدگی لوله و نشت یابی، حل مشکل گرفتگی چاهک حمام، سرویس بهداشتی و سینک ظرفشویی به روش های گوناگونی امکانپذیر می باشند. ما در شرکت لوله یار برای هر کدام از این سرویس ها وسایل و دستگاه های جدید و مناسبی را بکار می بریم. برای مثال، بمنظور فنر زنی لوله فاضلاب در دارآباد از فنرهایی از جنس فولاد سرمته دار با اندازه های مطابق با ساخت و ساز لوله کشی استفاده می شود. به جز این، مشخص کردن ترکیدگی لوله و نشت یابی با استفاده از دستگاه های کاملا مناسب و نوین صورت گرفته و سرعت را تا سطح بالایی بیشتر خواهد کرد.

لوله بازکنی دارآباد
لوله بازکنی دارآباد

لوله بازکنی بدون خسارت

حل مشکل گرفتگی توالت فرنگی در لوله بازکنی تهران ، چاهک حمام و سینک ظرفشویی و کفشور پارکینگ و آشپزخانه در مجموعه شرکت لوله یار، طوری ای انجام خواهد شد که هیچ ذره ای آسیب و خرابی در محیط به وجود نخواهد آمد. لوله بازکنی بدون صدمه و کثیف کاری خصوصا در مکانهای مسکونی از اهمیت بالایی برخوردار است، چراکه برطرف کردن خرابی ها خرج بالایی دار. برای مثال، تصور کنید بمنظور تعیین ترکیدگی لوله در درآباد از مجموعه ای بهره می برید که وسایل و تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشند.در این وضعیت امکان دارد، به قسمتی از کف یا دیوارها صدمه وارد کند که ترمیم آنها هزینه زیادی خواهد داشت.
تخلیه چاه با مطمئن ترین شیوه ها
یکی از بااهمیت ترین مسائلی که در تخلیه چاه، لایروبی و کفتراشی چاه مطرح است، نکات ایمنی می باشد. این نکات خصوصا در چاه هایی با سابقه بیشتر بسیار حائظ اهمیت است. چراکه با گذشت زمان احتمال دارد کناره های چاه ضعیف شده و آنها صدمه ببینند، اگر تخلیه چاه بدون رعایت قواعد انجام شود، در نتیجه باعث ریختن آن می شود. مجموعه خدمات لوله یار به جز بهره گیری از لوازم و تجهیزات به روز، پرسنلی مجرب را برای این کار در شرکت خود قرار داده است.


 

چقدر زمان می بره تا تیم شما برسه؟

سرویسکاران لوله بازکنی شرکت لوله یار، به محض اینکه شما تماس بگیرید خودشان را در کمتر از نیم ساعت به محل شما می رسانند. البته باید عرض کنم همونطور که خودتون اطلاع دارید، حجم ترافیک تهران و مسافت های آن، در تعیین دقیق زمان رسیدن بسیار تاثیر گذار هستند. و نمیشه تایم دقیقی خدمتتون اعلام کنیم اما چون معمولا با موتور هستیم در کم تر از نیم ساعت می رسیم.

بخاطر وجود کرونا، تیم شما پروتکل های بهداشتی را رعایت می کند؟

بله . کلیه سرویسکاران ما در لوله بازکنی و سایر مناطق، زمان وارد شدن به خانه، ماسک و پاپوش دارند و در حین انجام کار مسائل بهداشتی را در نظر دارند.

آیا سرویس های شما مطمئن است؟

بله، سرویس های لوله بازکنی لوله یار، بواسطه ی سرویسکاران حرفه ای به طور کاملا تضمینی صورت می گیرد. اگر که مسئله ای اتفاق افتاد در روزهای اول بعد از رفع گرفتگی، سرویسکارها مسئول هستند به صورت رایگان مسئله ی ایجاد شده را دوباره بررسی کنند.

شماره تماس شرکت ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.

Rate this post