لوله بازکنی چیذر

لوله بازکنی
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی چیذر
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی چیذر

لوله بازکنی چیذر اسم امامزاده علی اکبر را تا حالا شنیده اید؟ این امامزاده در محله قدیمی شهر تهران قرار گرفته است. این محل تهران از محبوبیت خاصی برای خرید خانه و آپارتمان برخوردار است. آیا علاقه به آشنایی بیشتر این محله هستید؟ در صورتیکه تمایل دارید درباره لوله بازکنی چیذر تهران، نقاط قوت و ضعف سکونت در آن بیشتر بدانید، با ما همرا باشید.

این منطقه  در بخش شمالی شهر تهران واقع شده و جزء محلات منطقه یک تهران به حساب می آید. لوله بازکنی چیذر در قدیم، یک روستای کم وسعت بوده که با گذشت زمان رشد و تکامل پیدا کرده است. این روستا که در آن زمان مملوء از درخت و باغ بوده دچار تحولاتی شد که این تحولات منجر به ساخت و ساز خانه و آپارتمان در آن شد. با آغاز ساخت و ساز در این محله، جمعیت آن هم رفته رفته افرایش پیدا کرد. قسمت های کمی از این محله از قدیم تا به الان ثابت باقی مانده‌ و کوچه‌ هایی با پهنای کم همراه درختانش جزء نقاط بومی و اصیل این محله به حساب می آید.

لوله بازکنی چیذر
لوله بازکنی چیذر

پیشینه محله چیذر

بر اساس بیاناتی،  در قدیم خیلی پربار بوده و اراضی متعددی از گندم و جو در آن موجود بوده است. رنگ طلایی و زرگون شاخه های گندم‌، توجه هر مخاطبی را به سمت خودش جذب می کرده است. هر کسی که از این محله عبور می کرد، آن را «چو زر» می نامید و به همین خاطر، اسم این محله را چوزر نامیدند. طی زمان به تدریج اسم این محله به اسم امروزی تبدیل شد.
در قدیم، باغ‌هایی در محله چیذر قرار داشت که منجر به آب و هوایی خوب در این محله می شد. باغ های واقع در چیذر فعلی، مانده های عمارت‌های عصر قاجار هستند. باغ‌های مجد الدوله، ظهیر الاسلام و مستشار الدوله از همان عصر باقی مانده است.
امکان دسترسی محله چیذر

دسترسی محله به مناطق گوناگون شهر تهران مناسب است. یکی از عواملی که باعث شده محله لوله بازکنی چیذر امکان دسترسی مناسبی داشته باشد، بودن امامزاده علی اکبر در این محله است.

نزدیک ‌ترین ایستگاه‌ های مترو :
ایستگاه قیطریه، ایستگاه نوبنیاد
شرایط و آپشن ها
وجود امامزاده علی اکبر در محله یکی از مهم ترین اماکن این محله به حساب می آید. این منطقه علی رقم این امام زاده مشهور، برخوردار از آپشن های رفاهی دیگری هم هست که موجب آرامش و راحتی ساکنین محله شده است. در این قسمت چند مورد از آنهارا نام می بریم:

اماکن مذهبی
امامزاده علی اکبر، امامزاده اسماعیل بن زکریا، مسجد یک در، تکیه یک در

اماکن تفریحی
پارک‌های متعددی در محله چیذر واقع شده اند که ساکنین محله لوله بازکنی چیذر این امکان را دارند وقت استراحت خود را در آنجا سپری کنند؛ چند نمونه از این مراکز تفریحی عبارت اند از:
پارک قیطریه، بوستان شب‌تاب، پارک پیوند، بوستان میلاد، پارک صبا

مراکز درمانی

بیمارستان مسیح دانشوری، مرکز بهداشتی لبافی‌نژاد، کیلینیک و درمانگاه اختصاصی نازایی ابن سینا، کلینیک اختصاصی دندان فرمانیه، کلینیک و درمانگاه اختصاصی ، کلینیک تخصصی ترک اعتیاد، کلینیک و درمانگاه خصوصی اختیاریه

امکانات ورزشی

این محله برخوردار از تعدادی مراکز ورزشی است که ساکنین قادرند از آن ها استفاده کنند:
مجموعه ورزشی آفتاب، مجموعه ورزشی تسلیمی، زورخانه آیت الله طالقانی،

بازارهای خرید

اهالی محله لوله بازکنی چیذر از نظر امکان دستیابی به بازارهای خرید، با مسئله ای مواجه نیستند. مراکز خرید مطرح در این محله می‌توانند کلیه احتیاجات اهالی محله را تامین کنند. از مجتمع های تجاری و مراکز خرید می شود موارد زیر را نام برد:
مرکز خرید کوه نور، فروشگاه شهروند، مرکز اداری و تجاری اطلس مال، مرکز خرید سانا، مرکز خرید نارون، مرکز خرید کوهستان، مرکز خرید روشا، مرکز خرید زر، مرکز خرید بم

خرید خانه

هزینه خرید خانه و زمین در محله لوله بازکنی چیذر خیلی بالاست. چراکه این محله جزء محلات مرفه نشین استان تهران به شمار می رود. به جز این شرایط و آپشن های رفاهی خیلی خوب و امکان دسترسی آسان این محله به مرکز شهر، آن را به یکی از برترین محلات شهر تهران مبدل کرده است.

هزینه خرید خانه در محله چیذر، از متری تقریبا 30 میلیون تومان شروع می شود و تا متری حدودا 100 میلیون تومان ادامه دارد.اگر جزء کسانی هستید که وضعیت مالی خوبی دارید، خرید خانه در چیذر انتخاب مناسبی برای شماست، زیرا این محله از آب‌ و هوای خوبی برخوردار است.
لوله بازکنی چیذر
لوله بازکنی چیذر در شمال تهران سرویس های گسترده و مخصوصی را در محله چیذر عرضه می نماید. مجموعه متخصص شرکت لوله یار، به صورت شبانه روزی و آنلاین در هر نقطه از تهران که ساکن باشید آماده خدمت رسانی خواهد بود. شما در هر زمان در محله که باشید، تقاضای سرویس لوله بازکنی در چیذر را در سایت لوله یار ثبت کنید ما در کمترین زمان ممکن به موقعیت شما می رسیم.

لوله بازکنی چیذر

یکی از اصلی ترین قسمت ها در ساخت و ساز، حفاری چاه می باشد، پیشنهاد می‌شود برای انجام اینکار خودتان بدون تخصص کافی در خصوص حفاری چاه شروع به کار نکنید. چون درصورتیکه به شکل متخصصانه و ماهرانه کار حفر چاه صورت نگیرد امکانش هست در زمان کمی چاه فاضلاب شما پر شده و مسائل بعدی رخ دهد حتی امکانش هست که با گذشت زمان خیلی کم چاه ساختمان شما و بعد ساختمان شما فرو بریزد بنابراین این کار را نکنید و از سرویسکاران لوله بازکنی چیذر درخواست همیاری کنید تا کار لوله بازکنی منزل شمارا به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

لوله بازکنی چیذر
لوله بازکنی چیذر

چاه بازکنی چیذر

وقتی هر روز بوی بد فاضلاب را در ساختمان احساس می کنید یا در زمان شستشو، آب به داخل چاه به سختی حرکت می کند و در بخشی جمع می شوند هر چه زودتر به سایت لوله یار مراجعه کنید و در قسمت لوله بازکنی چیذر تقاضای سرویس تخلیه چاه را ثبت کنید. با همه اینها، ممکن است که چاه فاضلاب شما لبریز شده باشد و احتیاج به تخلیه چاه و کارهای بعد از آن بواسطه ی سرویسکاران چاه بازکنی داشته باشد.

لوله بازکنی در چیذر

شرکت لوله یار فعال در خصوص رفع گرفتگی لوله ها و چاه باز کنی  چیذر تهران است. این شرکت با وجود چند سال تجربه می تواند در کم ترین زمان به تخلیه چاه و لوله بازکنی در موقعیت مد نظرتان بپردازد. بعضی وقت ها، اشیاء خارجی به داخل لوله های فاضلاب رفته و موجب بسته شدن چاه و لوله های فاضلاب می شوند و همینطور مانع از حرکت آب می شوند. به تدریج هم وضعیت افتضاح تر شده و به خاطر نفوذ چربی و لجن بواسطه ی شئ وارد شده به لوله فاضلاب به صورت کامل مسیر آب بسته می شود و آب چاه بالا می آید‌. در این مواقع پس از اینکه کارشناسان تخلیه چاه و لوله بازکنی مسئله را ارزیابی کردند و مشخص شد چاه بواسطه ی شئ خارجی گرفته شده است با تجهیزات و وسایل به روز و حرفه ای شروع به حل مشکل گرفتی چاه می کنند.

راهکار های رفع گرفتگی لوله فاضلاب

یکی از این راهکار ها بهره گیری از پمپ می باشد که در نهایت فشار، هرچیزی که در فاضلاب وجود دارد به سمت جلو می رود و مسدودیت به صورت کامل برطرف می شود. در صورتی که گرفتگی رفع نشد دومین راهکار بهره گیری از دستگاه تراکم هوا است و با فشار چند برابر پمپ چاه باز خواهد شد، اگرچه که صدای زیادی را تولید می کند.

لوله بازکنی چیذر
لوله بازکنی چیذر

سومین راهکار به منظور رفع گرفتگی چاه که نسبت به باقی روش ها رایج تر می باشد بهره گیری از فنر لوله بازکنی چیذر می باشد که طول و موفقیت زیادی دارد و در بخش های بالای چاه، آن را لایه روبی هم می کند. به جز این اشیایی که مانع از عبور آب به فاضلاب می شوند را به راحتی به سمت داخل می برد.

نقاط ضعف بهره گیری ار فنر برای توالت فرنگی

یکی از نقاط ضعفی که فنر دارد این هست که فنر دارای سر تیز و پیچ‌ پیچی دارد و قابلیت صدمه زدن به توالت فرنگی بسیار بالاست پس پیشنهاد می شود اگر که احتیاج خاصی به فنر نباشد از دستگاه تراکم هوا استفاده شود. ولی در اغلب مواقع بعد از اینکه کارشناسان در تخلیه چاه و لوله بازکنی چیذر این مسئله را دریافتند که چاه لبریز شده است و شی خارجی مانع از حرکت آب نشده است، نیاز به خالی کردن چاه می شود و بایستی به سرعت شروع به خالی کردن چاه کنید تا از ریزش چاه و اتفاق افتادن مسائل مهم جانی و مالی پیشگیری شود. روش های گوناگونی برای آگاه شدن مشکل در چاه موجود است که از می شود بوی بد فاضلاب را نام برد.

لوله بازکنی چیذر
لوله بازکنی چیذر

شرکت لوله یار با داشتن مجموعه متخصص و کار بلد با تجهیزاتی کامل و به روز مفتخر است به شهروندان گرامی سرویس رسانی کند. در صورتی که مشکل گرفتگی لوله در ساختمان شما اتفاق افتاد می توانید با شرکت لوله یار لوله بازکنی تهران تماس حاصل فرمائید و بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان ما، بهترین تصمیم را بگیرید.


 

چقدر زمان لازمه تا کار لوله بازکنی انجام شه؟

زمان باز کردن لوله فاضلاب به میزان مسدودیت لوله فاضلاب ، وابسته است. مدل دستگاهی که بکار برده می شود هم جزء مواردی است که در مدت زمان حل مشکل گرفتی لوله فاضلاب تاثیر گذار است . در اغلب مواقع، کوتاه ترین زمان جهت رفع کامل لوله فاضلاب بواسطه ی دستگاه لوله بازکنی با فنر 5 دقیقه می باشد.

چقدر زمان می بره تا سرویسکاران شرکت لوله یار در محل حاضر بشن؟

متخصصان لوله بازکنی چیذر، با دستگاه مخصوص لوله بازکنی با فنر بلافاصله بعد از تماس مشتریان ، به موقعیت گفته شده فرستاده خواهند شد و با در نظر گرفتن اینکه بعضی از این افراد از موتور استفاده می کنند، زمان خیلی کمی طول می کشد تا به محل برسند. اگرچه با وجود ترافیک سنگین تهران و مسیر های آن امکان مشخص کردن تایم دقیق وجود ندارد اما حدودا ۳۰ دقیقه ای خودمون رو می رسونیم.

چه زمانی میتونم درخواست همیاری کنم؟

شرکت لوله یار در تمام طول شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد.

شماره تماس مجموعه لوله یار ؟

شما میتوانید با شماره 28425218-021 جهت مشاوره و ثبت سفارش تماس بگیرید.

4.3/5 - (3 امتیاز)