لوله بازکنی اقدسیه

اشاره از شما
با ما تماس بگیرید : 28425218-021
لوله بازکنی اقدسیه
بصورت شبانه روزی
 • null

  مراحل ثبت درخواست

 • null

  تماس یا ما و مشاوره

 • null

  شناسایی محل گرفتگی

 • null

  اعزام کارشناس

 • null

  رفع گرفتگی و پاکسازی

رضایت مشتری

مقاله در مورد لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی اقدسیه  از سمت شرق به میدان شهدای ارتش یا همان میدان منتهی می شود. از سمت غرب هم به چهارراه پاسداران می‌رسد. شمال این منطقه بزرگراه ارتش است و شرق آن بزرگراه امام علی قرار دارد. خیابان اصلی در بین راه به خیابان آجودانیه منتهی می شود. بزرگراه صدر و بزرگراه صیاد شیرازی از سمت جنوب به این محله می رسند. غرب این محله ، محله ازگل قرار گرفته که یکی از محلات قدیمی تهران است.

امکان دسترسی

با در نظر گرفتن لوکیشن و نقشه لوله بازکنی اقدسیه معلوم است که این محله در محدوده طرح ترافیک وجود ندارد. به آسانی به اتوبان امام علی و صدر و ارتش امکان دسترسی دارد. از اتوبان امام علی بی آر تی خط 9 می گذرد. بدین معنا که تردد از طریق بی آرتی هم به محله وجود دارد. ایستگاه‌های اتوبوس بسیاری نیز در بزرگراه ارتش و خیابان موحد دانش قرار دارد.
خط 3 مترو به این محله امکان دسترسی بواسطه ی مترو را هم می دهد. این محله در نزدیکی میدان نوبنیاد که برخوردار از ایستگاه مترو هم هست، قرار دارد. روبروی مسجد امام جعفر صادق، ایستگاه مترو واقع شده است. به صورت کلی می شود بیان کرد در مقایسه با خیلی از نقاط شمال شهر تهران، از لحاظ امکان دسترسی وضعیت مناسبی دارد.

لوله بازکنی اقدسیه
لوله بازکنی اقدسیه

سکونت در محله

لوله بازکنی اقدسیه، پیشینه طولانی دارد و در صورتیکه بافت خیابان کشی و معماری آن را مشاهده کنید، شلوغی دوره های این شهر را به راحتی از آن متوجه خواهید شد. این محله بی آنکه تحولی در بافت روستایی خود بدهد فقط پذیرای سازه های فراوانی بوده است و هیچ هماهنگی در آن به چشم‌نمی خورد. در بعضی از محله ها همچنان وضعیت سکونت قدیمی و اطلاع داشتن همسایه‌ها از یکدیگر و آشنابودن هم محله‌ای‌ها باهم و بوی خوب نانوایی‌ها احساس می شود.
در این قسمتها، سکونت معمولی در خیابان‌ها جریان دارد. بخشی هایی هم هست که زندگی لاکچری غالب شده است و آپارتمان های چند صد متری در بالاترین نقطه ی برج‌های گران‌قیمت مکانی برای زندگی لاکچری شده است.

خرید خانه

با در نظرگرفتن وجود این محله در منطقه یک تهران بایستی توقع هزینه های بسیاری داشته باشید. ولی وضعیت در کل نقاط محله یکی نیست. ساختار سنتی تری موجود است که نسبتا برج‌های لاکچری کمی در آن واقع شده، محله اراج همچنان هم ساختار سنتی خودش را دارد. خیابان گلزار، محدوده مرفه نشین به شمار می ‎رود و از آن باشکوه تر و لاکچری تر خیابان گلستان است. در این خیابان می شود واحد‌های خیلی شیک و واقعا گرانی را بیشتر از 200 متر یافت.
اگر که خیابان گلزار را به طرف خیابان موحد بروید هم آپارتمان های بسیار لوکسی مشاهده خواهید کرد. تبلیغ املاک متشکل از مجموعه‌ای از تبلیغات ویلاهای بسیار شیک است و همینطور واحد‌های قیمت بالا برج‌های محله و پنت‌هاوس و ضمنا آپارتمان هایی با هزینه مناسبتر هم در همین محله وجود دارد. حتی خانه‌های قدیمی هم در محله موجود است.

فواید سکونت

یکی از اماکن اصلی ورزشی و تفریحی این لوله بازکنی اقدسیه ، گروه ورزشی است. در این محله محیط های سبز بزرگی وجود دارد و مجموع محیطهای سبز به ازای هر شخص بیشتر از استانداردهای شهر تهران می باشد. بوستان‌های زیاد بزرگ و کوچکی مثل بوستان اراج و گلزار پذیرای اهالی محله است. به جز این، دو بوستان که در خیابان‌های اصلی قرار دارند، بوستان لادن و بوستان آلبالو در مجاورت محیط سبز وسیع مجموعه ورزشی نوبنیاد نوید محله‌ای سرسبز را به شما خواهد بخشید.

امکانات تفریحی و رفاهی

از لحاظ مراکز درمانی، دو بیمارستان وسیع، مثل بیمارستان نیکان و بیمارستان چمران در این منطقه قرار گرفته است.
از لحاظ رستوران و کافه هم هیچ کمبودی ندارد. کافه‌های واقعا لوکس در این محله بسیار است و اغذیه فروشی‌های خیابانی هم در این محل مشاهده می شود. یکی از پرطرفدار ترین اماکن تفریحی در محله لوله بازکنی اقدسیه را می شود در مراکز خرید آن پیدا کرد.
برج و مرکز خرید و مجتمع تجاری الماس ایران که یکی از وسیع ترین و شیک ترین مراکز خرید تهران است در این محله قرار گرفته است.

آپشن ها

این محله از لحاظ بافتی، قسمتهای متعددی از اراضی خود را به زمین‌هایی بخشیده که در اختیار ارتش و سپاه است. با این وجود شما به گونه ای ناهموار مشاهده خواهید کرد اما به صورت کلی می شود بیان کرد که آپشن های زندگی خوبی در این محله مهیا است. نخست آنکه به خاطر بزرگ بودن سازمان حمل و نقل عمومی تقریبا میشه گفت که ترافیک وحشتناک محدوده شمالی تهران دربرگیرنده این محله نخواهد شد.

لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی اقدسیه

در صورتیکه لوله های آب منزل شما مشکل گرفتگی پیدا کرد تنها نیاز هست با شماره ثبت شده در سایت لوله یار تماس بگیرید تا بر اساس احتیاج، اشخاص حرفه ای بمنظور عرضه سرویس ها به موقعیت شما اعزام شوند. کارهای تاسیساتی لوله بازکنی اقدسیه و تخلیه چاه  خود را به ما تحویل بدهید و با بدون هیچ گونه نگرانی به ادامه کارتان برسید.
مجموعه حرفه ای ما حاضر ست تا خدمات متنوع تاسیساتی را برای شما مشتریان عزیز انجام بدهد شرکت لوله یار، عرضه کننده سرویس های لوله بازکنی اقدسیه و همینطور تخلیه چاه در اقدسیه می باشد .در صورتیکه آب داخل چاه منزلتان گیر افتاده و حرکتی نمی کند ، آیا و همچنین مشکل نم دهی و یا گرفتگی چاه پیدا کردید، این امکان را دارید که از سرویس های لوله بازکنی اقدسیه ما استفاده کنید.

نحوه کار لوله بازکنی در اقدسیه

نخست تشخیص اینکه صدمه ناشی از لوله کشی از کجاست؟ سفارش و مشاوره بمنظور پیشگیری از بیشتر شدن صدمه، ارائه شیوه های تعمیراتی مناسب با مقدار صدمه، خرید لوازم مورد احتیاج جهت لوله کشی، رفع هر نوع نشتی و پارگی، هر نوع احتیاج به جوش، چاه بازکن اقدسیه سریع و ۲۴ ساعته

لوله بازکنی اقدسیه
لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکنی توالت فرنگی

ما همواره تلاش می کنیم بازسازی و لوله کشی را به گونه ای انجام بدهیم که تا جایی که ممکنه از حفاری دوری کنیم . بر اساس سوابق ما تنها 6% مجراهای فاضلاب احتیاج به رفتن سرویسکار به درون چاه دارند . تجهیزات لوله بازکنی ما سبب می شود نه فقط مسئله زمان بلکه مخارج شما را هم برایمان مهم باشد برای هر نوع عملیات تخلیه چاه و لوله بازکنی احتیاج به افراد حرفه ای در این حوزه است که در قسمت زیر نحوه کار ما شرح داده شده است:
سرویس دهی ما در خصوص ، لایروبی چاه  و لوله بازکنی اقدسیه ، ترمیم چاه و ته زنی چاه فاضلاب، تعیین ترکیدگی لوله با استفاده ازدستگاه و نشت یابی لوله، تعمیر و لوله کشی حل مشکل گرفتگی لوله سرویس بهداشتی ، حل مشکل گرفتگی لوله پشت بام، لوله لباسشویی و فاضلاب شهری، رفع مسدودیت لوله های مختلف سیمانی، لوله های چدنی، لوله های پلیکا و …

لوله بازکنی اقدسیه بااستفاده از تراکم هوا

درصورتیکه مسدودیت لوله به خاطر بودن خاک و تجمع زباله ها در لوله باشد بایستی از لوله بازکن تراکم هوا بهره مند شد. بهره گیری از این وسیله بدین گونه است که با تلنبه زدن، هوای درون دستگاه جمع می شود و مقدار فشار واردشده با عقربه نشان داده می شود. با گذاشتن دهانه دستگاه بر روی دهانه لوله و کشیدن اهرم دستگاه لوله بازکن، هوای جمع شده درون دستگاه به داخل لوله می رود و مسدودیت داخل لوله را به حرکت در می آورد .

بمنظور پیشگیری از مسدودیت لوله فاضلاب چه کاری باید انجام داد؟

لوله بازکنی اقدسیه فاضلاب جایی بمنظور گذر آب و پس مانده هاست و اگر مواد اضافی وارد آن شوند ، احتمال بسته شدن لوله بالا می رود. یکی از اصلی ترین و بی دردسر ترین روش ها نیز جهت جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب ، پیشگیری از واردشدن مواد اضافی به درون لوله فاضلاب است این مواد اضافی از قبیل ، اضافات غدا ، چربی ، مو و مواردی مانند دستمال کاغذی ، کاغذ ، پلاستیک و ..می باشد.

رفع گرفتگی لوله بااستفاده از لوله بازکن دستی
لوله بازکنی اقدسیه
لوله بازکنی اقدسیه

لوله بازکن دستی یا همان تلنبه برای لوله بازکنی اقدسیه وسیله ای خوب جهت رفع گرفتگی های تقریبا ضعیف در لوله فاضلاب است. این وسیله از یک پمپ و دسته ساخته شده است. در حقیقت یک تکه پلاستیکی به صورت نیم دایره که آنرا پمپ می نامند و یک دسته روی آن نصب شده است .قواعد کار با لوله بازکن دستی به این شکل است که بخش پلاستیکی لوله بازکن را روی دهانه لوله می گذارند.
به گونه ای که روی پمپ لوله بازکن دور دهانه لوله و کفشوی را بگیرد و راه خارج شدن هوا از آن موجود نباشد.بعد دسته لوله بازکن را به طرف پایین بفشارید تا پمپ لوله بازکن به طرف دهانه لوله برود. این کار چند دفعه بایستی انجام شود تا گرفتگی لوله برطرف شود دو مسئله مهم زمان استفاده از تلنبه لوله بازکنی اقدسیه  موجود اسک.زمان فشردن تلنبه لوله بازکنی تهران  ، به هیچ عنوان نباید هوا از زیر پمپ آن بیرون برود. بعد از برطرف شدن گرفتگی لوله بواسطه ی تلنبه لوله بازکن ، بایستی میزانی آب درون لوله ریخته شود تا اشیاء درون لوله مجدد موجب انسداد لوله نشوند و به درون چاه ریخته شوند.


 

شرکت لوله یار در وضعیت کرونا چطور عمل می کند؟

مجموعه متخصص لوله یار مانند هر شخص دیگری نه تنها برای سلامتی خودشان بلکه به سلامتی شما مشتریان عزیز بسیار اهمیت می دهند و تا بیشترین حد ممکن بهداشت را رعایت می کنند و همچنین تمامی سرویسکاران ما از ماسک استفاده می کنند پس نگران نباشید.

آیا شرکت لوله یار تضمینیه؟

بله، ما به سرویسکاران لوله یار میسپاریم که کار لوله باز کنی را برای شما مشتریان عزیز با بهترین کیفیت و حرفه ای ترین تجهیزات انجام دهند. تخصص و تجربه بالای سرویسکاران لوله یار باعث شده تا کار لوله بازکنی کاملا تضمینی صورت گیرد.و لوله به صورت کامل باز شده را به مشتریان گرامی تحویل بدهیم و همچنین امکان چک کردن لوله باز شده نیز وجود دارد‌.

آیا فنر زنی باعث کثیف کاری میشه؟

به هیچ وجه نگران کثیف کاری نباشید چراکه تیم متخصص لوله یار از تجهیزات کامل و حرفه ای بمنظور بازکردن لوله استفاده می کند و همچنین این وسایل با عملکرد خوبی که دارند باعث کمترین کثیف کاری نیز نخواهد شد.

چه ساعتی می تونم با شرکت لوله یار تماس بگیرم؟

لوله یار ، در تمام روز های هفته و هر زمانی که شما بخواهید آماده خدمات رسانی به بهترین شکل ممکن هست.